babakonda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g3 alan arkadaşlar da şarj süreleri nasıl acaba ? ben 2 gündür kullanıyorumda 6,5 saat civarı bi süre yetiyor. ekran kullanım süresi 4saat 21 dk .tabi bu sürede wifi açık sürekli play store gir çık bişiler indir falan yapıyorum.arada 5 10 dk oyun oynuyorum youtube ada biraz girdim whatsapp vine falan vb kullandım. ekran parlaklığı %60 ı geçmedi ayrıca pil azaldıkça biraz biraz parlaklığı kıstım.Sizce normal bi süremi ?

eXe1aNs

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaslar telefonun arkasinda jiletin varmi varsada cikiyormu

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar soruyum soruyum diyorum unutuyorum G3 ün üzerindeki sensöre benzeyen yer veya sensör her neyse işte onun ne olduğunu veya ne sensörü olduğunu bilen var mı?..

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar soruyum soruyum diyorum unutuyorum G3 ün üzerindeki sensöre benzeyen yer veya sensör her neyse işte onun ne olduğunu veya ne sensörü olduğunu bilen var mı?..

Kameranın yanındaki yeri soruyorsanız lazer odaklanmayı sağlıyor o eğer ön tarafta üstteki yeri soruyorsanız göz takibi veya arama sırasında ekranın kapanması gibi birçok işlevleri olan sensör

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Herkese merhaba. Ufak bir sorum olucak.
Mağlum artık kredi kartı ile telefon alamıyoruz.Operatörler ön plana çıkıyor bu durumda.
Benim gibi nakit sıkıntısı çeken bir kişi Vodafone'dan tarifeye ek G3 alsa sıkıntı olur mu?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Herkese merhaba. Ufak bir sorum olucak.
Mağlum artık kredi kartı ile telefon alamıyoruz.Operatörler ön plana çıkıyor bu durumda.
Benim gibi nakit sıkıntısı çeken bir kişi Vodafone'dan tarifeye ek G3 alsa sıkıntı olur mu?

Merhaba,

Şimdiye kadar kullandığım ve şu anda kullanmış olduğum tüm telefonlar faturalı hattıma ek olarak geliyor.

Şu anda ip 5s kullanıyorum, her yöne 500 dakika 1gb internet kullanıyorum Turkcellden 20 küsürmü ne ödüyorum + olarak telefonun ücretini ödüyorum.

Hiç bir sorun olmaz kısaca.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kameranın yanındaki yeri soruyorsanız lazer odaklanmayı sağlıyor o eğer ön tarafta üstteki yeri soruyorsanız göz takibi veya arama sırasında ekranın kapanması gibi birçok işlevleri olan sensör

hayır hayır o dediklerini biliyorum,telefon kulaklık girişi yukarıda diye düşün,tam orada bi sensör benzeri bişey var ben onu merak ediyorum..

veya iphone güç tuşunu düşün tam o noktada..

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Merhaba,

Şimdiye kadar kullandığım ve şu anda kullanmış olduğum tüm telefonlar faturalı hattıma ek olarak geliyor.

Şu anda ip 5s kullanıyorum, her yöne 500 dakika 1gb internet kullanıyorum Turkcellden 20 küsürmü ne ödüyorum + olarak telefonun ücretini ödüyorum.

Hiç bir sorun olmaz kısaca.

Çok teşekkürler cevap için. Peki bir sorum daha olucak. Babamın tarifesi var.G3 alsak yeni tarife almadan babamın tarifesi eklemek mümkünmüdür? Yani sadece telefonun fiyatını ödemek.Bilginiz var mı ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Çok teşekkürler cevap için. Peki bir sorum daha olucak. Babamın tarifesi var.G3 alsak yeni tarife almadan babamın tarifesi eklemek mümkünmüdür? Yani sadece telefonun fiyatını ödemek.Bilginiz var mı ?

Tabi oluyor.

Yani eğer faturalı hattınız yoksa öyle söylemiştim, eğer faturalı hattınız tarifeniz varsa onun üzerine telefonun ücretini ekleyerek alabiliyorsunuz.

Bu arada babanızın puanları falan varmı bir sordurun bakalım, eğer puanları falan varsa indirim yapılıyor diye biliyorum.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Tabi oluyor.

Yani eğer faturalı hattınız yoksa öyle söylemiştim, eğer faturalı hattınız tarifeniz varsa onun üzerine telefonun ücretini ekleyerek alabiliyorsunuz.

Bu arada babanızın puanları falan varmı bir sordurun bakalım, eğer puanları falan varsa indirim yapılıyor diye biliyorum.

Çok sağol aydınlattın beni.
Cevaplar diğer arkadaşlar içindi önemli olabilir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence tam olarak oturtamadığı için açıklamadı ama görünüşe bakılırsa baya dayanıklı suya karşı.Bu da lg için süper bi artı bence

Yasincmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar white olanı mı yoksa goldunu mu almalıyım önerileriniz ?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar white olanı mı yoksa goldunu mu almalıyım önerileriniz ?
Merhaba,

Renk tamamen alıcının zevkine kalmış bir şey, son zamanlarda gold renkli telefonlar çok çıkmaya başladı ve güzel gözüküyor bence gold alın.

Yasincmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Renk tamamen alıcının zevkine kalmış bir şey, son zamanlarda gold renkli telefonlar çok çıkmaya başladı ve güzel gözüküyor bence gold alın.
Eyvallah hocam aslında doğru diyosun tamamen zevk meselesi ama 2000 lira verince insan her türlüsünü düşünüyor

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayır hayır o dediklerini biliyorum,telefon kulaklık girişi yukarıda diye düşün,tam orada bi sensör benzeri bişey var ben onu merak ediyorum..

veya iphone güç tuşunu düşün tam o noktada..

O da kızılötesi televizyon, uydu, klima, dvd gibi cihazların kumandası olarak kullanılmasını sağlıyor

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g3 alalı tam 5 gun oldu ve şimdiye kadar 2 kez kendi kendine kapandı. Bu sorundan dolayı yabancı forumlarda da muzdarip olan onlarca insan var. Sorunun donanımsal olabileceği konuşuluyor. Benim ilk aldığım gün ve dün uyku modunda iken telefonun kendi kendine kapandığını farkettim. Ilk gun Once pil bitti sandim acinca baktim ki Pil yuzde 80civarinda. Yabanci forumlarda geri verip yeni g3 ile degistirenler de ayni sorunun yeni telefonda da oldugunu soyluyor. Hard reset atanlar da devam ettigini soyluyor. Yani su an bir cozumu yok. Ne olacak ne yapacagim ve daha onemlisi lg ne yapacak bilmiyoruz aciklama da yok. Kendi kendine kapanma sorunu yazin zaten g3 kullanicilari yabanci forumlarda ates puskuruyor. Bu sorunu yasayan varsa buraya yazsin lutfen

Pro26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk seri üretimlerde olan bir problem olabilir ama hepsinde de yoktur.1 hafta oldu alalı böyle bir şeyle karşılaşmadım.Bence fatura vs alıp aldığınız yere gidip değişim talep edin çünkü bu bir kronik sorun olabilir ve ciddileşebilir.

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk seri üretimlerde olan bir problem olabilir ama hepsinde de yoktur.1 hafta oldu alalı böyle bir şeyle karşılaşmadım.Bence fatura vs alıp aldığınız yere gidip değişim talep edin çünkü bu bir kronik sorun olabilir ve ciddileşebilir.
Bir kere daha olursa teknosa ya gidip degisim isteyecegim.

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir kere daha ayni sey olursa hemen gidip teknosa dan degisim isteyecegim..

kelinesta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı şey oldu alalı 1 hafta oldu kendi kendine 5 kez filan kapandı. Ben de teknosa'dan almıştım. Müşteri hizmetlerini aradım, böyle bir sorunla kendilerinin arayan olmadığını; aldığım yere yada servise götürmemi 1 ay içinde değişim talep edebileceğimi söylediler. Yabancı sitelerde filan güncellemeyle sorunun giderileceği filan söyleniyor ben de kararsız kaldım problemi çözerler mi yoksa değişim mi istesem diye. Değişim olsa yine teknosadan olacak yine aynı sorunla karşılaşma ihtimali yüksek. Teknosadan başka alan varsa aynı sorunla karşılaşıp karşılaşmadığı söyleyebilir mi? Bu arada türkçe bi blog sitesinde de yazmışlar konuyla ilgili http://biltani.blogspot.com.tr/2014...nma-sorunu-neden-oluyor-nasil-duzeltilir.html

yakasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorunla ilgili konu actim lg g3 kapanma sorunu olanlar o konuya yazabilirler

Pro26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu g3 kapanmasıyla ilgili olarak bazı fikirler yürüttüm.
İlk olarak ram çok dolu olabilir ve telefon kendine gelebilmek için kendini resetliyor olabilir.Bunun olup olmadığını anlamak için clean master kurun ram boşaltın öyle deneyin yine oluyor mu diye
İkinci olarak bataryada herhangi bir yeri (o teldeki tutaçların ve bataryadaki boşluğun)birbirini tutmaması olabilir.Bataryada kronik bir üretim hatası olabilir.İlk dediğim olabilir clean master yükleyin ve ram boşaltın.bir de arka kapağı açıp bataryanın olduğu yeri foto çekip atarmısınız belki bir şey kaçırıyor olabiliriz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar dediğim gibi büyük ihtimalle buyrun habere bakın http://biltani.blogspot.com.tr/2014/07/lg-g3-kendi-kendine-kapanma-sorunu-neden-oluyor-nasil-duzeltilir.html bu ram in çok kullanılmasıyla ilgili.Yani telefonu çok yormayacaksınız.Hafif uygulamalar kullanacaksınız.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
2200 çok fazla benim için ya.g2 yi maksimum 1000 e satsam.üstüne 1200 daha eklemem gerek.şuanlık bütçemi epey aşıyor.belki düşerse olabilir :)