LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
reklama bakın yeni çıkan bir telefon tanıtımı tüm uzak bağlantı ve wifi özelliklerini bu telefonda kullandık demiş hemde yeni cıkarmıs ee bakıyorum o dedikleri G2 de 6 ay once cıkmıstı zaten teknolojiyi ilerden takkip eden cihaz :)

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
reklama bakın yeni çıkan bir telefon tanıtımı tüm uzak bağlantı ve wifi özelliklerini bu telefonda kullandık demiş hemde yeni cıkarmıs ee bakıyorum o dedikleri G2 de 6 ay once cıkmıstı zaten teknolojiyi ilerden takkip eden cihaz :)

lg g2 kullanicilari gelecegi goren insanlardir :D

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
u90g2.png

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C.A şebeke sorunu nadiren oluyyor bendede ama telefonla alakalı değil kullandığım operatorle alakalı oluyor seninkide oyle olmasın eger sorun devam ediyorsa telefonu yeniden başlat

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nasıl bı zayıflık bu s4 2600 ma g2 3000 ma Samsun'un amoled ekranı renkleri kesinlikle doğru vermıyor ama g2 nin ips ekranı birebir aynı ben note 2 kullanırken resim ekranda süper pc ye bı atıyordum farklı bısey ama ips aynı s4 yanına yaklaşmaz g2 nin hele bide kitkat gelince

OxyGEN

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Nasıl bı zayıflık bu s4 2600 ma g2 3000 ma Samsun'un amoled ekranı renkleri kesinlikle doğru vermıyor ama g2 nin ips ekranı birebir aynı ben note 2 kullanırken resim ekranda süper pc ye bı atıyordum farklı bısey ama ips aynı s4 yanına yaklaşmaz g2 nin hele bide kitkat gelince

G2 gelecegin telefonu :))

murat0671

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben yokken yazmısta yazmıssınız Bloother de ayrılmıs herkeze merhabalar.. bu klübün herdaim üstte online olmasının sebebi kullanıcı kitlesinin geniş ve özelliklerinin güzelliklerinin sınırsız olmasından iyiki almışım şahsıma... ama bir tek kötü yanı var birgün kapattım yatttım ogünde işe geç kaldım neden kapalıyken alarm çalmıyormuş :) ha birde bekleme uyku modunda şarjı ne yer acaba akşamdan sabaha % 4 şarj gidiyor normal ama acaba ne yiyor olabilir hersey kapalı bilgisi olan varmı :?

Akıllı telefonlarda alarm telefon kapalıyken çalmıyor samsung modellerinde de böyle. Atrix kullanmistim o da öyleydi. Uçak modunda bırakıyorum alarm varken

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
valla bir an önce gelsin cidden sabırsızlanmaya başladım :)

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonun parti no suna nasıl bakıyoruz söylermisiniz?

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar şebeke sorunu oyle bariz olmuyor arada oda operatörden kaynaklanan bir sorun telefon yada sim kartla ne alakası var

mamiko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
öncelikle herkeze iyi forumlar arkadaşlar. ben iki aydır kullanıyorum lg g2yi burayıda 1 aya yakındır takip ediyorum ve baya yardımcı olunuyor herkeze teşekkür ederim. sizlere bi sorum olacak ben hergün telefonumu kapatır yatarım gece ve huyumdur şarza takarım gece kapatıp. sorum şu 8-10 saat arası şarj ediyorum cihazı bazen 2 günde bir bazen hergün takıyorum bi sıkıntı olurmu uzun süreli şarj etmemde yardımcı olursanız sevinirim :)

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
öncelikle herkeze iyi forumlar arkadaşlar. ben iki aydır kullanıyorum lg g2yi burayıda 1 aya yakındır takip ediyorum ve baya yardımcı olunuyor herkeze teşekkür ederim. sizlere bi sorum olacak ben hergün telefonumu kapatır yatarım gece ve huyumdur şarza takarım gece kapatıp. sorum şu 8-10 saat arası şarj ediyorum cihazı bazen 2 günde bir bazen hergün takıyorum bi sıkıntı olurmu uzun süreli şarj etmemde yardımcı olursanız sevinirim :)

Size onerim telefonu kapatmayin acik birakip sarj edin bu sarjida bu konuyu takip ediyosaniz sarj isleminin nasil olacagini acikca yazdik uzun sureli sarj etmeyin batarya simgesinin icindeki simge kaybolana kadar edin yetr telefonu kapatip acmaniz servisleri de kapatip acar buda acilista telefonun kasilmasina ve sarji hizli yemesine neden olur size onerim yatmaya yakin telinizi sarja takin ve ful doldurun sonra sarjdan cekip ytin sabha kadar uyudugu icn tel sarji cok az yer sahsen ben oyle yapiyorum ve sarjim 2 gunu rahat cikariyor 3g acik sekilde tabi bu nrmal konusma mesajlasmada resim paylasmistim 60 saat dayandi

mamiko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sanırım haklısınız ilk zamankinden biraz az gitmeye başladı şarzım bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
sanırım haklısınız ilk zamankinden biraz az gitmeye başladı şarzım bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

Benim dusuncm bu birde acaba lg g2 nasil sarj edilir bir konumu acsak cunku yanlis sarj eden arkadasimiz cok

mamiko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Size onerim telefonu kapatmayin acik birakip sarj edin bu sarjida bu konuyu takip ediyosaniz sarj isleminin nasil olacagini acikca yazdik uzun sureli sarj etmeyin batarya simgesinin icindeki simge kaybolana kadar edin yetr telefonu kapatip acmaniz servisleri de kapatip acar buda acilista telefonun kasilmasina ve sarji hizli yemesine neden olur size onerim yatmaya yakin telinizi sarja takin ve ful doldurun sonra sarjdan cekip ytin sabha kadar uyudugu icn tel sarji cok az yer sahsen ben oyle yapiyorum ve sarjim 2 gunu rahat cikariyor 3g acik sekilde tabi bu nrmal konusma mesajlasmada resim paylasmistim 60 saat dayandi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Benim dusuncm bu birde acaba lg g2 nasil sarj edilir bir konumu acsak cunku yanlis sarj eden arkadasimiz cok

aslında haklısınız bakın bende yanlış şarz ediyormuşum aslında dediğiniz gbi lg g2 şarz edilimi gibi bir konu hiç fena olmaz