Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
benim telefon resmi türkiye lg garantili.şuan fiyatlar düşmedi aksine yükseldi.1500 tl civarına satılıyolar yine.o yüzden 1000 iyi gibi :)

Kimse Tr garantili almıyor ki herkes 1200tlye paralel ithalat alıyorlar, 1000tl vericeğime gider 1200 veririm daha iyi diye düşünüyorlar :) bende bir ara satmayı düşündüm tr garantiliydi 1000 veren 1 kişi vardı ondanda cevap gelmedi :D

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Kimse Tr garantili almıyor ki herkes 1200tlye paralel ithalat alıyorlar, 1000tl vericeğime gider 1200 veririm daha iyi diye düşünüyorlar :) bende bir ara satmayı düşündüm tr garantiliydi 1000 veren 1 kişi vardı ondanda cevap gelmedi :D

doğrudur haklısınız.ama çevremde paralel ithalat alan 3 arkadaşımın telefonu servisten çıkmıyor.ekran sararması, kasa çatlaması , kronik sorunlar ve daha bir sürü sorun.arkadaşlar bir telefon parası daha harcadılar.benim daha çok şükür telefonda nokta çizik çürük çıkmadı :)

memo8807

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar white olanı mı yoksa goldunu mu almalıyım önerileriniz ?
ben biraz acele ettim internetten beyazını aldım , gold olanının pek iyi olmayacağını düşündüm ama daha sonra gold olanını canlı olarak gördüğümde almadığıma pişman oldum. tavsiyem gold

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Durup dururken ısınıp kapanma olmuş arkadaşım cihazı bugün aldı başına gelmiş yazilimsal olarak sıkıntı varmış hataları geri yükle yapmış düzelmiş.

dedemede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1999 tl ydi ilk çıktığında almıştım 1900 e gelmişti aveada tanıdık var diye

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Durup dururken ısınıp kapanma olmuş arkadaşım cihazı bugün aldı başına gelmiş yazilimsal olarak sıkıntı varmış hataları geri yükle yapmış düzelmiş.

Arkadaşım az önce benim g3 de kendi kendine kapandı,haliyle canımda sıkıldı,hataları geri yükle yapmış demişsin bunu biraz açıklar mısın,bende yapsam diyorumda..

eXe1aNs

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar bir sorum olucak cevap verırsenz sevınırım. Flıp cover olan kılıflar arka kapağı cıkarılıp takılan degıl kapakla beraber takılan flıp coverlerden bahsedıyorum kenarlarından cıkarılıp takılan merak ettıgım. Telefona cıkarırken o kılıftan koselerıne zarar verırmı ezme gıbı soyulma gıbı falan cıkarıp takarken

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşım az önce benim g3 de kendi kendine kapandı,haliyle canımda sıkıldı,hataları geri yükle yapmış demişsin bunu biraz açıklar mısın,bende yapsam diyorumda..

Lg Pc Suitden yazılım hatalarını geri yükle diyin sorun düzelir devam ederse cihazda yazilimsal sıkıntı var demektir.
Lg güncelleme vericek G3 bu görülmeye başlamış G2 çok şükür görmedim G4 geç olsun güç olmasın sistemi doğru ve stabil calissin.

oaydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir kaç gün önce bende aldım bu cihazdan ama benim şöyle bir sıkıntım var. Kulaklığından arama esnasında parazit sesi oluyor, ince bir cızırtı, sizde de var mı böyle bir şey yoksa bendeki cihaz mı sıkıntılı çok geçmeden değiştireyim olmadı. Bilgilendirirseniz sevinirim...

babakonda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
film izlerken 3 dk da %1 şarj yiyor 10 dk traffic racer oynadım %5 gitti normal midir yoksa batarya kullandıkça açılır falan diyorlar sonradan düzelir mi alalı 3 gün oldu ?

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu nasıl iş,LG sitesinden G3 e uygun pc suite indirilemiyor ki,daha doğrusu ona uygunu görünmüyor..

Pro26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon yeni olduğundan daha hazılıyorlar.g2 mini g pro lite gibi modellere de uygun pc suite yok biraz beklicez artık:cursing:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

babakonda bu gayet normal.Oyunlar zaten çok yiyor.Ekran quadhd olduğu için hızlı bitiyor ama güncellemeyle iyileştirirler.Tabii kullana kullana batarya iyileşecektir.

oaydemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu nasıl iş,LG sitesinden G3 e uygun pc suite indirilemiyor ki,daha doğrusu ona uygunu görünmüyor..

arkadaşlar g2 için olanı indirin cihazı bağlamaya çalıştığınızda yeni sürüm var diyerek g3 için uyumlu olanı yükleyecektir. ben öyle yaptım kullanıyorum...

