LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

kamilsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben fotografi boyle kirpamiyorum ki. Zedge den ayarliyorum

Şimdi denemek için zedge yi yükledim:) onda da istediğiniz duvar kağıdını ayarladıktan sonra, ana ekrandayken menü tuşuna basıp ana ekran ayarlarını seçin. Sonra duvar kağıdı ayarlarından galeriye gidince sizin duvar kağıdınızın wallpaper klasöründe kayıtlı olduğunu göreceksiniz. Ondan sonrasını da resimde gösterdiğim gibi ayarlayabilirsiniz. Bakın mesela bu kaplan resmi zedge den geldi. Oda
7a6u2aju.jpg

kamilsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdi denemek için zedge yi yükledim:) onda da istediğiniz duvar kağıdını ayarladıktan sonra, ana ekrandayken menü tuşuna basıp ana ekran ayarlarını seçin. Sonra duvar kağıdı ayarlarından galeriye gidince sizin duvar kağıdınızın wallpaper klasöründe kayıtlı olduğunu göreceksiniz. Ondan sonrasını da resimde gösterdiğim gibi ayarlayabilirsiniz. Bakın mesela bu kaplan resmi zedge den geldi. Oda
7a6u2aju.jpg

Bakın bu da sizin ayarlamak istediğiniz duvar kağıdı sanırım.menüler hareket ederken o Sabit olarak duruyor şu an.
ydunenyj.jpg

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bu arada cihazın daha stabil çalışması için ekranla birlikte kayan duvar kağıdını iptal edin. Duvar kağıdı sabit kalsın. Bazen laglara sebep oluyor kayan duvar kağıdı.

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bu arada cihazın daha stabil çalışması için ekranla birlikte kayan duvar kağıdını iptal edin. Duvar kağıdı sabit kalsın. Bazen laglara sebep oluyor kayan duvar kağıdı.

Hocam telefondan onu bunu kapatıcaksak anlamı kalmıyor zaten o işemcinin ram in :D telefonu oldugu gibi kullanın gitsin :D 32 gb lıgını aldım hic bir lag sorun yok :) Yazılarının telefonu alırken bana faydası oldu tesekkür ederim ama daha önce de bu sesdeki boguklukla iligli, telefonun bir özelligini kapatın demistin, telefonu özelliklerini kapatarak kullanacaksak ve sen bunu öneriyorsan alacaklara almasınlar daha iyi :) Telefonu sonuna kadar sömürün arkadaslar :) 1-2 lag olursada sizi etkilemez takılıp kalma yok 1sn bile gecikme olmaz ve sürekli tekrar eden birsey yok ortada :D güncellemelerlede bunlar ortadan kalkar diye umuyorum :D

Kimseye lg g2 pro cıkacak yada samsung s5 cıkacak bekleyin gibi birsey de diyemeyiz teknoloji her gün yenileniyor, Alacak olanlara lg g2 yi tavsiye ederim, yanlız kılıf konusunda bir sıkıntısı var telefonu cok kalınlastırıyor, kılıf allırken bilginiz olsun. bence kılıf almayın hatta. jelatin alın yeter, eger telefonun camı kırılacaksa kılıfın cokta farkettirecegine inanmıyorum 1-2 metreden köselerden birinin üstüne düserse bu camlar muhtemelen kırılır :)
Aklıma gelmisken abimin bir sözü var ''5inçlik ekran alıyorsun yere düsünce kırılıp kırılmayacagını düsünüyorsun?'' 5 inçlik ekran da yere düserse cam kırılır bunuda garantiye yaptıramazsınız arkadaslar. niye bu konunun üstünde durdun simdi derseniz, forumlarda bunu bir sorun olarak görüyorlar deyinmek istedim.

Telefonun klavyesi ile iligilide sikayetler var sanırım, ben ilk dokunmatik telefon aldıgımda t9 a geçtim ona alıstım 5800 da sonra s3 mini aldım onun t9 una alıstım, simdi lg g2 ye gectim bununda t9 una alısırım. klavye satın alınabilir ama G2 ninde klavyesine alısmaya basladım, sonuçta bir alısma süresi olacak :) Telefon güzel arkadaslar. Alanlara ve alacaklara hayırlı olsun.

