LG G3 D855 Android 5.0 Lollipop Kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

emin_elaziz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tr için geldi
QuickMemo%2B_2014-12-18-13-35-44.png

- - - Mesaj Güncellendi - - -

https://www.dropbox.com/s/tpemmth1spnkssx/QuickMemo%2B_2014-12-18-13-35-44.png?dl=0

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
5.0 gelmiş. LG PC Suite kullanarak güncelleyin. Daha kolay ve güvenli olur.

emin_elaziz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu versionda ekran görüntüsü almanın kısa bi yolu yokmu. 4.4.2 de alttaki ana ekranı yukarı doğru kaydırınca alabilyorduk. şimdi sadece google menüsü çıkıyor.

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bu versionda ekran görüntüsü almanın kısa bi yolu yokmu. 4.4.2 de alttaki ana ekranı yukarı doğru kaydırınca alabilyorduk. şimdi sadece google menüsü çıkıyor.

Ses kısma ve Power butonuna aynı anda basılı tutun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben biraz önce yükledim 1 kaç yenilik dışında birşey göremedim görsellik olarak bakalım diğer yönler ne olacak

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Konuya Türkiye Romuna ait KDZ dosyası linki eklenmiştir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar. Bende 2 gün önce 5.0 versiyonuna geçtim pc suit programı ile. Her şey güzel bir sıkıntım var. güncellemeden sonra kurulu olan şirket mailim ( Microsoft EXCHANGE) sunucu ile sekronize olamadı. Bende kaldırdım, tekrar kurmak istedim ne kadar denesem de senronize olmadı, hata verdi. Farklı programlar denedim (mymail, gmaile exchange versiyonunu yükledim) onlarda da aynı sorun. LG ye mail attım mail beklemede, aradım şirket destek birimi ile görüşün dediler ısrarcı oldum ilgili birime ileteceğiz dediler. Bu sorunu yaşayan, çözen varmı?

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar. Bende 2 gün önce 5.0 versiyonuna geçtim pc suit programı ile. Her şey güzel bir sıkıntım var. güncellemeden sonra kurulu olan şirket mailim ( Microsoft EXCHANGE) sunucu ile sekronize olamadı. Bende kaldırdım, tekrar kurmak istedim ne kadar denesem de senronize olmadı, hata verdi. Farklı programlar denedim (mymail, gmaile exchange versiyonunu yükledim) onlarda da aynı sorun. LG ye mail attım mail beklemede, aradım şirket destek birimi ile görüşün dediler ısrarcı oldum ilgili birime ileteceğiz dediler. Bu sorunu yaşayan, çözen varmı?

Diğer mail uygulamalarını bilemiyorum ancak Gmail gayet düzgün çalışıyor. Henüz bazı uygulamalar 5.0 daki yeni ART sistemi ile uyumlu değiller ve bu tip sorunların yaşanması doğaldır, uygulamalar yeni sisteme göre yeniden uyarlanıp güncelleme alana kadar. Ancak siz Gmail ile de sorun yaşadığınızı belirtmişsiniz sizin sorununuz farklı gibi duruyor. Güncellemeden sonra hard reset atttınız mı ? Atmadıysanız hard reset atmanız şiddetle önerilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar... Telefonumu 5.0'a yükselttim. Fakat bu sefer her açıp kapadığımda "Android is upgrading" yazısı çıkıyor. Sanırım downgrade yapmak istiyorum. Bana yol yöntem gösterebilir misiniz ? Ayrıca PC Suite ile yükseltmiştim. Bu programı kullanarak downgrade yapılabiliyor mu ?

blue7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar... Telefonumu 5.0'a yükselttim. Fakat bu sefer her açıp kapadığımda "Android is upgrading" yazısı çıkıyor. Sanırım downgrade yapmak istiyorum. Bana yol yöntem gösterebilir misiniz ? Ayrıca PC Suite ile yükseltmiştim. Bu programı kullanarak downgrade yapılabiliyor mu ?

LG Pc Suite ile downgrade yapamazsınız. Bu konuda anlattığımız LG Flash Tools ile downgrade yapabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cahilliğime verin ama bişey sorucam telefondaki veriler silinir mi?

bil_gi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilenlere acizane sorum???
LG G3 32 GB.
Hepsibura'dan,
Evo garanti.
bu telefona PC Suite'ten Lolipop 5 yüklenebilir mi, sakıncası var mı?
YAPIPTA MEMNUN KALAN VAR MI?
Not: PC Suite de bana güncelleme gözüküyor.
Teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4.4.2 kdz dosyasını indirdip, yükledikten sonra uzun süre bekledim ama tel açıllmadı. hangi kdz dosyasını yüklesem flash tool devam etmiyor. 4.4.2. nasıl en baştan yükleyebilirim

