zaza_yk

Öğrenci
12 Aralık 2014
56
0
8
Şöyle bir kıyaslama yapalım, eğer elinde varsa dene. 10 metre ileriye 30 puntoluk ve 18 puntoluk yazı koy, bu iki telefonla da o yazıyı çek, çektiğin fotoları yakınlaştır g3'ün çektiği yazı okunur halde diğeri ise bulanık olduğunu fark edeceksin. Özellikle fotoğraf bakımından G3 ezer S5 i . Kullanıp kıyaslama yaptığım için biliyorum.

xtrader

Asistan
6 Aralık 2010
120
2
18
Şöyle bir kıyaslama yapalım, eğer elinde varsa dene. 10 metre ileriye 30 puntoluk ve 18 puntoluk yazı koy, bu iki telefonla da o yazıyı çek, çektiğin fotoları yakınlaştır g3'ün çektiği yazı okunur halde diğeri ise bulanık olduğunu fark edeceksin. Özellikle fotoğraf bakımından G3 ezer S5 i . Kullanıp kıyaslama yaptığım için biliyorum.

Katılıyorum. Bunu konuşmaya bile gerek yok kesinlikle kamerada g3 takar istediğin şekilde karşılaştır her türlü farkı göreceksin istersen 5 numara göz derecen olsun :)

Samsung note serisi o da 3 ve 4 hariç diğer modellerine bakmaya bile gerek yok.

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Arkadaslar bendede guncelleme gorunmuyor ben v10m yi yuklemistm onunla bi alakasi var mi ? Telefon EUR yada bu yuzdeen mi gelmedi guncelleme cozumu nedir ? Yardimlarinizi bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar merhaba bır yardım sever arakdas bana lg g3 ıcın pc suıte lınkı vereblırmı nedense aradım ve bulmadım lgnın kendı sıtesınde bıle yok (cıhazı turkcellden aldım 16gb model) birde bır sorum olucak and.5.0 guncellemesını andronova sıtesınden gordugum habere ıstınaden manuel kursam bır sıkıntı olur mu sızce sımdıdden yardımlarınızdan dolayı tesekkur ederım

fvzidogan

Öğrenci
16 Temmuz 2014
40
0
6
arkadaslar merhaba bır yardım sever arakdas bana lg g3 ıcın pc suıte lınkı vereblırmı nedense aradım ve bulmadım lgnın kendı sıtesınde bıle yok (cıhazı turkcellden aldım 16gb model) birde bır sorum olucak and.5.0 guncellemesını andronova sıtesınden gordugum habere ıstınaden manuel kursam bır sıkıntı olur mu sızce sımdıdden yardımlarınızdan dolayı tesekkur ederım

Lg türkiye sayfasından inmiyor. http://www.lg.com/hk_en/support/pc-suite buyur bu yabancı sitesinin linki burdan indirebilirsin.

unpreventable

Asistan
7 Aralık 2014
314
22
18
Lg G3 Lolipop dağıtımı başlandı hayırlı olsun :)
1418414569_img-20141212-wa0000.jpg

1418414346_img-20141212-wa0001.jpg

V10l bendeki hala guncelleme yok

blue7

Asistan
19 Mart 2012
192
8
18
20E Türkiye romu değil arkadaşlar yanlış anlamadıysam İtalya için dağıtılan bir sürüm, Türkiye'ye henüz güncelleme verilmedi.

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Bendeki cihaz İlk çıkanlardan İme numarasına göre dağıtım yapılıyor
Tr cihazları için güncelleme başladı Aralık ayının sonuna kadar güncelleme herkeze ulaşıcak Daha sonra G2 kullanıcıları için dağıtım yapılıcak ve G3 Arayüzüde G2 de olucak.

erhancsi

Öğrenci
10 Kasım 2014
6
0
0
arkadaslar merhabalar bende 32 gb lik yurtdisi imei cakma cihaz var guncelleme kontrol ettigimde cihaz kayitsiz diyor guncellemeleri hep manuelmi kurmam gerekiyor

blue7

Asistan
19 Mart 2012
192
8
18
Telefonu arka tarafı yere gelecek şekilde masaya veya herhangi bir yere koyduğunuzda kameranın olduğu alandaki kamera ile ses tuşlarının arasında kalan metal alan direk bir şekilde koyduğunuz zemin ile temas ediyor. O alan telefonun en yüksekte kalan noktası. Bu durumdan dolayı bende o alandaki boya kavladı (çıktı) sizde de böyle bir durum var mı ? Varsa ne yapılabilir bunun için ? Garantiye mi göndermek gerek yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı ?

