LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Baran1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonuma güncelleme geldi 16 gblik zaten 6 gb boş ver vardi güncelleme yapti 5 e düştü her güncelleme yaptıgında düşe düşe bana yer kalmiyor bunu nasıl halledicem yahu ?

c220milan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba benim çok can sıkıcı bir sorunum var. Telefonum kitkat güncellemesinden sonra aşırı ısınmaya başladı telefon internete girsem anında 36-38 dereceye fırlıyor oyunda ise candy crush oynasam 46 dereceye çıkıyor bu değerler bataryanın ısısı cpu ise 65-70 derece arasına çıkıyor bunun bir çözümü yok mu. güncelleme hatalarını geri yükledim, herşeyi denedim ama sorunu çözemedim telefonu elime alasım gelmiypr artık yardımlarınızı bekliyorum

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba benim çok can sıkıcı bir sorunum var. Telefonum kitkat güncellemesinden sonra aşırı ısınmaya başladı telefon internete girsem anında 36-38 dereceye fırlıyor oyunda ise candy crush oynasam 46 dereceye çıkıyor bu değerler bataryanın ısısı cpu ise 65-70 derece arasına çıkıyor bunun bir çözümü yok mu. güncelleme hatalarını geri yükledim, herşeyi denedim ama sorunu çözemedim telefonu elime alasım gelmiypr artık yardımlarınızı bekliyorum
Hard reset denediniz mı?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Eğer yükleme şansın varsa almanya 20D romunu yükle ve hard reset at ben böyle yapmıştım sorunsuz kullaniyordum

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar telefonuma güncelleme geldi 16 gblik zaten 6 gb boş ver vardi güncelleme yapti 5 e düştü her güncelleme yaptıgında düşe düşe bana yer kalmiyor bunu nasıl halledicem yahu ?
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] herşeye bakıyon lazım olduğunda niye bakmıyosun?

sithicus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkdaşlar.yaklaşık 4 aydır LG G2 kullanıcısıyım.son güncellemeden sonra "güncelleme merkez" yazan menüde sanki güncelleme gelmiş gibi 1 işareti yazıyor.güncellemeyi kontrol ediyorum zaten son sürümünü kullanıyorsunuz diyor.bunun sebebi ne olabalir acaba.birde bu akıllı ekran olayı bazan benm canımı sıkıyor.ekrana bakarken algılaması zayıf ama masanın üzerine uzağıma bırakıyorum ben bilgisayarda yazarken beni algılıyor.bana çok saçma geldi.bunun algılama mekanizması ön kamera ile ilgili mi yoksa başka sensörleri mi var.

polaris office e güncelleme gelmiş ondan yapıyordur, bende de duruyor 1 yazısı.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bugün telefon sanırım az çeken bir yerde olduğundan şebeke gitti, daha sonra çekmesi gereken yerde de çekmedi, arayanlar ulaşamamışlar. mobil veriyi aç kapa yapıyorum, dolaşımda etkini aç kapa yapıyorum nafile, kendim başkasını aramaya çalışınca mobil veri de şebeke de geri geldi. daha önce de sadece mobil veri gitmişti. alalı 20 gün oldu vatandan. kasada gıcırdama da var bende(406 serisi), f/p kralı "harika" telefonumuzun değişimini talep edeyim mi?

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bugün telefon sanırım az çeken bir yerde olduğundan şebeke gitti, daha sonra çekmesi gereken yerde de çekmedi, arayanlar ulaşamamışlar. mobil veriyi aç kapa yapıyorum, dolaşımda etkini aç kapa yapıyorum nafile, kendim başkasını aramaya çalışınca mobil veri de şebeke de geri geldi. daha önce de sadece mobil veri gitmişti. alalı 20 gün oldu vatandan. kasada gıcırdama da var bende(406 serisi), f/p kralı "harika" telefonumuzun değişimini talep edeyim mi?
Ayni sorun bendede vardi ben hattimi kirdrmistim sorun ondan die dusundm gittim.orjinal micro sim aldim uzun sure normal gitti sonra yine senin gibi cekmeyen biyerden ceken biyere gittigimde cekiyomus gibi gosterio ama arayanlar ulasamiyo ve mesaj felanda gelmiodu veri paketide acik ama nete baglanmiodu bende micro simi cikardim temizledim microsim yuvasinida ufleyerek temizledim suana kadar o sorun olmadi ben bole duzelttim gibi sende bi dene istersen ha bide 3g modu yerine gsm modu ile bu dediklrim yani cekmemezlik sorunu olmuyo bilgine

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorun bendede vardi ben hattimi kirdrmistim sorun ondan die dusundm gittim.orjinal micro sim aldim uzun sure normal gitti sonra yine senin gibi cekmeyen biyerden ceken biyere gittigimde cekiyomus gibi gosterio ama arayanlar ulasamiyo ve mesaj felanda gelmiodu veri paketide acik ama nete baglanmiodu bende micro simi cikardim temizledim microsim yuvasinida ufleyerek temizledim suana kadar o sorun olmadi ben bole duzelttim gibi sende bi dene istersen ha bide 3g modu yerine gsm modu ile bu dediklrim yani cekmemezlik sorunu olmuyo bilgine

eklemeyi unutmuşum evet küçülttürdüm kartı, hattım vodafone. denemem lazım onu da internette normal simde de sıkıntı oluyor diyorlardı. avea'ya geçecektim, avea da daha çok sorun var g2 ile dediler geçemedim, bir de 3g kullanamayacaksam bir işe yaramaz ki?

