LG V20 mi SAMSUNG S7 EDGE mi HUAWEİ MATE 9 mu

Bu konuyu okuyanlar

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
3000tl civarında şuanda kendi isteklerim doğrultusunda bu 3 telefonu buldum başta ne istediğimi ve telefonlarda neyin hoşuma gittiğini söyleyeyim.

Ben telefonda performansa ve batarya performansına daha çok dikkat ediyorum pek fotoğraf çekmesemde kameranın güzel olması aslında benim için önemli.

LG V20 de öncelikle şuanda lg g3 kullanıyorum ve lg nin arayüzüne çok alıştım ve çok güzel geliyo telefondaki çift kamera, büyük ekran, ve üst kısımdaki 2. ekran dikkatimi çok çekti.

S7 EDGE de yanlardaki kavisli ekran telefonu acayip şık gösteriyo ve kamerası da hem öndeki hem arkadaki kameraları gece ve gündüz çekimlerinde inanılmaz performans gösteriyor ve pili de 3600mAh oldukça güzel.

MATE 9 da kocaman ekran, kocaman batarya ve full hd ekranı sayesinde işlemciyi çok fazla yormayacak performans canavarı bir telefon olması dikkatimi çekti.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
S7 edge daha iyi. Kamerası gece gündüz farketmeksizin çook iyi çekiyor;)

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
S7 edge daha iyi. Kamerası gece gündüz farketmeksizin çook iyi çekiyor;)
Öncelikler yorumun için teşekkürler.Bende o telefonu çok seviyorum fakat heryerde s7 edge nin bitmeyen sorunlarını okudukça kararsız kalıyorum.Bu konuda söyleyebileceğin birşeyler varmı acaba?

Reaksiyon puanı
222
Zor soru, s7 edge derim gerek pil gerek kamera gerek tasarım anlamında çok iyi. bitmeyen sorundan kastınız nedir pembe çizgiyse onu garantiye götürünce direk değişim yapıyolar başka pek bir sorun duymadım

Mate 9 derdim ama bütçenizi 3000 belirtmişsiniz 2150 ye ithalatçı garantili mate 9 varken 3000 e alınmaz ithalatçıya sıcak bakıyorsanız öneririm yoksa s7 edge alın

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zor soru, s7 edge derim gerek pil gerek kamera gerek tasarım anlamında çok iyi. bitmeyen sorundan kastınız nedir pembe çizgiyse onu garantiye götürünce direk değişim yapıyolar başka pek bir sorun duymadım

Mate 9 derdim ama bütçenizi 3000 belirtmişsiniz 2150 ye ithalatçı garantili mate 9 varken 3000 e alınmaz ithalatçıya sıcak bakıyorsanız öneririm yoksa s7 edge alın
Forumdaki s7 s7 edge bölümünde kimisi telefon şarjda ekranı çatladı diyor kimisi ekrana jelatin bulamıyorum bulduğumdada kılıfı takınca kenardan çıkıyor sonra bi pembe çizgi bi siyah çizgi falan yani ben şahsen bunları okudum nekadar doğrudur bilmem artık.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Kesinlikle birinci s7 edge sonra mate 9 sonra kalbin neyi isterse

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Forumdaki s7 s7 edge bölümünde kimisi telefon şarjda ekranı çatladı diyor kimisi ekrana jelatin bulamıyorum bulduğumdada kılıfı takınca kenardan çıkıyor sonra bi pembe çizgi bi siyah çizgi falan yani ben şahsen bunları okudum nekadar doğrudur bilmem artık.
Kılıfın ve ekran koruyucun spigen olsun ona özel tasarlamış spigen bir sürü seçenek var s7 edge için youtubeden izleyebilirsin kesinlikle s7 edge.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Kılıfın ve ekran koruyucun spigen olsun ona özel tasarlamış spigen bir sürü seçenek var s7 edge için youtubeden izleyebilirsin kesinlikle s7 edge.
Kılıfta süper ama ekran koruyucuda biraz fazla verip buff almayı tercih ederim

