LG G2 Kullanıcıları Kulübü

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Miui cok iyi gayet stabil marketi disinda cince degil ben ingilizce kullaniyorum turkcede bir harf sorunu mu ne varmis o da duzeliyormus haftalik guncelemelrin tadi bi baska arayuzu cok hos telefonu kullandigi hissediyorsun
Anladim google play kurulamiyorsa kurmam obur turlu rizeye donunce kurcam.

Benim icin tasarimi onemli , kilif alimunyum mu yoksa plastik mi ? G3 teki gibi . Yani emin misiniz ? Alimunyum oldugundan ?
Motoma pek cikcak gibi degil sunu belirtiyim ikiside aliminyum oldugu icin cizilebiliyor kolaylikla

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Google playde bi sorun yok gapps flashliyon iste ben kendi marketi icin dedim.

Kilif aliminyum g3 de aliminyum degil o plastikdi kapagi ayrica telefon icin skinler var onlarda guzel carbon fiber skinlere bakabilirsin ama dusmeye korumaz cok dusuruyosan spigen al sahtesi de olur kaucuk sonucta

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Google playde bi sorun yok gapps flashliyon iste ben kendi marketi icin dedim.

Kilif aliminyum g3 de aliminyum degil o plastikdi kapagi ayrica telefon icin skinler var onlarda guzel carbon fiber skinlere bakabilirsin ama dusmeye korumaz cok dusuruyosan spigen al sahtesi de olur kaucuk sonucta
Anladm tesekkurler . G3 teki gibi plastik mi yazdm zaten 😄 sahsen benim icin plastik ya da alimunyum farketmez sadece ele guzel his versin bide bende el terlemesi var acayip .

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslar bu wifideki beyaz ünlem nedir bilen var mi?
099d1b6b164c4082abb3889b5370f4d0.jpg

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaslar kernel yuklemeden ses yukseltme programi buldum (oh be artk dori yuklememe gerek yok) , google playe kernel auditor yazin indirin ordan bircok ayar mevcut zaten gerisi size kalms.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ayrica hizli sarj filanda var birde gp de okuduguma gore eldiven moduda var ama gormedim :) [MENTION=441149]ysn1221[/MENTION] [MENTION=383050]Virility[/MENTION] :)

Trghoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Barış1234 baha bahsettiğin mivi romunun linkini atabilirmisin çok merak ettim ama bulamadım

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayrica hizli sarj filanda var birde gp de okuduguma gore eldiven moduda var ama gormedim :) [MENTION=441149]ysn1221[/MENTION] [MENTION=383050]Virility[/MENTION] :)
Bu program telefondaki kernel uzerinde oynamak icin zaten aurica dorimanxtakinden daha fazla kisisellestirme vardı kullandigimda voltajı falan ayarlayabilecegin secenekler de mevcuttu.stok 10c de olduğum icin bakamıyorum şimdi. [emoji4]

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Miui kullanan varsa biri soyliyebilir mi kin192 mi daha iyi yoksa gtbluesky in ki mi 2 ayri miui 6 portu var kin192 ingilizce sayfasinda yok bu arada

Trghoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
barış1234 verdiğin link için teşekkürler ama verdiğin linkte 5 tane indirme linki var hangisini indirmeliyim ayrıca şuan cloudy 3.3 kullanmaktayım bu romu kurmak için illa kitkata dönüp öylemi kurmalıyım yoksa lolipopdanda kurabilirmiyim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
barış1234 verdiğin link için teşekkürler ama verdiğin linkte 5 tane indirme linki var hangisini indirmeliyim ayrıca şuan cloudy 3.3 kullanmaktayım bu romu kurmak için illa kitkata dönüp öylemi kurmalıyım yoksa lolipopdanda kurabilirmiyim
Kitkata donup flashlican benim bildigim kadariyla ya da bir dosya flashlican ama bilmiyorum.

Trghoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TechnoYoung şimdi onu araştırıyordumda mivi romunu kurmak için için philz recovery olması gerekiyormuş onun yerine twrp ile kursam sıkıntı çıkarmı acaba

ysn1221

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TechnoYoung şimdi onu araştırıyordumda mivi romunu kurmak için için philz recovery olması gerekiyormuş onun yerine twrp ile kursam sıkıntı çıkarmı acaba
Recoveryde sıkıntı olabilir ama dönmek icin droith in patch return kk adlı dosyasını flashlaman lazım

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anlatiyim simdi bende cloudy 3.3 den geldim ve cok memnunum suan ki surumun 5.7.24 bu cuma geldi her neyse twrp guncel surumu sorun cilarmaz sadece kk bootloader flashlican sonra normal wipelari yapip kurcan onun disinda gapps icin de flasliyabilirsin icinde gapps yok oradakilerden miui 6 olan iki tane var ben gtbluesky olani kullaniyorum klavyeyi de g3 kini flashladim artik kalvye sana kalmis gulle gulle kullanirsin [emoji1]

Trghoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Barış1234 teşekkür ederim anladığım kadarıyla şöyle olcak pek emin olamadığım için yazıyorum yanlışım var sa düzelt

1-en güncel twrpr ile önce full wipe
2-daha sonra kk boatloader flash
3-mivi 6 rom flash
4-gapps flash
böyle sanırım
birde kk boatloaderı nereden indirebilirim
son olarak ben bu işlemleri cloudy 3.3 den yapıcam sıkıntı olurmu yoksa stock lolipop kurup öylemi yapıyım

Trghoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son bir sorum daha var biraz fazla oldum ama romun içinde gapps de mevcutmu eğer değilse hangi gappsi kurmalıyım mivi uygulamaları için bu arada çok teşşekkür ederim Barış1234,TechnoYoung,Ysn1221 siz olmasaydınız bu mivi rom kurulumunu anlatan başka türkçe bir yer yok

Barış1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle onemli degil gapps yok icinde sen kitkat gore gapps flashlicaksin xda dan bakarsin bu modele gore direk bulursun tlefonun 802d oldugunu varsayarak onceki mesajdali linki verdim sonra fastboot olur filan onunla ugrasma bu kadardir

Trghoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonumun modeli d802tr benim gapps sorma amacım mivi uygulamaları için mivinin sitesindeki videolarda uygulamalar baya güzel gözüküyoduda mivinin ayrı bir gapps i vardır diye sordum mivi gibi bir roma saf android gappsi kurmakda istemiyorum şimdi siz hangi gappsi kullanmaktasınız