LG G4 Kullananlar Kulübü

Cahitv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Neresine tiklim anlayamadim

Baktim ama tiklanacak baska bir yer bulamadim

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Pil kullanımında ekran, android is felan yazıyor ya o listede "ekran"a tıkla detay veriyor şuk kadar saat şu kadar dakika gibi

Cahitv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kapanacak simdi telefon

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-04-18-13-49-30.png
    Screenshot_2016-04-18-13-49-30.png
    151 KB · Görüntüleme: 253

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Normal geldi bana, hele de bahsettiğim uygulamalar yüklüyken.

Cahitv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Burda 15 saat yaziyor fakat 23.00 da fullemistim sarji sabah saat 10 a kadar telefona hic dokunmadim 10 dan bu saate kadar cok fazla kurcalamadim telefonumu gelen mesajlara baktim ve 1 video izledim telefonla dahi gorusme yapmadim sence normal mi, g2 ile g4 u kiyaslamamak mi gerekiyor

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Burda 15 saat yaziyor fakat 23.00 da fullemistim sarji sabah saat 10 a kadar telefona hic dokunmadim 10 dan bu saate kadar cok fazla kurcalamadim telefonumu gelen mesajlara baktim ve 1 video izledim telefonla dahi gorusme yapmadim sence normal mi, g2 ile g4 u kiyaslamamak mi gerekiyor
Sürekli mobil veride bence normal.Ayrıca g2 ile g4 kıyaslanmamalı.Donanım farklı çünkü.

Cahitv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Surekli veri kullanmayacak isek vallahi buvtelefonlar cöp yani
Biz is ile alakali kullaniyoruz bu telefonlari evet donanim fatkli olabilir ama okadar ucuk seyler varmidir arada ve bu bataryanin daha hizli tukenecegi anlimina gelmesi cok uzucu yani genis donanimli cihaz yapiyorsun fakat bataryan seni yolda birakacak
Tam anlamiyla 5 saat 4 saat kullanamiyorum su milyarlar verdigim telefonu

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Surekli veri kullanmayacak isek vallahi buvtelefonlar cöp yani
Biz is ile alakali kullaniyoruz bu telefonlari evet donanim fatkli olabilir ama okadar ucuk seyler varmidir arada ve bu bataryanin daha hizli tukenecegi anlimina gelmesi cok uzucu yani genis donanimli cihaz yapiyorsun fakat bataryan seni yolda birakacak
Tam anlamiyla 5 saat 4 saat kullanamiyorum su milyarlar verdigim telefonu
Batarya konusunda bir gelişme olmadığı sürece durum bu.Marka, model gözetmeksizin tüm cihazlarda en büyük sorun batarya.Donanım zaten yetiyor artık.Şuan için "yedek batarya" dışında yapacak bir şey yok.Belki de yedek batarya ikincil bir pazar oluşturduğu için üstüne pek gidilmiyor olabilir, maalesef.

Cahitv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet cok dogru satisin onunu tikamiyorlar, kaliplasmis somurge takdigi

cesces

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar sizde de görüntülü görüşme kayboldu mu ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Batarya bu kadar kötü mü ?

Ben V10 alcam batarya ayni 5.7 inç 2 ekran .

2 batarya kullancam ama oyle bile G2 kadar etmez gibi konusuyorsunuz .

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
G2'nin ölüsü 4 saat ekran alıyor 4.5G ile. Kullanmayı iyi bilmek lazım.

Diloşenis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 hayran kaldim cok memnundum lg vazgecilmezim oldu suan g4 kullaniyorum ama 2 onceki guncellemeden sonra bir sorun oldu sarji eskisi gbi gitmiyor ve instagram da snapte video actigimda sesi cikmiyor zaman zaman telefonu kapatip acmam gerekiyor tekrardan

bbatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ben cok kurcalamam telefonu fakat cok fazla gorusme yapıyor mail kullanıyorum ortalama 1,5 veya 2 gunde bır sarj edıyorum telefonu..sabah 8 aksam 7 full gorusme.
oyun yok muzık yok arada oyun yukluyorum 10-20 dk sonra kapatıyorum sılıyorum..o sekıldede 1 gun gıdıyor.bu arada guz tasarruf modu kapalı..

cesces

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Operatör nedir?
Ben de görüntülü görüşme hiç gelmedi.Daha VoLTE bile gelmedi.(Turkcell)
Operator turk telekom. Daha once lg Turkiye garantili olanini kullandim. Onda vardi daha sonra onu kardesime gonderip hepsiburadadan yeni cikan beyaz altin rengini aldim. Bunda yok ithalatci garantili oldugu icin mi acaba

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Operator turk telekom. Daha once lg Turkiye garantili olanini kullandim. Onda vardi daha sonra onu kardesime gonderip hepsiburadadan yeni cikan beyaz altin rengini aldim. Bunda yok ithalatci garantili oldugu icin mi acaba
Onda vardı derken hiç görüntülü görüşme yapabildiniz mi?