Pro26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g3 için bir zaman sonra çıkarırlar.Ben biraz daha bekleyceğim.Zaten problem de yok güncelleme vs de yok.:thumbup1:

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Açılın :cool: nasıl kuracağınızı anlatıyorum :D

Telefonu bilgisayara kabloyla bağlayın. Bildirim çubuğunu aşağıya çekip Ortam cihazı (MTP) 'ye dokunun.
Sağ üst köşedeki alt alta duran üç noktaya dokunun.
PC programlarını yükleye dokunun. Çıkan uyarıya tamam deyin.
Bilgisayarınızda yeni bir CD sürücüsü belirecek (biraz hızlı davranın. Bir süre ilgilenmezseniz kayboluyor). Oraya girip LG_PC_Programs'a çift tıklayın. Sonra Yükleye tıklayın. İnternet tarayıcınız açılacak ve telefonunuza uygun LG PC Suite indirilecek.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PC suite falan indirdim güncelledim herşey tamam ama benim g3 ü görmüyor,ne yapmam lazım..

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar en iyi en harika telefonun kullanıcılarıyız ama formdaki sayfamız resmen ölü,bu telefonun güzelliklerini ekstralarını kurcaladıkca yeni yeni güzelliklerini keşfeden kimse yok mu,biraz paylaşım lütfen..

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
arkadaşlar en iyi en harika telefonun kullanıcılarıyız ama formdaki sayfamız resmen ölü,bu telefonun güzelliklerini ekstralarını kurcaladıkca yeni yeni güzelliklerini keşfeden kimse yok mu,biraz paylaşım lütfen..

Merhaba,

Çoğu özelliği G2'de de olduğu için anlatılıcak yeni özellikleri pek yok gibi. Eğer bizimde bilmediğimiz özellikleri varsa burdan paylaşabilirsiniz yada büyük çaplı bir araştırma yapıpta konu olarak paylaşabilirsiniz.

Pro26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ck-xe çok teşekkürler.dediğinizi harfi harfine uyguladım.Problem yok bağlandı.Herhangi bir güncelleme yok.Hata olmadığı için hataları onar yapmadım.Cihaz gayet stabil çalışıyor.Real racing 3 daha uyumluluk halledilmemiş ama ben gt racing 2 oynuyorum mükemmel çalışıyor.Cihaza antutu yaptım.35250 çıktı ve birinci sıraya yerleşti.ram olarak 1.7 gb boş var tabii değişiyor ama 1.7-1.6 arasında değişiyor.Bir de arkadaşlar burada güzel ve yararlı android uygulamalarını da paylaşırsanız çok iyi olur.Oyun vs program gibi.Herkese bol g3 lü günler:thumbup1:

Arkadaşlar klavye teması olarak happy christmas diye bir tema vardı onu indirdim.Smartworld den.İndirmenizi tavsiye ederim çok güzel.Tabii lg smartworlde kayıt yaptırmanız gerekiyor.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ben LG SmartWorld'ü beğenemedim ben :thumbdown: Bence çok bir numarası yok.

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sa arkadaşlar lg nin resmi sayfasından online işlemlere sordum telpa mı kvk mı lg g3 diye . bana direk ŞENGÜLLER dedi bu ne oluyo acaba bileniniz var mı ya ?

Pro26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tunahanxx g3 alacaksan teknosa gibi yerlerden alabilirsin ama ben lg nin kendi mağazasından aldım.100 tl indirimli hem de.Bence lg nin kendi mağazasından al.Arada hiçbir şirket yok direk lg türkiye garantili.:thumbup1:

oocinn_

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet g2de var çoğu fakat ses ve kamera harika. Ön kamera mükkemmel ötesi hatta. Zaten g2nin de ses ve kamera dışında bir eksiği yoktu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Acaba şarzı ne kadar gidiyor kullanan varsa söylebilir mi ? Teşekkürler.

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Pro26 kardeşim ben konyada yaşıyorum lg nın kendı mağzası derken internetten oluyo mu ?

Pro26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tunahanxx hayır öyle değil.Hani avm lerde falan görüyoruz samsung yerleri aynı onun gibi olacak .

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
anladım kardeşim saol da burda öyle bi yer yok teknosa bimeks var ya anca öyle alıcaz da bunların indirim günleri yok mu ya bütçeyi zorluyoruz :)

telefonu 3 aydır beklıyorum araştırıyorum artık gına geldi valla ya kullanmış kadar oldum :D