yAPEEn.jpg

ck-xe

Dekan
4 Nisan 2010
5,558
39
228
Benimkinde bir sorun yok gibi ama Quick Circle kılıf ile kullanıyorum. Belki onun sayesinde zeminlere temas etmiyor olabilir. Sabah güneş ışığında daha dikkatli bakarım.

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18
Telefonu arka tarafı yere gelecek şekilde masaya veya herhangi bir yere koyduğunuzda kameranın olduğu alandaki kamera ile ses tuşlarının arasında kalan metal alan direk bir şekilde koyduğunuz zemin ile temas ediyor. O alan telefonun en yüksekte kalan noktası. Bu durumdan dolayı bende o alandaki boya kavladı (çıktı) sizde de böyle bir durum var mı ? Varsa ne yapılabilir bunun için ? Garantiye mi göndermek gerek yoksa bu şekilde kullanmaya devam mı ?

yAPEEn.jpg
Bende ışık varken dikkatli baktım cilası kalkmış gibi duruyor. Konuyu şöyle düşünsek, telefonun ekranını çizersen servis kulkanıcı hatasına sokar. Bana kalırsa garantiye bunu da sokmazlar. Tabi son sözü servis söyler.

xtrader

Asistan
6 Aralık 2010
120
2
18
Bende ışık varken dikkatli baktım cilası kalkmış gibi duruyor. Konuyu şöyle düşünsek, telefonun ekranını çizersen servis kulkanıcı hatasına sokar. Bana kalırsa garantiye bunu da sokmazlar. Tabi son sözü servis söyler.
Bende de o kılıfın orjinal olanı var aynı durum bende de var ama çok az can sıkıcı bir durum değil.
Bende de Quick Circle var ama nafile. Kılıfla bile o alan direk yere temas ediyor.

cuteftp

Asistan
7 Kasım 2014
128
3
18
20a versiyonunu polonya'dan yükledim. 20d'yi Euro versiyon olarak yükledim. 20e'yi de bugün italya olarak indirdim. Sonuç olarak hepsiinde de v20a-esa-xx, v20d-esa-xx ve sonunda v20e-esa-xx yazılıydı. Telefonum Thailand'dan gelmiş. O da ESA olarak geçiyor. Earth South Africa yani...

Dönence

Öğrenci
1 Aralık 2014
19
0
1
Arkdaşlar merhaba,
Baya uzun bir süredir bu telefonu istiyorum ancak forumlarda çok fazla olumsuz bahsediliyor çok fazla şikayet var :( çatlamalar soyulmalar kırılmalar vs vs çok oluyormuş.. aklımı kurcalayan bir diğer mesele gün ışığında net görünmüyormuş? bu çok rahatsız edici bir durum mu? :(

Bu hafta sonu vatanda 32 GB modeli 1799 TLye indi.
http://www.vatanbilgisayar.com/lg-855-g3-32-gb-akilli-telefon-beyaz.html

Bu fırsatı kaçırmamalı hemen almalı mıyım? fikir verin bana :confused1: cevaplar için şimdiden tşkler

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Arkdaşlar merhaba,
Baya uzun bir süredir bu telefonu istiyorum ancak forumlarda çok fazla olumsuz bahsediliyor çok fazla şikayet var :( çatlamalar soyulmalar kırılmalar vs vs çok oluyormuş.. aklımı kurcalayan bir diğer mesele gün ışığında net görünmüyormuş? bu çok rahatsız edici bir durum mu? :(

Bu fırsatı kaçırmamalı hemen almalı mıyım? fikir verin bana :confused1: cevaplar için şimdiden tşkler
Bence al g2 bile super

medaa

Öğrenci
25 Kasım 2014
8
0
0
g3 kullanıyorum operatör değişikliği sebebiyle sim kartımı değiştirdim ve 3 kişiden
telefonun mu çalındı diye arandım :(
sim kart değiştirildi telefon çalınmış olabilir diye mesaj göndermiş telefon
bu neden?