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Kılıfta süper ama ekran koruyucuda biraz fazla verip buff almayı tercih ederim
Ben aynı kalitedeler diye biliyorum ama bilmem ayrıca spigenin içinden birçok şey çıkıyor ekran koruyucudan iki tane .toz alıcı 6 bant,boşluk kalmasın diye sert plastik ve normal olarak ıslak kuru temizleyiciler

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben aynı kalitedeler diye biliyorum ama bilmem ayrıca spigenin içinden birçok şey çıkıyor ekran koruyucudan iki tane .toz alıcı 6 bant,boşluk kalmasın diye sert plastik ve normal olarak ıslak kuru temizleyiciler
Ben 6s için buff kullanıyorum çok memnunum sağlamlık konusunda çok üstüm spigenin kılıfını kullandım ama ekran koruyucusunu bilmiyorum o yüzden yorum yapmak istemiyorum. Şu teknosanın ekran koruyucusumu aldım önceden 10 tl lik filimi dünya paraya satıyorlar rezalet küçük darbede hemen çatladı

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende zaten alırsam ucuz yoldan bi jelatin ince bi kılıf yeter bana pek elimden telefonu düşüren biri deilim

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bende zaten alırsam ucuz yoldan bi jelatin ince bi kılıf yeter bana pek elimden telefonu düşüren biri deilim
Bence ucuzuna kaçma mümkün derece imkanın varsa iyisini al en iyisi olmasa bile. Sonuçta plastik ve sürekli elinde tutacaksın bu telefonu en çok hastalık taşıyan ürünlerin başında zaten plastik ürünler geliyor.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ben S7 edge tercih ederim. Ama harbiden güzel soru ya
Kılıf spigen her türlü olur ama spigenin ekran koruyucuları iyi değil hocam ya. Buff efsane bu konuda :D

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Kesinlikle mate 9.Bitmeyen sarzi güzel kamerası.Buyuk ve net ekranı.Kolay ve stabil ara yüzü..İster tr garantili ister ithalatçı garantili..ben olsam İthalatçı garantili alir 900 tl gibi para cebimde kalırdi.O parayla tatile tura gider bol bol çift kameralı profesyonel modla çekimleri yapar sosyal medyaya atardim :))

M

Murat Burç

SDN Okuru
Niye S7 Edge dediğimi yazmadım. 5.5 inçte Quad HD dünyanın en büyük televizyon üreticisi samsungun ürettiği muazzam keskinlikte Super amoled ekranı.
Düşük ışıkta FHD60 ve 4K da çok kuvvetli ışık alımı ve piyasdaki diğer telefon kameralarına karşı düşük ışıkta videoda ezici üstünlüğü. Burdaki tüm cihazlardan daha başarılı olan OISı dual pixel ile piyasanın en iyi netleme performansına sahip telefon kamerası
Suya dayanıklılığı , daha android telefonların android 7.0 ile yeni aldığı ama samsungun S3den beri kullandığı çift ekran gibi samsung Touchwiz yetenekleri vb vb. Bu liste daha uzar gider.
Burda LG ve Samsung ekranları karşısında ekran yarışına girmek de bi garip

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
3000tl civarında şuanda kendi isteklerim doğrultusunda bu 3 telefonu buldum başta ne istediğimi ve telefonlarda neyin hoşuma gittiğini söyleyeyim.

Ben telefonda performansa ve batarya performansına daha çok dikkat ediyorum pek fotoğraf çekmesemde kameranın güzel olması aslında benim için önemli.

LG V20 de öncelikle şuanda lg g3 kullanıyorum ve lg nin arayüzüne çok alıştım ve çok güzel geliyo telefondaki çift kamera, büyük ekran, ve üst kısımdaki 2. ekran dikkatimi çok çekti.

