unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bugun konuyu anlatan bir mail attım. Olumsuzluklar için özür falan dilediler servis gönderim işlemini gercekleştikten sonra sorunumun çözüleceğini falan söylediler. Sanırım sıkıntı cıkmayacak cok üzülüyodum yapmazlar diye ama rahatladım :D

Maili nereye attin kardesim bnde derdimi anlatayim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bugun konuyu anlatan bir mail attım. Olumsuzluklar için özür falan dilediler servis gönderim işlemini gercekleştikten sonra sorunumun çözüleceğini falan söylediler. Sanırım sıkıntı cıkmayacak cok üzülüyodum yapmazlar diye ama rahatladım :D
Benimde g2 var 3 çatlak var ve L harfi düştü garantiye vercem ama telefonsuz kalcam.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Nasi ya senin hatan hocam garanti kapsamindami
Sorunuzu pek anlamadım ama bu çatlaklar kronik sorun yani benim hatama girmiyor :) bir çok kişi var böyle g2 sini değiştiren yeni alan yada yan taraflarını değişen örnek: ablamın G2 si ve bu kulüpteki birçok kişi .

-ahmet-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar lg g3 almayi düşünüyorum ancak bi arkadaşim kaçak almami önerdi 600-700 liraya en baba bulursun dedi. Imei çaktirmak normal orjinal gibi olmaz mi çok mu kasar telefonu internetde takilmaya veya diğer her konuda işimi görmez mi ?
Yardimci olur musunuz?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Merhaba arkadaşlar lg g3 almayi düşünüyorum ancak bi arkadaşim kaçak almami önerdi 600-700 liraya en baba bulursun dedi. Imei çaktirmak normal orjinal gibi olmaz mi çok mu kasar telefonu internetde takilmaya veya diğer her konuda işimi görmez mi ?
Yardimci olur musunuz?

Ucuz etin yahnisi diye bir şey var. Öyle arkadaşlara güvenme. 600-700 lira bütcen varsa o fiyat skalasında bir şey bak.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bende lg destek uzerinden mail attim donmediler ikinci maili attim bakalim ne olacak

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yardimci olur musunuz?
Kacak telefonlardan kesinlikle uzak durmalisin galaxy s5 kacak varsi bende 3 ay kullandim simdi kullanilamaz hale geldi zenfone 5 al bence o fiyata bende zenfone 5 kullanicisiyim.

Mevlüt Aydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yurt dışında tanıdıkların varsa ucuza alabilirsin orjinalini daha sonra türkiyeye geldikten sonra ister 5 lira verip çakma imei atarsın yada telefonun 150 veya 200 liraya türkiyeye üstündeki imei kaydettirirsin :D

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bu kasa catlamasi yuzunden telefonu garantide degisen var mi bnmki 2 aylikken gitti kasayi degistiler simdi yine catladi eylul ayinda almistim teli 8 ay oldu simdi alali gondersem yine kasa mi degisir

fvzidogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kasa catlamasi yuzunden telefonu garantide degisen var mi bnmki 2 aylikken gitti kasayi degistiler simdi yine catladi eylul ayinda almistim teli 8 ay oldu simdi alali gondersem yine kasa mi degisir

Servise azcık cazgır davranman gerekiyo. Değişim talep ettiğini söyleyip eğer yapmazlarsa mahkemeye basvuracagını falan söyleyip altta kalmaman gerekiyo. O durumda değişim gerçekleşiyor. Arkadasıma da aynısı oldu azcık cazladı servise tehdit falan etti değişim yaptırlar. Yumuşak yuzlu olmayacan bu ibnelere :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benimde g2 var 3 çatlak var ve L harfi düştü garantiye vercem ama telefonsuz kalcam.

Bildiğim kadarıyla G2 için böyle bi uygulamaları yok. Kullanıcı hatası diyip kasa değiştirip bide üstüne utanmadan para isterler benden söylemesi :)

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Servise azcık cazgır davranman gerekiyo. Değişim talep ettiğini söyleyip eğer yapmazlarsa mahkemeye basvuracagını falan söyleyip altta kalmaman gerekiyo. O durumda değişim gerçekleşiyor. Arkadasıma da aynısı oldu azcık cazladı servise tehdit falan etti değişim yaptırlar. Yumuşak yuzlu olmayacan bu ibnelere :)

Bildiğim kadarıyla G2 için böyle bi uygulamaları yok. Kullanıcı hatası diyip kasa değiştirip bide üstüne utanmadan para isterler benden söylemesi :)

Peki tamirden 1 ayda geldi degisimden kac gunde geldi arkadasina

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358

Ablamın kini değiştirdiler :)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Bende sırf o yuzden o siteden nefret ediyom kucucuk yanlsta 7 gun ban nedir ?
Senin yaptığın yanlış küçük bir şey değil ama nokta virgül olmazsa bir şey demeyeceğim daha ki ekini ne zaman ayrı ne zaman bitişik yazılacağını bilmiyorsun. Ben de genelde cümlelerimin sonuna nokta koymam

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
"İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır." Bence Türkçe tartışması yapılacak yer burası değil derim ben.

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Lg ye mail atmistim kasa catlagiyla ilgili bana geri cevap atmislar ozur dileriz diye.servislerin adreslerini gondermisler bu noktaya fatura ve sikayetle gonderebilirsiniz diye simdi bn cihazi direk bus ervislere gonderebiliyor muyum ve en iyi hizmeti hangisi verir

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Arkadaslar telefonumu kendim garantiye gondersem bi sorun olur mu?lg servisleri istnbulda iki tane izmir ve ankara da bir tane var.ankaradaki cok sikayet almis baktim bn izmirdekine gondermeyi dusunuyorum.gonderenler bi fikir verebilir mi.kasa catlamasindan dolayi gidecek

fvzidogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar telefonumu kendim garantiye gondersem bi sorun olur mu?lg servisleri istnbulda iki tane izmir ve ankara da bir tane var.ankaradaki cok sikayet almis baktim bn izmirdekine gondermeyi dusunuyorum.gonderenler bi fikir verebilir mi.kasa catlamasindan dolayi gidecek

Kardesim direk aldıgın yere ver. Ben Avea dan almıstım cihazı hiç kargo vs ugrasmadım onlar ugrastı. Bende dün gönderdim 6 ayı geçtiği için değişim yapmayacaklarını sölediler fakat ana ekran hatası da alıyorum cihazda. Komple ana kartı değiştirin yada yenisini verin diye cazlayacam :)

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Kardesim direk aldıgın yere ver. Ben Avea dan almıstım cihazı hiç kargo vs ugrasmadım onlar ugrastı. Bende dün gönderdim 6 ayı geçtiği için değişim yapmayacaklarını sölediler fakat ana ekran hatası da alıyorum cihazda. Komple ana kartı değiştirin yada yenisini verin diye cazlayacam :)
Ana ekran durdu hatası mı alıyorsunuz?

unpreventable

Asistan
Reaksiyon puanı
22

6 ay diyoda bn 2 aylikken gonderdim bu iki aylik demediler kasayi değiştiler

orhun_1907fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba , bende on gün kadar önce g3 32gb modelini aldım.Bir soru sormak istiyorum.Bu screenshot alma özelliği değiştimi acaba lolipopta , nette araştırıyorum arkadaki ses kısma ve güç tuşlarına basın diyor ama benim telefonda işe yaramıyor.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
[MENTION=397752]nebula79[/MENTION] Kesinlikle geri yollayın.
[MENTION=105859]orhun_1907fb[/MENTION] Değişmedi. Doğru bastığına emin ol.