T.Yapici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben telefon görüşmesi yapıyorken karşı tarafın sesi çok fazla geliyor odanın içindeki herkes duyuyor anlamadım neden böyle oluyor acaba ? Hatta dolmuşta, otobüste felan konuşacak olsam özel hiç bir şey konuşamicam sevgilim arıyor bir şeyler söyleyecek oluyor hemen sustuyorum onu :w00t:

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar ben telefon görüşmesi yapıyorken karşı tarafın sesi çok fazla geliyor odanın içindeki herkes duyuyor anlamadım neden böyle oluyor acaba ? Hatta dolmuşta, otobüste felan konuşacak olsam özel hiç bir şey konuşamicam sevgilim arıyor bir şeyler söyleyecek oluyor hemen sustuyorum onu :w00t:

Bundan rahatsızsan ses iyileştirmeyi kapatıp bir dene derim.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bundan rahatsızsan ses iyileştirmeyi kapatıp bir dene derim.

=)) dostum az önce hiçbir şeyi kapatmayın sömürün diyordun amaa.
Takılıyorum tabi ki. Elbette cihaz her yükün altından kalkıyor. Benim bahsettiklerim öyle rahatsız edici sorunlar değil ama bazı kullanıcılarda bu tür şeyler paranoyaklığa dönüşüyor. Yoksa ben rahatsız değilim böyle ufak tefek şeylerden. Hele ki samsungtan geçen biri olarak G2'yi öpüp başımın üstüne koyabilirim.
Herkesin cihazı da sorunsuz olmuyor bir de. Mesela bir uygulamadan dolayı telefon dengesizleşebiliyor. Hele bir de benim gibi rootlayıp ayarıyla oynuyorsanız ufak sorunlar olabiliyor.
Ben cihazı yine öneririm, aldığıma da hiç pişman değilim. Yine olsa yine alırım. =)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Peki onu kapayıp denerim birde. O aklıma gelmedi hiç :)

Konuşurken sesi %70 seviyesine indirin. Ses çok çıkıyor çünkü sizin sesiniz dışında bir ses algılarsa kalabalık ve gürültülü ortamda olabileceğinizi düşünüp sesi arttırıyor.

Ayrıca duvarkağıdını sabitlemek çok farkettirdi hızını. Zaten bence gereksiz bir şey duvar kağıdının hareket etmesi.

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
=)) dostum az önce hiçbir şeyi kapatmayın sömürün diyordun amaa.
Takılıyorum tabi ki. Elbette cihaz her yükün altından kalkıyor. Benim bahsettiklerim öyle rahatsız edici sorunlar değil ama bazı kullanıcılarda bu tür şeyler paranoyaklığa dönüşüyor. Yoksa ben rahatsız değilim böyle ufak tefek şeylerden. Hele ki samsungtan geçen biri olarak G2'yi öpüp başımın üstüne koyabilirim.
Herkesin cihazı da sorunsuz olmuyor bir de. Mesela bir uygulamadan dolayı telefon dengesizleşebiliyor. Hele bir de benim gibi rootlayıp ayarıyla oynuyorsanız ufak sorunlar olabiliyor.
Ben cihazı yine öneririm, aldığıma da hiç pişman değilim. Yine olsa yine alırım. =)

Rahatsız olan kullanmasın canım :) ben rahatsız oluyorsan dedim zaten :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben de lg g2 aldım 32 gb batarya biraz hızlı bitiyormuş gibi geldi daha iki kere sarj ettim oyun denemek içinde traffic racer yükledim onda bile hızla bitirdi bataryayı acaba benim cihazda mı bi sorun var yoksa birşeyi yanlış mı yapıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu iş düşünceye göre olmazki arkadaşım. veriler rakamlar ortada. kullanmayı bilmiyosanız yalan yanlış yorum yapıpı milleti yanlış yönlendirmeyin. şu batarya konusunda en başarılı cihazlardan biri de LG g2.

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sonunda ayarlardan buldum ama ayarlari bulmak icinde ugrasmistim cok sagol :)

klug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı akşamlar. Benim telefonumun sol hoparlörü çalışmıyor. Hoparlörden gelen ses daima sağ tarafından geliyor. Nedeni nedir ? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı akşamlar. Benim telefonumun sol hoparlörü çalışmıyor. Hoparlörden gelen ses daima sağ tarafından geliyor. Nedeni nedir ? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Benimki de oyle nedenini bende merak ediyorum dogrusu

Son mesajlar