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
g3 kullanıyorum operatör değişikliği sebebiyle sim kartımı değiştirdim ve 3 kişiden
telefonun mu çalındı diye arandım :(
sim kart değiştirildi telefon çalınmış olabilir diye mesaj göndermiş telefon
bu neden?

o telefon güvenliği ile ilgili bir ayar kardeşim telefonun çalındıgında yani sim kart degiştirildiğinde telefonun yerini tespit edebilmen için telefon otomatik mesaj gönderiyo bi ayar sanırım kendi belirlendgn numaraya bende öyle bir ayar gördüm diğe hatırlıyorum sorun etme :)

seyhmus21

Profesör
19 Mart 2013
1,962
255
263
Arkadaşlar LG G3 ile ilgili 3 sorum olacak
1.Hattın çekmediği yerlerde tamamiyle hat gidiyomuş böyle bir şey varmı
2.%90'ı aşınca sıcaklık arttırılamıyor diyordu sonra bir güncelleme aldım G3 ile 30dk wifi açık oyun oynadıktan sonra deneyim dedim.%100'e ulaştım parlaklığı gün boyunca hangi seviyede tutuyorsunuz Acaba.
3.Cihaz çok ısınırsa batarya ve makinaya bi zarar gelirmi.

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
Arkadaslar kliksa.com da 1399 tlte lg g3 32 gb model var fiyat bana.cok.uygun geldi almayi dusunuyorum alsam sorun.yasarmiyim

osman4151

Öğrenci
13 Kasım 2014
49
0
0
Arkadaşlar LG G3 ile ilgili 3 sorum olacak
1.Hattın çekmediği yerlerde tamamiyle hat gidiyomuş böyle bir şey varmı
2.%90'ı aşınca sıcaklık arttırılamıyor diyordu sonra bir güncelleme aldım G3 ile 30dk wifi açık oyun oynadıktan sonra deneyim dedim.%100'e ulaştım parlaklığı gün boyunca hangi seviyede tutuyorsunuz Acaba.
3.Cihaz çok ısınırsa batarya ve makinaya bi zarar gelirmi.

kardesim ben %50 otomatikte kullanıyorum parlaklıgı cok aşırı ısınmasınada izin verme kardesim zorlama yani cihazı ama bi sorun olmaz herhalde ışık arttılamoıyor demek istedn herhalde kardesım onun sebebide cihaz kendini korumaya alıyor asıırı ısnmada
Benimde sana bi sroum olucaak internette yarım saat takıldıgında senın teldede biraz ısınma oluyor mu ?

cederete

Öğrenci
5 Mart 2012
90
0
6
Arkdaşlar merhaba,

bence pahalı orası akakce ye gir 1368 tl den başlıyor fiatı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

çatlama ilk çıkan serilerde oluyormuş. 406 serilerinde ben iki buçuk ay önce aldım 410 serisi hiç bir sıkıntısı yok
soyulma samsung lara has lg lerde görmedim duymadım belli kullanıma bağlı illaki defermosyon her şeyde olur. ısınma ve batarya konusu inan bütün akıllı cihazların ortak sorunu

Dönence

Öğrenci
1 Aralık 2014
19
0
1
bence pahalı orası akakce ye gir 1368 tl den başlıyor fiatı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

çatlama ilk çıkan serilerde oluyormuş. 406 serilerinde ben iki buçuk ay önce aldım 410 serisi hiç bir sıkıntısı yok
soyulma samsung lara has lg lerde görmedim duymadım belli kullanıma bağlı illaki defermosyon her şeyde olur. ısınma ve batarya konusu inan bütün akıllı cihazların ortak sorunu

o tarz sitelerdeki telefonlar ithalatcı firma garantisi diyor. yani bilinmedik şirketler ama vatan ve teknosa vs tarzı yerlerde LG TÜRKİYE garantili bu nedenlerle öyle yerlerden almak istemiyorum :confused1: almışken bir kaç sene kullanmam lazım sürekli tel alan biri değilim. sorun yaşamayım.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

icagli

Öğrenci
25 Kasım 2014
14
0
0
Bende de 32 gb 410 serisi var ekranın sağ ortasında çok ufak bir ölü piksel var çok sinir oldum ya.