S7 EDGE de yanlardaki kavisli ekran telefonu acayip şık gösteriyo ve kamerası da hem öndeki hem arkadaki kameraları gece ve gündüz çekimlerinde inanılmaz performans gösteriyor ve pili de 3600mAh oldukça güzel.

MATE 9 da kocaman ekran, kocaman batarya ve full hd ekranı sayesinde işlemciyi çok fazla yormayacak performans canavarı bir telefon olması dikkatimi çekti.
LGyi çıkart aradan

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Eski bir S7 edge kullanıcısı olarak diyorum ki gözün kapalı LG v20 al kardeşim

Buda SDN forum videosu YouTube den

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Lg nın
Eski bir S7 edge kullanıcısı olarak diyorum ki gözün kapalı LG v20 al kardeşim

Buda SDN forum videosu YouTube den
Hocam v20 güzel telefon ama ne yazik ki Lg kendi ağzıyla v20 de bootloop sorununu kabul etti. Bu lg tam güzel telefon çıkartıyor milletin hevesi kursağında kalıyor valla. Hedef v30 bakalım onda olmaz umarım

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Bana göre s7 edge bu telefonlarla kıyas bile edilemez.
100 kerede sorulsa her 100 sorunun cevabı S7 Edge olur.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Lg nın

Hocam v20 güzel telefon ama ne yazik ki Lg kendi ağzıyla v20 de bootloop sorununu kabul etti. Bu lg tam güzel telefon çıkartıyor milletin hevesi kursağında kalıyor valla. Hedef v30 bakalım onda olmaz umarım
Aynen

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Bana göre s7 edge bu telefonlarla kıyas bile edilemez.
100 kerede sorulsa her 100 sorunun cevabı S7 Edge olur.
S7 edge iyi güzel telefon ama Murat sayesinde ben samsungtan artık nefret etmeye başlayacam bak Samsung galaxy x beni heyecanlandırıyor ama. Bu arkadaş nefret ettiriyor

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
S7 edge iyi güzel telefon ama Murat sayesinde ben samsungtan artık nefret etmeye başlayacam bak Samsung galaxy x beni heyecanlandırıyor ama. Bu arkadaş nefret ettiriyor

Murat açıkça android taraftarı oldugunu belirten bir arkadaşımız ve bu tarafgirliğini sağlam delillerle savunuyor.
Yeri geliyor bütçeye göre tavsiye veriyor, karşılaştırma yapıyor ve ezberinde olan donanım ve tasarım bilgisiyle sonuç çıkarabiliyor. abartıya kaçıp kaçmadığını hususuntartışılır ama amacınkesinlikle yardımcı olmak.

Diğer yandan kendinize göre haklılığınız muhakkak vardır ama murat arkadaşımızın dediklerine çok fazla aldırış edipte kendinizi hiçbir markadan markadan soğutmayın. Okuyun geçin.

Sonuçta o marka veya başka markayı ne murat yaptı ne ben ne siz ;)

Şimdiden hayırlı olsun.

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Murat açıkça android taraftarı oldugunu belirten bir arkadaşımız ve bu tarafgirliğini sağlam delillerle savunuyor.
Yeri geliyor bütçeye göre tavsiye veriyor, karşılaştırma yapıyor ve ezberinde olan donanım ve tasarım bilgisiyle sonuç çıkarabiliyor. abartıya kaçıp kaçmadığını hususuntartışılır ama amacınkesinlikle yardımcı olmak.

Diğer yandan kendinize göre haklılığınız muhakkak vardır ama murat arkadaşımızın dediklerine çok fazla aldırış edipte kendinizi hiçbir markadan markadan soğutmayın. Okuyun geçin.

Sonuçta o marka veya başka markayı ne murat yaptı ne ben ne siz ;)

Şimdiden hayırlı olsun.
Tabi haklısınız böyle anlatsın canımı yesin ben anlatmıyor demiyorum zorluyor biraz anlat geç beden zorluyorsun zorladığını adeta kabul eder Gibi bana bile bir mesajında zorundasın dedi