LG G5 Kullanıcı Kulübü

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
arkadaşlar mesajlarim ekrandaki icerigini nasl kapatabilrim.yardim edermisiniz.

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
arkadaşlar mesajlarim ekrandaki icerigini nasl kapatabilrim.yardim edermisiniz.
Açılır bildirim ve önizlemeyi kapatın...
af3fdab878b7a0e7e0a9d40b3cb93bda.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
800 nit parlaklığa ulaşabiliyormuş bence metal kasa ve 2k ekranla 800 nit parlaklığa ulaşması mümkün değil en parlak ekran 593 nit ile iphone 6s plus ve sony xperia z5 o da 1080 ekranlar kullandıkları için
1055 nit Note 7 855 Nit Samsung s7 ailesi

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arandigimizda telefonu ele alinca zil sesi azaliyordu.g3 te bu ozellik vardi.fakat ben g5 te bulamadim.arama geldiginde cihazi ele alinca ses azaliyordu ya o ozellik

cristanix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
LG G5 604k serisi telefonumda ghost screen sorunu var.Video izlerken veya kamerayi açınca alt panel simgeleri ekranda soluk bir şekilde kalıyor.Garanti ile uğraşmak istemiyorum acaba ilerde daha büyük sorun çıkarır mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
LG G5 604k serisi telefonumda ghost screen sorunu var.Video izlerken veya kamerayi açınca alt panel simgeleri ekranda soluk bir şekilde kalıyor.Garanti ile uğraşmak istemiyorum acaba ilerde daha büyük sorun çıkarır mı?
İhtimal dahilinde LG servisi sorun çıkarmaz büyük ihtimal yeni cihaz verir

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Benimkide 604 serisi whatsapp da ayni sorun var bende.birisiyle yazistiktan sonra ana ekrana donunce kisinin adi soluk bi sekilde belli oluyor.cok dikkatli bakinca gozukuyor.guncelleme ile olmaz mi.kesin garantiye mi gondermek lazim

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Benimkide 604 serisi whatsapp da ayni sorun var bende.birisiyle yazistiktan sonra ana ekrana donunce kisinin adi soluk bi sekilde belli oluyor.cok dikkatli bakinca gozukuyor.guncelleme ile olmaz mi.kesin garantiye mi gondermek lazim
Öncelikle geçmiş olsun ama sanmıyorum . Seri numarası nerede yazıyor . Kutunun bir uzaktan fotoğrafını ve seri numarasının gözüktüğü yakın bir fotoğraf atar mısınız?

begenEC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Cihazım da 1 tane ölü piksel var. Değişim olma ihtimali nedir ?

hiyayikci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, LG g5 kullanıyorum. Telefonun kamerasından çık memnunum. Fakat Snapchati açtığımda kameranın kalitesi düşüyor ne yapabilirim? Bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?

cartoonpier

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar, LG g5 kullanıyorum. Telefonun kamerasından çık memnunum. Fakat Snapchati açtığımda kameranın kalitesi düşüyor ne yapabilirim? Bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?
Snapchat kullanmıyorum ama şu özellik var mı acaba program da? Sistem kamerasını kullan gibi? Kalite düşmesi muhtemel programdandır. Sanırım görüntü düşük, mb düşük olsun diye yapmış olabilir programcı

ulanonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
beyler telefonu kullananlara soruyorum ne kadardır kullanıyorsunuz ve telefonun sorunları varmı bu ghost screen olayı sonra parmak izi okuyucu wifi sorunu hızlı şarj etmeme olayı falan bu sorunlar oldumu sizde

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
beyler telefonu kullananlara soruyorum ne kadardır kullanıyorsunuz ve telefonun sorunları varmı bu ghost screen olayı sonra parmak izi okuyucu wifi sorunu hızlı şarj etmeme olayı falan bu sorunlar oldumu sizde
Ghost screen sorunu yasadim ama fazla dikkat cwkici degil.whatsapp tan ciktigimda yazistigim kisinin adi belli oluyodu ama cok dikkat etmek gerekiyo

hiyayikci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
17 gündür kullanıyorum. Ghost screen var.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
15 gündür ghostscreen yok şuan wifi sorunsuz parmak izi sorunsuz hızlı sarj bir saatte fullüyor ondan yanada sıkıntı yok 605k serisi

Ahmet ZAFER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran yanması sorunu sizde de var mı ve bu sorun garanti kapsamına giriyor mu