LG G2 Önemli

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar ilk defa android kullanıyorum sizce pil ömrü normal mi? yani ben pek anlamadımda.

vvxpj.png

DreamBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tbi ki dostum nrmal. Sn eger ekran parlaklgni 0 a alir guc tasarruf moduna alir wifi gbi baglantlar kapali olursa G2 yi 6 gundn fazla kullanrsn tek sarj da bn denym dedim 4 gundn fazla kullandm her gund film izliyodum ona gore hesap et.

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Teşekür ederim yorumlarınız için :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Tabikide normal değil. Telefon 7/24 elimden düşmüyor devamlı Real racing 3 günde 1 2 saat oynuyorum Full Whatshapp, fotoraf çekiyorum 6 7 saat müzik dinliyorum ve ekran parlaklığı %100 de iken benim şarj'ım baya dayanıyor aşağıda ss attım bakarsın. Bence telefonunu servise falan vermen gerekir. son 3 saate %20 kullanımda ne demekmiş ? 9 saat kullanmışsın %40 gitmiş ve %60 bataryana 10 saat kullanma hakkı veriyor bence ya bataryanda sorun var yada hesaplama yerinde bir yanlışlık var. %60 Kullanıma 65 70 saat kullanım vermesi gerekiyor ki benim öyle :) Bu arada Senk. Wifi. Led. vs tüm hepsi açık 2 gündür kullanıyorum teli zor 45'e indirdim :)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=380082]The Originals[/MENTION] kardesim biraz yavaş salla birinin kafasına gelecek:) :) ya senin cihazinda nükleer santral var yada senden elektrik alıyor :) :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@The Originals kardesim biraz yavaş salla birinin kafasına gelecek:) :) ya senin cihazinda nükleer santral var yada senden elektrik alıyor :) :)

Ben birşey sallamıyorum. Günlük taş çatlasın 1 saate yakın Real racing oynuyorum, Tüm gün Wifi açık eğer evde olmassam İnternet paketimi kullanıyorum. Whatshapptan hiç ayrılmıyorum ve Şarj'ım gayet iyi gidiyor. Hatta Almanya romunu kurdum ve dahada uzun gitmeye başladı. Benim elimde kanıt var burda paylaşıyorum sen gelmiş elinde bir bilgi olmadan sallama diyerek beni suçluyorsun yakıştıramadım.

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Teknosadaki adama götürüp sorsam anlar mı ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Tabikide normal değil. Telefon 7/24 elimden düşmüyor devamlı Real racing 3 günde 1 2 saat oynuyorum Full Whatshapp, fotoraf çekiyorum 6 7 saat müzik dinliyorum ve ekran parlaklığı %100 de iken benim şarj'ım baya dayanıyor aşağıda ss attım bakarsın. Bence telefonunu servise falan vermen gerekir. son 3 saate %20 kullanımda ne demekmiş ? 9 saat kullanmışsın %40 gitmiş ve %60 bataryana 10 saat kullanma hakkı veriyor bence ya bataryanda sorun var yada hesaplama yerinde bir yanlışlık var. %60 Kullanıma 65 70 saat kullanım vermesi gerekiyor ki benim öyle :) Bu arada Senk. Wifi. Led. vs tüm hepsi açık 2 gündür kullanıyorum teli zor 45'e indirdim :)

Senin bataryayı yürütebilirim. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim telefonun şarjını 9 saat 12dakikada bitirdim. Sanırım biraz telefondan uzak dursam iyi olacak. telefon elimden hiiiç düşmüyor çünkü. :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bir şey yapmana gerek yok gayet normal.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Batarya zamanla oturur ayrıca cok kötü değerler değil

mustyzk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ekran süresini paylaşabilir misin asıl önemli olan o benim ekran süresi en fazla 4.30 - 5.00 saat gidiyor

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ekran süresi dediğiniz nedir?

T.Yapici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=380082]The Originals[/MENTION]
Benimde kalan süre böyle yazıyor ? :)

ekLQlD.png

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
@The Originals
Benimde kalan süre böyle yazıyor ? :)

ekLQlD.png

Senin yaptığın şu, Telefonu şarj ettikten sonra 3 saat boyunca kullanmamışsın ve 3 saat içinde şarjzın %1 gitmiş ve telefonun buna göre hesaplamış yani imkanı yok 207 saat kullanamazsın o telefon kullanılmıyorkenki tahmin :D

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17

Böyle bir batarya üretilmedi daha :D arkadas iki gün telefona bakmamıs sonrada burda paylasmıs :D telefonu alalı bir hafta oldu almadan bütün forumlarda okudum böyle bir batarya süresinden bahseden ne gördüm ne duydum :D 1 gün rahat rahat götürüyor işte beni, tüm özelliklerini sömürdügüm halde, fazlasındada gözümüz yok zaten .)

mustyzk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Önemli Olan Ekranın Açık Kaldığı Süredir Bu Şekilde Bataryanın Ne Kadar İyi veya Kötü Olduğunu Anlayabilirsiniz Benim En Fazla 5 Saat Açık Ekran Sürem.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
G2 şarj konusunda harika ya :)

Kesinlikle adamlar uyku modunu tam anlamıyla yapmışlar. Cihazın ekran kapalıyken mışıl mışıl uyuyor ve tabiri caizse tavşan uykusunda en ufak bildirimde de hemen uyanıyor. O aradaki boş zamanda bataryayı koruyor. Üstelik güç tasarruf modu da kapalı.