LG G2 Kullanıcıları Kulübü

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
En rahatiniz benim. Yalniz yaşıyorum. Yarin çeşmeye gitcem. Perşembe zaten tatil :D yaşasın kötülük :D

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Edebiyat iyidir ya. Mefailun failun failatun :D

gökalpsenyurt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ing severim ama saolsun bizim hoca 60 yasinda vardir zor konusuo ingilizceyi nasil anlatsin :)

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ama yok emekli olunca daha az kazanacaklar. Hic olurum öyle şey :mad:

Simdi yükseltme hatalarını geri yükleme zamani

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
g2nin ekranı çizilmiyor nedenmi son 2 haftadır g2yi kılıfsız ekran koruyucusuz bi şekilde hunharca kullanıyorum bozuk para ve anahtarlığın olduğu cebime atıp taşıyorum öyle aman aman dedirtçek bi çizik yok sadece güneşte bile dikkatlice bakıldığında görülen kılcak çizikler oluşmuş bi altta bi üstte bide ortada ama çok küçük milimetrik boyutlarda ekranı gerçekten lg sağlam yapmış gorilla glass 3 hakkını veriyor

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
g2nin ekranı çizilmiyor nedenmi son 2 haftadır g2yi kılıfsız ekran koruyucusuz bi şekilde hunharca kullanıyorum bozuk para ve anahtarlığın olduğu cebime atıp taşıyorum öyle aman aman dedirtçek bi çizik yok sadece güneşte bile dikkatlice bakıldığında görülen kılcak çizikler oluşmuş bi altta bi üstte bide ortada ama çok küçük milimetrik boyutlarda ekranı gerçekten lg sağlam yapmış gorilla glass 3 hakkını veriyor

Senin gibi kullanacak bir cesarete sahip olduğum zaman deneyecegim

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=381829]A.canal[/MENTION] normalde bende cesaret edemem cihaz teknogarantili olduğu için yüzde 80 hediye çeki teklif etti teknogaranti ekrandaki kılcal çizikler için götürdüğümde bakim ne diycekler diye ilk baş hediye çeki teklif ediliyor ama istersen tamir hakkını kullanabiliyosun bende tamir hakkı istemediğim için direk hediye çeki tercih edicem g3 yada z2 bi çıksında o zamana ekran iyice haşat olur en azından teknogarantiye verdiğime değsin

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@A.canal normalde bende cesaret edemem cihaz teknogarantili olduğu için yüzde 80 hediye çeki teklif etti teknogaranti ekrandaki kılcal çizikler için götürdüğümde bakim ne diycekler diye ilk baş hediye çeki teklif ediliyor ama istersen tamir hakkını kullanabiliyosun bende tamir hakkı istemediğim için direk hediye çeki tercih edicem g3 yada z2 bi çıksında o zamana ekran iyice haşat olur en azından teknogarantiye verdiğime değsin

gayet güzel bir mantık ;)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

izmir/karabağlar-bahçelievler :p

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Etliekmek Gonya da yenir arkadaşlar, beklerim ☺

aslen yozgatlıyım. daha dogrusu annem ve babam yozgatlı. ama hiç konya tarafına gelmedim. burda etli ekmeği güzel yapıyorlar ya :) kıymalı pideden anlarım yani :p

DRS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslen yozgatlıyım. daha dogrusu annem ve babam yozgatlı. ama hiç konya tarafına gelmedim. burda etli ekmeği güzel yapıyorlar ya :) kıymalı pideden anlarım yani :p

Insallah bir gun Konya da da yemek nasip olur, o zaman anlarsin kardeşim 😉

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
umarım :) yolum düşerse yiyeceğim zaten aklımda :)

çokmu canın çekti ayy kıyamam :)

etli-ekmek-tarifi.jpg