LG G4 Kullananlar Kulübü

Cahitv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Biri goruntulu gorusmeyle ilgili bi aciklama yapanilirmi acep
Nedir bu isin son durumu arkadaslar

Ergun gum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu paralel ithalattan aldım ve en son güncellemeden sonra versiyon v20c-sea-xx oldu. anrkadaşım vatandan aldı şu anda en son güncellemeyle v20f versiyonu kullanıyor. ben nasıl güncelleme yapıcam acaba ? bilgisi olan biri varsa yardım edebilir mi ? güncelleme merkezinden yada bridge le güncelleme olmuyor. Son update de konuşma sesi iyileştirilmiş.

bentabiki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu paralel ithalattan aldım ve en son güncellemeden sonra versiyon v20c-sea-xx oldu. anrkadaşım vatandan aldı şu anda en son güncellemeyle v20f versiyonu kullanıyor. ben nasıl güncelleme yapıcam acaba ? bilgisi olan biri varsa yardım edebilir mi ? güncelleme merkezinden yada bridge le güncelleme olmuyor. Son update de konuşma sesi iyileştirilmiş.
ne zaman sea (sanırım singapur) güncelleme yaparsa bizim telefonlara da güncelleme ozaman gelecek.oyun performansı hakkında sıkıntı yaşayan varmı peki.elimdeki g2 g4 ten daha iyi çalışıyor nedense.g2 de hiç kasmayan oyun g4 te ufak kasmalara sebep oluyor.aynı problemi yaşayan varmı

bbatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
samsung s6 da volte gelmıs beyler bılgınıze..demın arkadasımdan arama yaptım hd konusma acık volte ımgesıde cıkıyor darısı bıze daha net ses var ..ama karsı tarafta volte varmıydı bılmıyorum..

slholkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar konumu sürekli açık olarak mı kullanıyorsunuz yoksa kapatıyor musunuz benim konum açık olunca şarj baya hızlı bitiyor da sizde durum nasıl acaba ?

hakantrkzht

Asistan
Reaksiyon puanı
39
arkadaşlar konumu sürekli açık olarak mı kullanıyorsunuz yoksa kapatıyor musunuz benim konum açık olunca şarj baya hızlı bitiyor da sizde durum nasıl acaba ?
Konum bende sürekli açık ama batarya tasarruf modunda, navigasyon veya lg health kullancağım zaman "yüksek doğruluğa" getiriyorum işim bitince tekrar tasarrufa alıyorum.

emre....1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar ithalatci hepsiburadadan g4 alan birisi deneyimlerini anlaatbilirmi sorunu varmi pili nasil gidiyo kutu icerigi nasik yanitlarsaniz sevinirim ?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Arkadaslar ithalatci hepsiburadadan g4 alan birisi deneyimlerini anlaatbilirmi sorunu varmi pili nasil gidiyo kutu icerigi nasik yanitlarsaniz sevinirim ?
Tek fark garantisi için hepsiburada da söylenen site ilgileniyor.

Küçük bir detayddaha var bu da türkiye cihazlarında radyoyı yok amaiithalüürünlerde radyo var.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
sorun yok pili aynı g4 performansı. almadan önce seri numarasının başını sor. fm radyosu var ek olarak :D
6 ile başlasın seri numarası. 2016 üretimi demek. 2015 ekim öncesi üretilenlerde bootloop sorunu çıkabiliyor.

emre....1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki hepsiburadadan telefonu alirken o iletisime nasil gecicem kazik yemiyelim sonra birde kutu.icerigi degisiyomus onu nasil anlicam cihaz gelmeden ,sansa mi cikiyo yoksa ?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Peki hepsiburadadan telefonu alirken o iletisime nasil gecicem kazik yemiyelim sonra birde kutu.icerigi degisiyomus onu nasil anlicam cihaz gelmeden ,sansa mi cikiyo yoksa ?

Hocam Ceppaket diye bir satıcı firma var bul onu ondan al hepsiburada da satış yapıyor. Delta Servis garantili şimdiye kadar o adamdan 6 cihaz aldım 4 ü g3 2 si g4 olmak üzere en ufak sıkıntı yaşamadım.

emre....1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam Ceppaket diye bir satıcı firma var bul onu ondan al hepsiburada da satış yapıyor. Delta Servis garantili şimdiye kadar o adamdan 6 cihaz aldım 4 ü g3 2 si g4 olmak üzere en ufak sıkıntı yaşamadım.
Kardes link atarmiwin bulamadim ve kutu icerigini degistirp mi yolluyolar link atarsan sevinirim

inoky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsiburada' da satılan LG G4, çift sim olarak satılıyor. Tek sim ile çift simin arasında bir fark var mı ? Çift sim modeli sorunlu bir model midir?

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
ithalatçı garantili g4 ne kadar güvenilir olur? bir sorun çıkarsa ne olacak

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yanlış anlaşılmasın eleştirmek için yazmıyorum. insan yardımcı olmak istiyor ama kimi yazsan mutlaka bir problem çıkıyor.
bu yüzden şahsen firma önermekten kaçınıyorum artık. bu aşağıdaki gibi söylentiler geziyor internette.

delta servis pişmanlıktır

deltaservis.png

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
bende evo ithalatçısından aldım cihazı. onlar içinde evo bilgi teknolojileri bu başlık var. benzer şikayetler.

fakat 400 lira ucuza aldığım için 400 lirayı olası tamir parası olarak cepte görüyorum.
şimdiye kadar kullandığım 6 kadar akıllı telefonda nexus 4ün kronik erkan sorunu dışında servisle işim olmadı.
htc evo 3d su temasından anakart değiştirdim 150 liraya hallettim. nexusun arka kapağını komple 4 kere değiştirdim 20-30 tl malzeme başına.

