LG g2 Şarj Ömrü

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
%100 yaptıktan sonra Elektrik işareti gidene kadar 1 saat falan şarz ediyoruz ya hani öyle yaptığımız için %100'den aşağı indirmek çok zor oluyor galiba köşeye şarz depoluyor o anda. %100'den aşağıya indiği zamanda normal iniyor. Yani %130 şarzımız var ama biz %100'ü görebiliyoruz diye düşünelim bunu gayet normal yani bu. Ama hızlı düşmesi normal değil. LG Pc Suite ile yükseltme hatalarını geri yükle yap düzelmesi lazım.
anormal bi şekilde iniyo ama
yani nasıl diyem sana 10 dk da 99 dan 90 na indi ve yani sadece bi ayar yapıyodum hicte yorcak bi ayar değil hep böyle yapıyo

- - - Mesaj Güncellendi - - -

%100 yaptıktan sonra Elektrik işareti gidene kadar 1 saat falan şarz ediyoruz ya hani öyle yaptığımız için %100'den aşağı indirmek çok zor oluyor galiba köşeye şarz depoluyor o anda. %100'den aşağıya indiği zamanda normal iniyor. Yani %130 şarzımız var ama biz %100'ü görebiliyoruz diye düşünelim bunu gayet normal yani bu. Ama hızlı düşmesi normal değil. LG Pc Suite ile yükseltme hatalarını geri yükle yap düzelmesi lazım.
yükseltme hatalarını yükle dedğimde kontrol edilmedi diyo hersey tamam bağlı genede hata

- - - Mesaj Güncellendi - - -

pc suite hata bulamıyor yani hata veriyo oda aynı hata yükseltme kontrol ediyo sorun sonra donuyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
suan lg g2 kullanmaktayım ve sarj 3 gün gidiyor ve telefondan devamlı internete girmeme rağmen

tel ilk aldığımda %85 sarj verdı bu sarjı tamamen telefon kapanıncayakadar bitirdim ve sarj'a taktım telefonla hiç oynamadan 24 saat prizden cıkartmadım ve böyle yapıncada sarjım gayet uzun gitmeye basladı daha sonra sarj seviyesi %10 a düstüğünde sarja takıp 2:30 saat kadar sarj ettikten sonra tamamen doluyor ve cıkartıyorum

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Araştırmanıza gerek yok. Bu telefonun özelliği bu.
4yrymapy.jpg
ama9u3u8.jpg

Bu şekilde olmadan şarjdan çekmeyin. O zaman daha uzun dayanır.

bundan eminmiyiz o şimşek işareti gitmiyor sanırım? ama fişi çekin uyarısı veriyor telefon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
batery doctor gıbı programlar uzun vadede cihaza zarar veriyo diyorlar doğrumu beyler ben de kullanıyordum cokta yararı oluyordu ama oyle duyunca sildim ne dersiniz

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
batery doctor gıbı programlar uzun vadede cihaza zarar veriyo diyorlar doğrumu beyler ben de kullanıyordum cokta yararı oluyordu ama oyle duyunca sildim ne dersiniz

Herhangi bir zararı olduğunu veya olacağını düşünmüyorum ama LG G2'nin bataryası Li-Ion Değil. Li-Polimer. Ve bu da demek oluyor ki bataryanızı istediğiniz zaman şarj edin istediğiniz zaman şarjdan çekin. [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] ' in dediği gibi %100 dolduktan sonra şarj etmeye devam ederseniz %100'den %99'a düşmesi uzun zaman alır. Yeni nesil piller sadece uzun süre yani 1 ay 2 ay kadar süre sarjsız kaldığında bozulur. Onun haricinde batarya kullandıkça oturur. Bu sebeple telefonu yeni aldığınızda pilin dengesiz gitmesi normaldir. Fakat ilk 5 veya daha üzeri şarjını bittikten sonra dolana kadar şarj etmeniz pilin kalibrasyonu açısından önemlidir. 12 saat 8 saat olayı yoktur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bende aldım geçen sene telefonu şarj %80 di herhalde onu full bitirdim 16 saat pirizde koydum sonra kullandım. Telefonumdna çok memnunum şarjı 1 vs 2 saatde doluyor durmadan oynarsan 6 saat felan gidiyor. ama sadece işin oldugunda oynarrsan 2 gün bile gidiyor yani çok iyi bir telefon

beratfur67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim vallahi bende senin gibi aynı hatayı yaptım benim alalı 1 yıl oldu ilk 3 4 ay bende cook şarj sıkıntısı cektim sırf bu yüzden bitirmedentaktığım icin ama suan stabilize oldu sabahtan beri elimde anca yüzde 55 i gördüm artık stabil oldu yazılımla

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yanlışlıkla kitkat ı yükledim 3 dakikada %1 gidiyor wifi acık, parlaklık %50 iken normalmi degilse telefonu garanti dışı bırakmadan nasıl jelly bean a geri dönebilirim yardım edin lütfen telefonu yeni aldım hayrını göremedim sarjı gidecek diye clash of clansa bile girmiyorum