LG G2 Kullanıcıları Kulübü

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
o dediğin google play'den olmuyor. turkcell t-market'i indireceksin (http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-t-market) daha sonra satın alacaklarını turkcell t-market üzerinden alacaksın ki mevcut TL'den düşsün.
Teşekkürler Hocam

- - - Mesaj Güncellendi - - -

o dediğin google play'den olmuyor. turkcell t-market'i indireceksin (http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-t-market) daha sonra satın alacaklarını turkcell t-market üzerinden alacaksın ki mevcut TL'den düşsün.
Hocam ama şunu unutmuşum uygulama içi satın alma için sormuştum

:) Tamam hocam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnternetten nasıl müzük ve video indirebilirim en azından youtubeden nasıl indirebilirim, bu telefonda daha yeniyim.

kamilsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1tb bağlanamiyor. Ben denedim 500gb harici hdd'yi okudu ama 1tb'ı okumadi. Malumunuz hdd ler çok enerji harciyor. 1tb hdd yi takar takmaz otomatik olarak devreden cikariyor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
1tb bağlanamiyor. Ben denedim 500gb harici hdd'yi okudu ama 1tb'ı okumadi. Malumunuz hdd ler çok enerji harciyor. 1tb hdd yi takar takmaz otomatik olarak devreden cikariyor.

Ben bağladım hatta ss alıp forumda paylaştım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefona dokunmadan OSP ile wifi depolama aç, kablo bağlamadan ve yine telefona dokunmadan veri aktar. G2 büyük nimet vesselam. =)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Çok ilginç... teknosada ürünü kutudan çıkarıp denedim çalışmadı. sırf bu yüzden teknosadan geri döndüm. Çok da acil lazım öyle bir hdd.

OTG kablosunda sıkıntı olabilir mi? Ayrıca hdd bağladığınızda önce telefona göre biçimlendirmeniz gerekiyor. Hdd'in exFat sisteminde olması gerekli. Ntfs desteklemiyor.

felixsus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anaba2u2.jpg

dy7e6ury.jpg

Bugun guncelleme kontrollerinı yaptim ve yeni yazilim benim telefonumada gelmis sonunda :)

kamilsen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende sunucuya baglaniyamiyor diyor. Güncelleme kontrolü yapamıyorum. Bugün oldu böyle.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Çünkü arkadaşın telefonu F320S yani kore malı. Bizimki D802. Bizim için henüz yayınlanmadı dostum.

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sonradan akil edip baktim koremi diye :p

SuperMod

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bize de 2 3 ay sonra gelicek inşallah :D merakla bekliyorum gerçi hiç güncelleme almasa da olur ama insanoğlu işte hep daha iyisini istiyor bir de telefon LG G2 olunca :D

anaba2u2.jpg

dy7e6ury.jpg

Bugun guncelleme kontrollerinı yaptim ve yeni yazilim benim telefonumada gelmis sonunda :)

4.4 te yukarıdaki turkuaz beyaz olan bar siyah beyaz mı oldu yoksa resimden mi öyle kaynaklanıyor?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
systemui stock 4.4 olmuş, eskisi daha iyi bence.

felixsus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bize de 2 3 ay sonra gelicek inşallah :D merakla bekliyorum gerçi hiç güncelleme almasa da olur ama insanoğlu işte hep daha iyisini istiyor bir de telefon LG G2 olunca :D

4.4 te yukarıdaki turkuaz beyaz olan bar siyah beyaz mı oldu yoksa resimden mi öyle kaynaklanıyor?

Evet yukarida yer alan biraz seffaf gibi degismis eskisine gore yani bende cok inceleyemedim daha ama ufak tefek farkliliklar var gibi gorunuyor detayli incelemeyi uzmanlara birakmam lazim sanirim

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet yukarida yer alan biraz seffaf gibi degismis eskisine gore yani bende cok inceleyemedim daha ama ufak tefek farkliliklar var gibi gorunuyor detayli incelemeyi uzmanlara birakmam lazim sanirim

Kısa özetler geçsen ???

Hız artmısmı,Ram Kullanımı Azalmısmı,Browser ı Hızlanmısmı,Pil Süresi Uzamısmı,Kamera Netleme Sıkıntısı hala varmı falan bunlara ufak ufak bakarsan seviniriz

MuratCan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar birsey sorabilirmiyim.
yarın g2 32gb alacağımda birkaç şey aklımda öncelikle
1: bu konuşurken sesin kesilmesi gibi seyler çok kötümü ya abartı derece ve her telefonda mevcutmu?
Başka sorum yok zaten telefon ortada :)
sizin varsa şikeyetci olduğunuz durumlar öğrenebilirim ama :)
Şimdiden Çok teşekkürler

yigott

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1: bu konuşurken sesin kesilmesi gibi seyler çok kötümü ya abartı derece ve her telefonda mevcutmu?
Şimdiden Çok teşekkürler

öyle bir sorun hic yasamadım 4 4 lük telefon...

