Lg P710 (L7-2) aldım sorularınızı cevaplayabilirim

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 4 saat önce Lg P710 modelini Lg mağazasından 775 TL ye aldım sorularınızı cevaplayabilirim.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çok merak ediyorum 4 gb'a ne kurdun ben lg g2yi aldığım gün 10gb doldu tabi sonra bazı oyunları sildim sonra.

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şuan bişe yüklemiş değilim telefonu kurcalamam bitince doldururum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum bu telefonu ben de almayı düşünüyorum. kasası çok güzel ve pili kuvvetli. ilk akıllı telefonumu alacam inş. özellikleri çok yüksek değil ama sanırım benim işimi görür. tavsiye eder misin?

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle tavsiye ederim Özelllikleri orta segment deki cihazdan biraz yuksek yani bi sıkıntı çıkarmaz inş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim ama sonra vazgeçtim nedeni ise 8mp kamera olmasına rağmen daha 720p vido çekimi bile yapmiyormuş video çekimi nasıl acaba alan arkadaş söyleyebilirmsisn

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim ama sonra vazgeçtim nedeni ise 8mp kamera olmasına rağmen daha 720p vido çekimi bile yapmiyormuş video çekimi nasıl acaba alan arkadaş söyleyebilirmsisn

720p çekimi olmadığını nerden duyduysan yanlış duymuşsun 720p çekimi var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum o kadar araştırdım video çekimi fwvg30 yaziyor 720p hiç rastlamadım senin çektiğin videolar nasıl kalitelimi batarya güzel 2460 mh video çekimi tatminkar olduğunu bilsem hemen alrırm

haruntayfun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefonun dahili hoprlör ses çıkışı nasıl yuksekmi bide şebeke üzerinde göruntülü göruşme oluyormu teşekurler

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dostum o kadar araştırdım video çekimi fwvg30 yaziyor 720p hiç rastlamadım senin çektiğin videolar nasıl kalitelimi batarya güzel 2460 mh video çekimi tatminkar olduğunu bilsem hemen alrırm

Video çekimleri gayet iyi batarya yoğun kullanımda 2 günü çıkarıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu telefonun dahili hoprlör ses çıkışı nasıl yuksekmi bide şebeke üzerinde göruntülü göruşme oluyormu teşekurler

Dahili ses çıkışı gayet iyi arama yaptığınızda karşınızdakinin sesini rahatlıkla duyabilirsiniz.Müzik dinlediğinizde tekrar dinlemek istersiniz o derece güzel ses sistemi ver birde kulaklı dinlerseniz tadından yenmez :) kulaklık ile dinlediğinizde bas güçlendirici,bas azaltıcı,dolby ses sistemi,tizlik artırıcı,kulaklık iyileştirici ve ses artırıcı imkanları sağlıyor şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok ama line,tango gibi programlar indirerek görüntülü görüşmenizi yapabilirsiniz.

bysertac

Asistan
Reaksiyon puanı
1
güncelleme nasıl peki bu telefonda android hangi sürümü yüklü. birde hızı felan nasıl? bende almayı düşünüyorum da :)

burak023

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 gündür kullanıyorum.donanım performans olarak memnunum.çok hızlı ve akıcı.dokunmatiği hassas ve tepkileri çok iyi.herhangi bir donma yaşamadım.yanlız arka kapakta özellikle köşelerde çok fazla gıcırdama var ve bu çok rahatsız ediyor.bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum acaba.telefonu kullanan varsa bilgi verebilir mi?

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok merak ediyorum 4 gb'a ne kurdun ben lg g2yi aldığım gün 10gb doldu tabi sonra bazı oyunları sildim sonra.

Selam hocam.

Bende G2 16GB aldım, bana ayırılan yer 10,60GB civarı 10GB şu anda boşta :) nasıl doldurabildin ? Real Racing 3 indirdim hoşuma gitmedi, Asphalt 8 airbone indirdim oda hoşuma gitmedi :D hiç bir oyun hoşuma gitmedi çünkü ben bilgisayar adamıyım yani BF4 oynuyorum online Lol oynuyorum vs hani böyle kaliteli oyunları sevdiğim için bu telefondaki oyunlar bana cok yapmacık geliyor ve çok yer istiyorlar :) 1GB oyun indiriyorum araba falan yapıyorum bakıyorum 1.5 gb olmuş tamamen işkence :) 32 GB alıcaksınki 25 gb versin. O zaman rahat rahat oynarsın hocam :)

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Selam hocam.

