LG mi Samsung mu? Hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

aykutozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Geçtiğimiz günlerde 4,5 yaşındaki oğlum televizyona sert bir cisim fırlattı ve televizyonun tam ortasında kocaman bir darbe + uzun bir çizik oluştu. Bu tv LG'nin 47 inc modellerinden. Evlendiğim süreçte almıştık. Yenisini alacağım için de fikir edinmek istiyor ve sizlere soruyorum. LG mi Samsung mu? neden?

Aşağıda konuyla alakalı birkaç site dolaştım. TV boyutu, ekran kalitesi, tv özellikleri, izleme deneyimi, tv'den beklentiler gibi birkaç şey sıralanmış fakat sizlerin de konu hakkındaki görüşleri çok önemli.

Şu linkleri inceledim;

Mağazaya gidip şu özelliklerde model göster diyebilmek istiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

aykutozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence LG'nin tvsini alın.
İşin aslı 6 yıldır LG kullanıyorum pek sorun da yaşamadım ama yeni çıkan modellerde acaba güzel özellikler vardır gözden kaçsın da istemiyorum. O yüzden fikirleri merak ettim.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
İşin aslı 6 yıldır LG kullanıyorum pek sorun da yaşamadım ama yeni çıkan modellerde acaba güzel özellikler vardır gözden kaçsın da istemiyorum. O yüzden fikirleri merak ettim.
Ben de şuan yeni serilerini kullanmıyorum fakat 42 inçlıik bir modelini kullanmaktayım.Bu sene aldığım 4 k'dan daha iyi görüntü , daha iyi bir ses verebiliyor.Gerçekten izlemesi çok zevkli. WebOS diye birşey geldi işletim sistemi olarak kumandasıyla gerçekten çok kolay kullanım sunuyor size. Emin olun alsanız pişman olmazsınız.

MyNameİsJOHNNY

Doçent
Reaksiyon puanı
362
Bence Samsung Kullanın Ben Çok Memnunum Smart TV Gibi Özellikleride Çok Hoşuma Gidiyor

aykutozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben de şuan yeni serilerini kullanmıyorum fakat 42 inçlıik bir modelini kullanmaktayım.Bu sene aldığım 4 k'dan daha iyi görüntü , daha iyi bir ses verebiliyor.Gerçekten izlemesi çok zevkli. WebOS diye birşey geldi işletim sistemi olarak kumandasıyla gerçekten çok kolay kullanım sunuyor size. Emin olun alsanız pişman olmazsınız.
Bilgi için çok teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence Samsung Kullanın Ben Çok Memnunum Smart TV Gibi Özellikleride Çok Hoşuma Gidiyor
Smart tv olarak sunduğu özelliklerde öne çıkan şeyler neler?

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Samsung'un televizyon serisini de kullanmıştım. Ses konusunda ve yazılımda bir tık daha öndeydi LG. En iyisi mağazaya gidip ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yapmanız.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Smart TV olarak sunduğu ekstra özellikler bile yok. LG Panel konusunda efsane bir şirket olduğu için tabii ki LG televizyon tercih edin. Görüntü kalitesini farkedebilirsiniz. Onun dışında Samsung bir saçma sapan özellik ekledi diye gidip almayın.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Geçtiğimiz günlerde 4,5 yaşındaki oğlum televizyona sert bir cisim fırlattı ve televizyonun tam ortasında kocaman bir darbe + uzun bir çizik oluştu. Bu tv LG'nin 47 inc modellerinden. Evlendiğim süreçte almıştık. Yenisini alacağım için de fikir edinmek istiyor ve sizlere soruyorum. LG mi Samsung mu? neden?

Aşağıda konuyla alakalı birkaç site dolaştım. TV boyutu, ekran kalitesi, tv özellikleri, izleme deneyimi, tv'den beklentiler gibi birkaç şey sıralanmış fakat sizlerin de konu hakkındaki görüşleri çok önemli.

Şu linkleri inceledim;

Mağazaya gidip şu özelliklerde model göster diyebilmek istiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.
LG android kullanmayan güzel bir televizyon. Bence LG alın işletim sistemi hızlı ve pratik.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Uzun zamandır Samsung Led tv kullanıyorum memnunum bence LG de Samsung da iyi cihazlar. Ama ben yeni bir cihaz alırsam kesinlikle Oled tv düşünüyorum Sony çok pahalı olduğundan LG olacaktır kuvvetle muhtemel. Size tavsiyem oled ekranları bir kontrol edin

Son mesajlar