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet yapmadığım işlem kalmadı. kafama takılan şu herkes Almanya 'nın 20D romunu öneriyor ama rom yüklersem garanti dışı kalırmı telefonum?
Tabii ki kalmaz sonuçta almanya 20d lg nin dağıttığı resmi rom gönül rahatlığıyla kurabilirsin

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
eklemeyi unutmuşum evet küçülttürdüm kartı, hattım vodafone. denemem lazım onu da internette normal simde de sıkıntı oluyor diyorlardı. avea'ya geçecektim, avea da daha çok sorun var g2 ile dediler geçemedim, bir de 3g kullanamayacaksam bir işe yaramaz ki?
Ama bnimki suan normal ve httim avea

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ama bnimki suan normal ve httim avea

peki şu anda telefonu 3g ile mi yoksa gsm modunda mı kullanıyorsun? avea da gelen-giden seste kısılma/boğulma var mı sizde? malum daha avantajlı, eğer g2 de onay verirse hattı taşıyacağım.

mamiko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bloother oxygen a.canal nerde neden banlandlar [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] [MENTION=380082]Vikings[/MENTION]

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
peki şu anda telefonu 3g ile mi yoksa gsm modunda mı kullanıyorsun? avea da gelen-giden seste kısılma/boğulma var mı sizde? malum daha avantajlı, eğer g2 de onay verirse hattı taşıyacağım.
Bnde suan hersey normal seste bayagi yuksek ama yerine gore mesela annem aradiginda sesi aciom duyamiom ama baska biri orn iphonelu bir yada akilli telefonlu yada kaliteli telefonu olan biri aradiginda sesi kisiom cunku cok yuksek gelio ses sanki hoparlör acikmis gibi birde grultulu ortamlarda ses otomatikmen yukselio daha rahat duyuyorum bem eg modunda kullaniom srekli ben sadece internette sikinti yasiom bazen abartisiz 2 3mbit download bazende 100-700kbps goruyorum dengesiz biraz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güncelleme var şuan ama yokken de aynı sorun vardı.birde lg pc suit ile uygulamaları güncelleyebilirmiyim.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
peki teşekkür ederim. ben yine de daha önce sorunla karşılaşan varsa diye kendimi uplayayım :)

vethek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdaşlar lg pc suit üzerinden bilgisayarın internetini kullanarak uygulamalarımı güncelleyebilirmiyim

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
mobil cihaz diye bir segme göremedim
uygulamadan kastınız androidmi yoksa dosya yöneticisi klavye voice gibi lg nin kendi yazılımları eğer oysa bilgim yok ben sadece android yükseltmelerinizi bu şekilde yaparsınız diye yazdım
uduhymyh.jpg

Baran1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar su alttaki 3 dokunmatik tuş bazı oyunlarda tam ekran olup gidiyor bazilarinda gitmiyor 3 gün önce aldim bugun güncelleme geldi güncellemeden önce hep vardı o tuşlar ne yapmam gerek

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar su alttaki 3 dokunmatik tuş bazı oyunlarda tam ekran olup gidiyor bazilarinda gitmiyor 3 gün önce aldim bugun güncelleme geldi güncellemeden önce hep vardı o tuşlar ne yapmam gerek

Merhaba,

Telefonu rootlayın, wanam xposed indirin sonra xposed ınstaller'ı indirin kurun ve açın, framework'a girin Yükle/Güncelleye tıklayın herşeye tamam deyin telefon yeniden başlayacaktır, xposed ınstallere girin ordan modül indir'e girin '' büyük küçük dikkat edin '' App Settings yazın ve App Settings'i bulup üstüne tıklayın, ekranı sağ kaydırın İndir'e tıklayın kurun ve xposed ınstallerin ana ekranına dönün, modüller kısmına girip App Settings'in yanında tik işareti koyup telefonu yeniden başlatın.

Ondan sonra size özel mesaj ile uygulamalarınızda nasıl durum cubuğu ve sanal tuşları gizleyebilirsiniz onu anlatıcam detaylı olarak.

Root yapmak ile ilgili forumda konular mevcut araştırabilirsiniz.