Bende G2 16GB aldım, bana ayırılan yer 10,60GB civarı 10GB şu anda boşta :) nasıl doldurabildin ? Real Racing 3 indirdim hoşuma gitmedi, Asphalt 8 airbone indirdim oda hoşuma gitmedi :D hiç bir oyun hoşuma gitmedi çünkü ben bilgisayar adamıyım yani BF4 oynuyorum online Lol oynuyorum vs hani böyle kaliteli oyunları sevdiğim için bu telefondaki oyunlar bana cok yapmacık geliyor ve çok yer istiyorlar :) 1GB oyun indiriyorum araba falan yapıyorum bakıyorum 1.5 gb olmuş tamamen işkence :) 32 GB alıcaksınki 25 gb versin. O zaman rahat rahat oynarsın hocam :)
A.s öncelikle hayırlı olsun telefonun benim gibi telefonu kılıfla kullanma fobin yoksa lg g2 için spigen armor kılıf tavsiye ederim.Gelelim sana anladığım kadarıyla iyi bir bilgisayarın var çünkü o oyunların hiçbirini benim pc kaldırmıyor en son shadowgun deadzone önerdi biri oynadım ama baktım dokunmatik ile çok zor sonra baktım pc sürümü var indirdim daha biraz oynadım pcnin ekran gitti.Demişsin ki 32 gb al ben zaten one mini alıcaktım bütçem o kadardı sonra iptal ettim siparişi zorla biyerlerden biraz daha bulup g2 aldım.Ama benim senin gibi bilgisayarım olsaydı ben gider s4 mini alırdım günlük işlerimi görürdü param da cebimde kalırdı.Bende hafıza durumu şuan böyle ve sadece fifa 14 var çok yer kaplayan oyun diğerleri temple run vs.
Screenshot_2013-11-27-13-29-58_zps5c385912.png

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
A.s öncelikle hayırlı olsun telefonun benim gibi telefonu kılıfla kullanma fobin yoksa lg g2 için spigen armor kılıf tavsiye ederim.Gelelim sana anladığım kadarıyla iyi bir bilgisayarın var çünkü o oyunların hiçbirini benim pc kaldırmıyor en son shadowgun deadzone önerdi biri oynadım ama baktım dokunmatik ile çok zor sonra baktım pc sürümü var indirdim daha biraz oynadım pcnin ekran gitti.Demişsin ki 32 gb al ben zaten one mini alıcaktım bütçem o kadardı sonra iptal ettim siparişi zorla biyerlerden biraz daha bulup g2 aldım.Ama benim senin gibi bilgisayarım olsaydı ben gider s4 mini alırdım günlük işlerimi görürdü param da cebimde kalırdı.Bende hafıza durumu şuan böyle ve sadece fifa 14 var çok yer kaplayan oyun diğerleri temple run vs.
Screenshot_2013-11-27-13-29-58_zps5c385912.png

Hocam öncellikle senin telefonunda hayırlı olsun :)
Evet ben dedimki bir bilgisayar alıcam tam alıcam dedim yaklaşık 3 Milyar harcadım belki daha fazla tam fiyatını hatırlamıyorum 7 ay önce topladım. Şu anda kaldıramadığı oyun yok sanırım :)
Bende Note3 vardı onuda yeni almıştım fakat Ekranı cok büyüktü zaten pek inceleme fırsatı bulamamıştım direk sipariş vermiştim beğenmedim nişanlıma verdim kendime G2 32 gb alıcaktım dedim ben oyun oynamıyorum film izlemiyorum ne yapıcam 32 gbyi gittim 16 gb aldım :)
Sendeki oyunları bana söylermisin hocam ? merak etttim.

Bu arada telefonunda 1 GB den daha büyük yer bırakman gerekiyor yoksa telefonun kasar.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hocam öncellikle senin telefonunda hayırlı olsun :)
Evet ben dedimki bir bilgisayar alıcam tam alıcam dedim yaklaşık 3 Milyar harcadım belki daha fazla tam fiyatını hatırlamıyorum 7 ay önce topladım. Şu anda kaldıramadığı oyun yok sanırım :)
Bende Note3 vardı onuda yeni almıştım fakat Ekranı cok büyüktü zaten pek inceleme fırsatı bulamamıştım direk sipariş vermiştim beğenmedim nişanlıma verdim kendime G2 32 gb alıcaktım dedim ben oyun oynamıyorum film izlemiyorum ne yapıcam 32 gbyi gittim 16 gb aldım :)
Sendeki oyunları bana söylermisin hocam ? merak etttim.