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Şimdiden Çok teşekkürler

Kimsenin ne dedigine bakmadim. 1~2 hfta boyunca G2 ile ilgili yayinlanmis herinceleme videosunu izledim. Karsilastirmalar yaptim kendi kendime. Ve gidip aldim. O soylenen sorunlarin hicbiri yok. Her istedigime cevap veriyor bu telefon. Ayfon haric her markayi kullandim. Ama gercekten en iyisi G2 :) telefonu 7 de sarjdan cikardim elimden dusmedi ki clash of clans oynuyorum surekli bakip duruyorum oyuna. Whatsapp ve mailler de cabasi suan sarji %17. Kamerasindaki secenekler saymakla bitmez. Fotografi hangi ozelligi kullanarak cekeyim diye dusunuyorum. Ses sorunuyla karsilasmadim. Gayet yuksek ve akici geliyor telefonla konusurken. Ekran ve canliliktan bahsetmeye gerek yok zaten. Aklina gelen herseyi 3. Parti yazilimlara gerek kalmadan halledebiliyorsun. Kaydettigin, kopyaladigin veya cektigin herhangi birsey karismadan farkli klasorler altinda hizmetine sunuluyor. Ya saymakla bitmez ki. Sen bu telefonu al hocam :)

MuratCan41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle bir sorun hic yasamadım 4 4 lük telefon...
eyw cok sağol açıklama için yarın alıyorum

Kimsenin ne dedigine bakmadim. 1~2 hfta boyunca G2 ile ilgili yayinlanmis herinceleme videosunu izledim. Karsilastirmalar yaptim kendi kendime. Ve gidip aldim. O soylenen sorunlarin hicbiri yok. Her istedigime cevap veriyor bu telefon. Ayfon haric her markayi kullandim. Ama gercekten en iyisi G2 :) telefonu 7 de sarjdan cikardim elimden dusmedi ki clash of clans oynuyorum surekli bakip duruyorum oyuna. Whatsapp ve mailler de cabasi suan sarji %17. Kamerasindaki secenekler saymakla bitmez. Fotografi hangi ozelligi kullanarak cekeyim diye dusunuyorum. Ses sorunuyla karsilasmadim. Gayet yuksek ve akici geliyor telefonla konusurken. Ekran ve canliliktan bahsetmeye gerek yok zaten. Aklina gelen herseyi 3. Parti yazilimlara gerek kalmadan halledebiliyorsun. Kaydettigin, kopyaladigin veya cektigin herhangi birsey karismadan farkli klasorler altinda hizmetine sunuluyor. Ya saymakla bitmez ki. Sen bu telefonu al hocam :)
teşekkürler cevabının için yarın alıyorum :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefon görüşmelerinde ahizesi G2'den daha iyi telefon yok kesinlikle. En gürültülü ortamda bile karşıdakini duyabilirsiniz. Resmen beyninize doğrudan aktarıyor gibi.

egemet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son kullandığım telefonlar arasında HTC HD2, HTC Desire, I Phone 4, Samsung Galaxy SII, SIII, SIV vs.. var. Hiçbiri bu telefon kadar etkileyici değil. İletişim ve Media Sesleri, Bluetooth, IR, Wi-Fi, NFC, 3G, Ekran özellikleri, GPRS, İşlemci Gücü hepsi çok farklı. İlle de batarya.. İş yoğunluğundan telefonu az kullandığım ve/veya kurcaladığım günlerde 3 gün boyunca şarj etmemiş oluyorum, hala % 20 lerde... En ilginci, şarjdan çıkarıyorum, Wi-Fi ve 3G açık durumda, 4-5 saat geçiyor, hala % 100 şarj duruyor. Bir de Quick Memo ( Ekran üzerine acilde elle yazma) özelliğine bayılıyorum. 4.4 güncellemesi de göründü. Artık kimse tereddüt etmesin.

Evoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar.Uzun zamandır bu telefonu inceliyorum buradaki yorumlar falan derken kararımı verdim ve bende 32gb olanından aldım henüz elime geçmedi ama şimdiden foruma merhaba demek istedim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefonda olumsuz nokta yakaladım. Bunu neden yapmamışlar anlam veremedim. Birini arayıp ulaşamadığınızda tekrar dene, mesaj gönder seçenekleri çıkmıyor.