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G3 32 GB.
Hepsibura'dan,
Evo garanti.
Teşekkürler...
bende intrnetden aldım 32 GB modeli pc sutden yaptım ilk güncelemeyi gayet stabil sorunsuz kullanıyorum şu an 20b
20b-l diye ikinci bir güncelleme daha var onu denedim bir kez hata verdi bende geri döndüm 20b ye
20l de problem var sanırım burdan bir kişide aynı hatayı almış baya bir problem olmuştu ama şu an 5.0 20b ile sorunsuz kullanıyorum

4.4.2 kdz dosyasını indirdip, yükledikten sonra uzun süre bekledim ama tel açıllmadı. hangi kdz dosyasını yüklesem flash tool devam etmiyor. 4.4.2. nasıl en baştan yükleyebilirim
pek hakim değilim ama hard reset sorunu çözebilir diye düşünüyorum kendimde bir yükseltmede telefon açılma ekranında kalmıştı hard resetle 4 4 2 ye geri dönüp çözmüştüm olayı

bil_gi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende intrnetden aldım 32 GB modeli pc sutden yaptım ilk güncelemeyi gayet stabil sorunsuz kullanıyorum şu an 20b
20b-l diye ikinci bir güncelleme daha var onu denedim bir kez hata verdi bende geri döndüm 20b ye
20l de problem var sanırım burdan bir kişide aynı hatayı almış baya bir problem olmuştu ama şu an 5.0 20b ile sorunsuz kullanıyorum

Teşekkür ederim. belirgin bir fark gördünüz mü, yaşadınız mı. kısaca değer mi riske...?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullanıcılar kısmına kendi resmimizi nasıl koyuyoruz bilen varmı ?

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. belirgin bir fark gördünüz mü, yaşadınız mı. kısaca değer mi riske...?
Belirgin bir fark yok 4 4 2 ye kıyasla ufak tefek detaylar var
Cihazın hızı olsun batarya performansı olsun bana aynı gibi geldi
Burda formlarda bahsedilen bir çok sorunu ben 4 4 2 de de yaşamamıştım lolipopda da yok bence geçmeye degermi yenilik adına değer yoksa fazla bir fark gerçekten yok
Menülerde farklılıklar var youtup da videoları var izle begenirsen geç ama anlatılanlar gibi hızlanıyo filan zaten hızlı daha ne kadar hızlı olabilirki
Batarya performansı tamamen ekran aydınlığıyla alakalı oyun oynayan biri degilim takılma kasma ısınma yorum yapamıcam ama intrrneti yogun kullanıyorum wifide özelikle uçuyo cihaz saatlerce video da izliyorum ısınma takılma yok

Ne işe yariyacaksa antitu skorlarını artırmış 37600 alan cihaz lolipopda en son 42952 aldı

Evruclang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg flash toolu xp bilgisayarıma kurdum.Cse flash veya normal flasha tıkladığımda yükleme sayfası açılmıyor nedeni nedir?

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
LG G3 32 GB.
Hepsibura'dan,
Evo garanti.
Teşekkürler...
bende de aynı yerden alınma cihaz var. sorunsuz yükleyebilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı yerden alınma cihaz var. sorunsuz yükleyebilirsin

Belirgin bir fark yok 4 4 2 ye kıyasla ufak tefek detaylar var
Cihazın hızı olsun batarya performansı olsun bana aynı gibi geldi
Burda formlarda bahsedilen bir çok sorunu ben 4 4 2 de de yaşamamıştım lolipopda da yok bence geçmeye degermi yenilik adına değer yoksa fazla bir fark gerçekten yok
Menülerde farklılıklar var youtup da videoları var izle begenirsen geç ama anlatılanlar gibi hızlanıyo filan zaten hızlı daha ne kadar hızlı olabilirki
Batarya performansı tamamen ekran aydınlığıyla alakalı oyun oynayan biri degilim takılma kasma ısınma yorum yapamıcam ama intrrneti yogun kullanıyorum wifide özelikle uçuyo cihaz saatlerce video da izliyorum ısınma takılma yok

Ne işe yariyacaksa antitu skorlarını artırmış 37600 alan cihaz lolipopda en son 42952 aldı

TEŞEKKÜRLER.
Artık telefonda da güncelleme gözüküyor. birisinden deniycem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
%30dan iki katını nasıl anlıyorsun onu anlayamadım 24 saat diyelim %100ü bir24 saat daha eder %50 12saat %25i 6saat falan okadarda etki ediyo yükleyip kullanmış biri olarak abartmadan söyleyebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
değerli arkadaşlar . adroid lolipopu yüklediğime bin pişman oldum . 2 saate batarya bitiyor ve her açılışta . adroid yükleniyor mesajı var . bana yardımcı olan herkese çoook teşekür ederim

MoonseroZe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
20 f icin bilgi verebilirmisiniz ricaetsem geceyimmi kitkattan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonda çatlak ortaya çıktı ama polonya sürümünden radyo telefonda kaldı zaten çalışmıyor serviste hata verirler mi ?