Bu arada telefonunda 1 GB den daha büyük yer bırakman gerekiyor yoksa telefonun kasar.
Aslında şuan bana da yetiyor 16gb telefonda hep küçük oyunlar var şuan dolu olmasının sebebi pc bozulduğu için birçok ders videosu telefonda.Yüklü olanlar şöyle ;Minion rush,3d bowling,fruit ninja,temple run 2,strike fighters,racing moto,chess free bunlar bide sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama tempe run oyun hızlanınca kasmaya başlıyor aynı şekilde minion rushta öyle basit oyunlar kasıyor ama mesela most wanted kurdum bir ara hiç kasmadı aynı şekilde death trigger 2 de kasmadı.

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aslında şuan bana da yetiyor 16gb telefonda hep küçük oyunlar var şuan dolu olmasının sebebi pc bozulduğu için birçok ders videosu telefonda.Yüklü olanlar şöyle ;Minion rush,3d bowling,fruit ninja,temple run 2,strike fighters,racing moto,chess free bunlar bide sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama tempe run oyun hızlanınca kasmaya başlıyor aynı şekilde minion rushta öyle basit oyunlar kasıyor ama mesela most wanted kurdum bir ara hiç kasmadı aynı şekilde death trigger 2 de kasmadı.

Hocam şimdi şöyle, Telefon ne kadar ısınırsa performans okadar düşüyor LG G2de yani hani büyütülecek kadar değil mesela ben Real Racing 3 oynuyorum yaklaşık arakalıksız 1 belki 1.5 saat oynuyorum gram kasma olmuyor telefon ısınmasına rağmen Tample run 2 var onuda oynuyorum sorunsuz akıcı şekilde devam ediyor hızlı koşmayı aldığım zaman jilet gibi gidiyorum gıram duraksama seyirme yok, bunun sebebini söyleyim sana telefonunda 500 MB yerin kaldı diye böyle en az 1.5 gb boş yer bırakman lazım ki cihaz rahatlaması için. Zaten indirdiğin her oyunda gelişince onların hepsi MB olarak yükseliyor, Real Racing 3 indiriyosun 1 GB lik oyun oynuyorsun günlerce bakıyosun 1.5 gb olmuş 2 gb olmuş yani telefonunda yer açmassan boyle donmalar kasmalar olur rahatlatman lazım cihazı. Bende yağ gibi kayıyor. Sana tavsiyem Flaş bellek alıp bir internet cafede telefondaki o ders şeylerini flaş belleğe at ve sil telefondan baya yerinin açılacağını düşünüyorum, Sonrada telefonu bir kez kapat ve aç ( Arkada çalışan uygulamalar için ) 0 dan başlamış gibi olursun.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Telefonuna ders videolarını atma. Bir OTG kablosu ve 16'lık flash bellek al. Bu videoları izleyeceğin zaman flash belleği telefona bağlayıp kullan. Sürekli telefonda olması gerekmeyen ara ara kullandığın her şeyi bu şekilde flash bellekte bulundur. Telefona boşuna yüklenme. Ben 32GB versiyon almama rağmen OTG kablosu aldım hemen. Bunlar için artık bilgisayara bile gerek yok. Flash belleklerini telefonda açabilirsin. Çünkü elinde bir telefon değil mini bilgisayar var. =)

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fiyatı ne kadar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

755 Tl biraz pahalı sanki

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Gördüğün gibi flash bellek takınca durum böyle. Üstelik sadece flash bellek değil, 2.5" 1TB hdd'i bile bağladım çalışıyor. Sadece önce telefona uygun şekilde biçimlendirmek gerekiyor. O yüzden 1TB'ın ekran görüntüsünü alamadım. [MENTION=110861]sevket_19[/MENTION]

zegynyze.jpg
vyvesese.jpg

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gördüğün gibi flash bellek takınca durum böyle. Üstelik sadece flash bellek değil, 2.5" 1TB hdd'i bile bağladım çalışıyor. Sadece önce telefona uygun şekilde biçimlendirmek gerekiyor. O yüzden 1TB'ın ekran görüntüsünü alamadım. @sevket_19

zegynyze.jpg
vyvesese.jpg

Hava atmayın len. Biz 10GB ile takılıyoz adam 60GBye gitmiş :) helal olsun hocam :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
1TB hdd'im dolu olmasa telefona takıp formatlicam da üşeniyorum o kadar dosyayı bilgisayara aktarmak için. =))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş telefon program desteği ile tv kumandası olarak kullanılabiliyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ön kamerası vga diyor çok iyi değil yani almayı düşünüyorum ön kamerası nasıl bilgi verirseniz memnun olurum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Yeni Lg optimus l7 aldım ama 3g ile görüntülü konuşma yapamıyorum neden acaba görüşemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonda belli bi süre durduktan sonra ekran açılırken siyah ekran olarak kalıyor ve açılmıyor sebebi nedir arkadaşlar