LG G2 mi,LG Nexus 5 mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet Arkadaşlar Soru Açık Ve Net.Aslında Z1 Düşünüyordum Fakat Fiyat Maalesef Aşıyor.Neler Yapacağımı Açıkça Belirteyim:

Whatsapp'a Çok Fazla Girerim.
Oyun Oynamayı Severim.Modern Combat 4,Asphalt 8,Real Racing 3 Vb.Gibi Oyunlar Oynamayı Severim.
Güncelleme'ye Fazla Önem Vermem.

Cevaplarınızı Bekliyorum.

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cicili bicili özellkler istersen g2 daha iyi tabiki. ama nexus 5 i de incelemeden g2 alma. nexus 5 al bence. herkes saf androitte pek özellik yok felan diyo ama hakkatten diğer cihazlardaki cicili özellikler olmasa bile saf android daha iyi.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
senin dediğin yazılım.

g2 daha üst birşey. g2 alıp aokp rom kurabilir. cyanogen kurabilir.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
tabi g2 daha üst bi telefon n5 göre. ama g2 ye cyanogen bile kursan gerçek nexus keyfi alamassın.
ben s2'de gayet temiz aokp kullandım. takılma bile yoktu. slim bean kullandım. nexus rom kullandım. g2 de neden olmasın? ama bu yazılım. donanım olarak g2 daha üst.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
LG G2 Bana Daha Yakın Görünüyor.Arayüz Falan Hoşuma Gitti.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu Arada Herkese Mutlu Yıllar.

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben s2'de gayet temiz aokp kullandım. takılma bile yoktu. slim bean kullandım. nexus rom kullandım. g2 de neden olmasın? ama bu yazılım. donanım olarak g2 daha üst.
Benim demek istediğim şu. sorun iyi stabil çalışması değil. yani her nekadar nexus dışında diğer cihazlara saf android yüklenirse yüklensin diğer cihazlara saf android yakışmıyor. benim kişisel yorumum. androidlere iphone arayüzü atılması gibi.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benim demek istediğim şu. sorun iyi stabil çalışması değil. yani her nekadar nexus dışında diğer cihazlara saf android yüklenirse yüklensin diğer cihazlara saf android yakışmıyor. benim kişisel yorumum. androidlere iphone arayüzü atılması gibi.
Doğru Nexus Saf Android Arayüzü Kendine Has Bir Özelliği.Bu Arada Şunu Söylemeyi Unuttum.Stabilite Önemli.Güncelleme'ye Fazla Önem Vermiyorum.Neden Diyecek Olacaksınız,Çünkü 2 Hafta Önce İç Ekranı Bozulan Telefonumun Android Sürümü 2.3.5(Sony X10 Mini Gingerbread Rom).Mesela Abimde LG Optimus G Var.Real Racing 3 Oynuyorum.Oyundan Çıkıyorum.Home Tuşuna Basıyorum.Sonra Sayfa Geçişlerine İnternet Hızına Herşeyine Giriyorum,Zorluyorum Fakat Hiç Takılma Olmuyor.Bu Arada Şunu Söyliyeyim,Haziran 2014'te Alacağım.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
o zamana kadar daha neler çıkar. fiyatlar bile değişir.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Dediğin oyunlar inanılmaz yer kaplar, o yüzden 16 gb olan bir telefonu sakın alma. Hangisinin 32 gb olan modeli ucuz ise onu alman en mantıklı tercih olacaktır. Arayüz falan sıkılıp değiştirebileceğin şeyler Android'de ondan arayüze fazla kafanı takma.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
#ahmetnazim Doğru Zaten 32 GB Düşünüyorum.Arayüz Zaten Güncelleme Gelmese Bile Romlar'la Yaparız.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Başka Önerileriniz Var Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...