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
ben cok kurcalamam telefonu fakat cok fazla gorusme yapıyor mail kullanıyorum ortalama 1,5 veya 2 gunde bır sarj edıyorum telefonu..sabah 8 aksam 7 full gorusme.
oyun yok muzık yok arada oyun yukluyorum 10-20 dk sonra kapatıyorum sılıyorum..o sekıldede 1 gun gıdıyor.bu arada guz tasarruf modu kapalı..
Ben her akşam şarj ediyorum, sen yine iyisin.
Sabah 9'da cihazı alıyorum, akşam 12'de bitiyor.
Konuşma, internet, mail, oyun, müzik vs. hiç birşeyden kısmıyorum cihazı ve 3 ile 4.30 saat ekran süresi alıyorum.Çok şükür bana yetiyor.Çok fazla bir pil performansı beklememek lazım.

cesces

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hepsiburadadan ithalatci garantili olanini 1199 liraya aldim arkadaslar umarim sıkıntı cıkmaz. Yeni cikin beyaz rengini aldim. Sirf bu yuzden tercih ettim. Gercekten cok şık. kahverengi lg turkiye garantiliyi gozden cikardim bunu gorunce.

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar ana ekranda uygulamalara girerken ve uygulamalardan çıkarken kasmalar oluyor , başka bunu yaşayan var mı? daha öncelerde hiç olmamıştı?

muharremizm01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
arkadaşlar ana ekranda uygulamalara girerken ve uygulamalardan çıkarken kasmalar oluyor , başka bunu yaşayan var mı? daha öncelerde hiç olmamıştı?
Aynen kardeşim bende de o sorun yoktu suan baya belirtili bir şekilde var mesela anasayfadayim 3 sayfa var ortadaki sayfadan diger sayfaya geçiş yaapcam kasiyor hava durumu vidgeti gec geliyor diger vidgetler gec geliyor kasıyor

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Aynen kardeşim bende de o sorun yoktu suan baya belirtili bir şekilde var mesela anasayfadayim 3 sayfa var ortadaki sayfadan diger sayfaya geçiş yaapcam kasiyor hava durumu vidgeti gec geliyor diger vidgetler gec geliyor kasıyor
uygulamalar sayfasındada geçişlerde sıkıntı oluyor, klsörleri falan geç algılıyor , sendede oluyor mu kardeşim ?

muharremizm01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
uygulamalar sayfasındada geçişlerde sıkıntı oluyor, klsörleri falan geç algılıyor , sendede oluyor mu kardeşim ?
Yok uygulamalar klasorler direk aciliyor o sayfa gecisindeki kasma geçince sadwce sayfa gecislerinde kasma var ozellikle tus kilidini actiktan sonra yapiyor bunu birde hizli yaziyorum klavyede dogru tusa bastığım halde yanlis tusa basiyor i yerine o j yerine h yada k n yerine j m gibi cok yapıyor bunu

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yok uygulamalar klasorler direk aciliyor o sayfa gecisindeki kasma geçince sadwce sayfa gecislerinde kasma var ozellikle tus kilidini actiktan sonra yapiyor bunu birde hizli yaziyorum klavyede dogru tusa bastığım halde yanlis tusa basiyor i yerine o j yerine h yada k n yerine j m gibi cok yapıyor bunu
bendede klavyede falan sıkntı yok uygulamalara girincede sıkntı olmuyor ama , ana ekranı acarken ve sayfa geçişlerinde bide klasörleri acarken geç algılıyormuş gibi oluyor , sebep nedir acaba ilk defa yasıyorum bunu bu gun hemde

muharremizm01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
bendede klavyede falan sıkntı yok uygulamalara girincede sıkntı olmuyor ama , ana ekranı acarken ve sayfa geçişlerinde bide klasörleri acarken geç algılıyormuş gibi oluyor , sebep nedir acaba ilk defa yasıyorum bunu bu gun hemde
Aynen bende de suan tum dediklerin oldu detayli bakinca:D tek sayfa geçişi değil menu gecislerinde de takiliyor sonra düzeliyor klasor açarken gec açıyor sanirim yeni gelen guncellemeden ben basta virus girdi telefona sandim ama bir sorun çıkmadı hard reset atsak duzelirmi acaba internetim olsa atacam telefon üzerinden giriyorum nete uygulamalarimi yukleyemem

Ahmt006

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ufak bi güncelleme ile düzeltirler inşallah , sürekli reset atıyoruz böyle de olmaz ki ama, inşallah bi güncelleme gelir