mesele kronik sorunu olmayan cihaz almak. yoksa her servis küçük ezik çizikler için darbe almış garanti dışı diyerek işi yokuşa sürüyor.
2 yıl boyunca cihazı eziksiz çiziksiz kullanmak da marifet ister.

muratozdemir01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar g4 lerde kullanilan paneller farkli bugun 3 tane karsilastirdim. Neye göre farklilik gosteriyor onu bilmiyorum. Ama pixel satirlari diyebilecegim sekilde satirlar belli oluyor bazilarinda. Yakindan bakarsaniz ozellikle beyazdabelli oluyor. Veya ekrana ışık tutarsaniz görürsünüz. Bazi ips turlerinde boyle oluyor sanırım

muharremizm01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Ithalat garanti pismanliktir dostlar almayin ithalat garanti o paraya baska cihaz alin turkiye garantili olsun

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
yanlış anlaşılmasın eleştirmek için yazmıyorum. insan yardımcı olmak istiyor ama kimi yazsan mutlaka bir problem çıkıyor.
bu yüzden şahsen firma önermekten kaçınıyorum artık. bu aşağıdaki gibi söylentiler geziyor internette.

delta servis pişmanlıktır

deltaservis.png

Valla her firma için şikayet mevcut. İnsanları memnun etmek imkansız. Ben deneyimledim memnun kaldım o yüzden öneride bulunuyorum :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Valla her firma için şikayet mevcut. İnsanları memnun etmek imkansız. Ben deneyimledim memnun kaldım o yüzden öneride bulunuyorum :)
Bu böylesi forumdaki 2. Haber
Delta garantili Samsung s7 edge cihaz alan bu durumu yasana kişiler var.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Paralellerde sorun yaşayanlar olduğu gibi, yalan söyleyenler de çok. Hiç kullanmadığı bir malı kullanıyormuş gibi davranıp kötüleyen tipler var mesela.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Telefonun bataryasindan illallah geldi artik bunedir ya
24524f8f23658165da6175b03eae5bb4.jpg
şaka gibi
Ben anlamıyorum bu ne 2 saat nedir

Bir yerde bakıyorum adam wifi kapatmadan kullanır 4.5 saat alir bir yere bakiyorum cok az

LG nin bataryayi 3000 tutmasi gercekten buyuk bir
... buna diyecek kelime yok bende V10 alcam ama katlancam ama o kadar az gidemez yani ben LG ye 9.8 mm bir telefona bilerek az batarya koymasndan soz ediyorum ama o kadar az gidemez .

LG zaten batista bu G2 de aldigi basariyi asla alamayacak V10 un tasarimi buyuleyici olmasa yuzune bile bakmaz Note 5 alirdim .

O bataryayi arttirmamaya devam etsin samsunda 3000 kullaniyor ama isini biliyor amoled ve islemci cidden devasa bir fark .

muharremizm01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Ben anlamıyorum bu ne 2 saat nedir

Bir yerde bakıyorum adam wifi kapatmadan kullanır 4.5 saat alir bir yere bakiyorum cok az

LG nin bataryayi 3000 tutmasi gercekten buyuk bir
... buna diyecek kelime yok bende V10 alcam ama katlancam ama o kadar az gidemez yani ben LG ye 9.8 mm bir telefona bilerek az batarya koymasndan soz ediyorum ama o kadar az gidemez .

LG zaten batista bu G2 de aldigi basariyi asla alamayacak V10 un tasarimi buyuleyici olmasa yuzune bile bakmaz Note 5 alirdim .

O bataryayi arttirmamaya devam etsin samsunda 3000 kullaniyor ama isini biliyor amoled ve islemci cidden devasa bir fark .
Kesinlikle sana katılıyorum note 5 alacaktim param yetmedigi icin bunu almak zorunda kaldım ama yeter ya kardeşim en az 3 saat goturmesi lazim sık kullaniyorum eyvallah ama 1.5 saat ne ? Delirtti bu telefon artik beni yedek batarya da çare etmedi 3 tane batarya ilemi dolasacam ben telefonu kapat ac kapat ac hizli sarj özelliği de yok satmaya kalksam satamiyorum 1200 e suan sıfiri ben aldim 2 milyara lanet olsun lg ye ya :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kesinlikle sana katılıyorum note 5 alacaktim param yetmedigi icin bunu almak zorunda kaldım ama yeter ya kardeşim en az 3 saat goturmesi lazim sık kullaniyorum eyvallah ama 1.5 saat ne ? Delirtti bu telefon artik beni yedek batarya da çare etmedi 3 tane batarya ilemi dolasacam ben telefonu kapat ac kapat ac hizli sarj özelliği de yok satmaya kalksam satamiyorum 1200 e suan sıfiri ben aldim 2 milyara lanet olsun lg ye ya :D
1.5 saat gitmesi normal degil . En az 3 saat yogun kullanim . 3.5 4 normal kullanim alman lazim .

Ben LG nin batarya cimriligini elestirdim .

Yedek batarya al bir tanede batarya kiti al hatta beraber satılanlarida var biri bitince digerini tak

Hard reset atmayi denedin mi hic ?

muharremizm01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
1.5 saat gitmesi normal degil . En az 3 saat yogun kullanim . 3.5 4 normal kullanim alman lazim .

Ben LG nin batarya cimriligini elestirdim .

Yedek batarya al bir tanede batarya kiti al hatta beraber satılanlarida var biri bitince digerini tak

Hard reset atmayi denedin mi hic ?
Aynen dediğini kullanıyorum zaten kardeşim hard reset ohoo kac kez attim hemde banamisin demiyor
140be6ae1f2fc06aa5c267572654a21e.jpg
diger yedek bataryada suan 65 de 100 olmadan bu bitti.