LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Nickladeon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 6 yı vereceklerini sanmıyorum hatta bi yerde okumuştum nerde okuğumu hatırlamıyorum, 5.1 son olacak demişlerdi.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar note 2 kullanirken bir suru mod falan vardi.G2 de varmi xposedde malesef calismiyor lollipopta onuda calistiran varmi?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
5.1.1i verme ihtimali düşük 6 yı bekleyenler var . 5.1i verirse sürpriz olur. G3e 6yi verip bidaha guncelleme vermez belki g2ye imkanı yok vermez
Insallah xda da G4 port rom yaparlar android 6 filan hepsini yukleriz , ben saf android sevmiyorum ozellikle kamera arayuzunu sevmiyorum LG nin arayuzu şart.

veysim47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
lg pc suite üzerinden g2 mi 5.0.2 ye güncelledim. Sesimin karşı tarafa gitmesinde sorun yaşıyorum. Telefonu dudağıma yapıştırarak konuşmak zorunda kalıyorum. Güncellemeden önce ara sıra bu şikayetler geliyordu ama bu kadar sık değildi.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
5.0.2 deyken recoveryden kitkat rom flashlasam sorun cikarmi?Yoksa kitkat stock atipta mi rom flashlamaliyim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Usta konuya ister istemez fransız kaldım aydınlatırmısın bizi artısı eksisi falan ne işe yarar. Aydınlat bizi
Bu kernel mesela işlemci hızını arttırıp azaltmanıza , sesi arttırmanıza vs yarıyor yani baya iyi 4.4.2 için vardı ve süperdi 5.0.2 için çıkacak şuan link atılmadı 1.0 olduğu için buglar olacaktır diye düşünüyorum ama ben çıktığı gibi indircem.

bananaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu kernel mesela işlemci hızını arttırıp azaltmanıza , sesi arttırmanıza vs yarıyor yani baya iyi 4.4.2 için vardı ve süperdi 5.0.2 için çıkacak şuan link atılmadı 1.0 olduğu için buglar olacaktır diye düşünüyorum ama ben çıktığı gibi indircem.
Bir soru daha şimdi bunu telefona kurduk herşey kusursuz telefon garantiye gitmek zorunda, olduğu gibi garantiye götürsek garanti dışı kalırmı :) gerçekten telefona yazılım atma konusunda bilgisizim[emoji24]

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir soru daha şimdi bunu telefona kurduk herşey kusursuz telefon garantiye gitmek zorunda, olduğu gibi garantiye götürsek garanti dışı kalırmı :) gerçekten telefona yazılım atma konusunda bilgisizim[emoji24]
Kerneli flaslamak için root ve twrp gerekli bunlar varsa garanti olmaz

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar benim g2 de 5.02 lolipop yükşü telefonu rootladım ancak twrp recovery yükleyedim nasıl yükleneceğini açıklarsanır çok memnun olurum

tanerim

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar benim g2 de 5.02 lolipop yükşü telefonu rootladım ancak twrp recovery yükleyedim nasıl yükleneceğini açıklarsanır çok memnun olurum

Başına çeşitli sorunlar açıp telefonunu bozmak istiyorsan kur Twrp yi, yoksa hiç bulaşma...

tanerim

Asistan
Reaksiyon puanı
1

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Burada her ayrıntı var.... Bir dene isterse....

RECOVERY

Lollipop recovery

https://play.google.com...etails?id=b007.autorec2

1. (kitkat romlarda) AutoRec uygulamasını indirip telefon hafızasına atıyoruz.

Alternatif # 1
Alternatif # 2
Alternatif # 3

2. Uygulamayı kuruyoruz ve recovery kurulumu işlemini yapıyoruz .
cdc4d7d225eea199b0c2a5a6d3c7ebaa.jpg

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar bir sorum olacaktı, yaklaşık 1 hafta önce yurtdışından lg g2 32gb d802 aldım. Telefonda bir sorun var. Avea kullanıyorum. Ağ modunu otomatik gsm/wcdma ya alinca. H geliyor ve kisa bir sure sonra hat gidiyo. Sadece gsm kullaninca Edge'de normal kullanabiliyorum ancak bu seferde bağlantı hızı haliyle düşük oluyor. Arkadaşla yanyanayiz onun telefonunda 3g gayet hizliyken, ben otomatik moda alınca hat gidiyor. Biraz arastirdim herkes farkli birşey söylüyor. Telefonda supersu yüklü olarak geldi. Sizce sorun nedir yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dogrudur android 4.4.2 yüklü olarak geldi. Güncelleme kontrol edince guncelleme yok diyor. Sorun rootlu olmasiyla mi alakalidir