LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ahmet ZAFER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bir de lg servisi hakkında yapılan yorumlar hiç iç açıcı değil bu beni korkutuyor

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Arkadaşlar LG-H860 modelini aldım yani çift hatlı olanı Turkcellde mobil veri çalışmıyor diğer operatörlerde çalışıyor fakat dediğim gibi Turkcellde çalışmıyor. Turkcelli aradım dedim desteklenmeyen cihaz şöyle böyle dediler kem küm ettiler LG'yi aradım bu modele destek vermiyoruz diyorlar ulan bu sizin telefonunuz değil mi

henryerdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evet denedim yine de gelmiyor
Olmamasi gercekten cok ennteresan. Telefon modeliyle bunun ne alakasi olacak. Klasik sacmaliklar. Bide yeni apn ye isim ve apn kismina internet yazip digerlerini hic ellemeden kaydetip denermisin. Yinede olmazsa telefonu fabrika ayarlarina döndürüp dene bide.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Arkadaşlar LG-H860 modelini aldım yani çift hatlı olanı Turkcellde mobil veri çalışmıyor diğer operatörlerde çalışıyor fakat dediğim gibi Turkcellde çalışmıyor. Turkcelli aradım dedim desteklenmeyen cihaz şöyle böyle dediler kem küm ettiler LG'yi aradım bu modele destek vermiyoruz diyorlar ulan bu sizin telefonunuz değil mi
Hattını, 2 sim yuvasında da denedin mi?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Valla cihazda bir sıkıntı olsa diğer operatörlerde çalışmazdı Turkcellin sıkıntısı bu
Abi sorun Turkcell'de olamaz . En basitinden: Tarifeye ek telefon satıyor Türkcell LG G5 var . Adam hattını o telefonda desteklemiyorsa neden satsın ki ? Hemde tarifeye ek ! Sorun başka gibi çözeceğiz!

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ayarlar/ Ağlar/ Daha fazla/ Mobil Şebekeler/ Ağ modu Bu ekranın resmini bir atar mısın ?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Abi sorun Turkcell'de olamaz . En basitinden: Tarifeye ek telefon satıyor Türkcell LG G5 var . Adam hattını o telefonda desteklemiyorsa neden satsın ki ? Hemde tarifeye ek ! Sorun başka gibi çözeceğiz!
Dostum bu LG G5in çift sim modeli model farkı var yani anlatamıyorum galiba H860 modeli bu

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ayarlar/ Ağlar/ Daha fazla/ Mobil Şebekeler/ Ağ modu Bu ekranın resmini bir atar mısın ?
B8D2q9.png

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ahahha mobil internet paketim yoktu yukarıda 4g yazısı felan ondan gelmiyormuş Turkcell'in bedava girdiği hesabım uygulamasını denedim girdi :D

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Versiyon 10e yi yüklediniz mi? Pil bende çok farketti. Dün gece 3 gibi şarjdan çektim sabahtan beridir de epey kullandım hala %48.

kingomaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynen yazı çıkmıyor diyorum çıkması lazım diyor bilmiyodum valla yazının çıkmadığını
Bir yerde okumuştum... Turkcell desteklemiyor diye. Kendi getirdikleri telefonda destek olabilir ama çift simkartlılarda yok diye okudum. Yazanın yalancısıyım.