Haber Legend Of Zelda Tears Of The Kingdom Yarın Çıkıyor!

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,639
Oyun dünyasının büyüklerinden, oyun dünyasına bir çok mekanik kazandıran serinin yeni oyunu yarın geliyor. Breath Of The Wild oyununun üstü gelmez diye düşünüyordum ancak seri sürekli olarak kendini iyileştirdiği için böyle bir durum olmadı. Yeni mekanikleri ile beraber yarın çıkış yapacak oyunun en düşük inceleme notu 96 olarak verilmiş (Meta Critic) onun dışında çoğunlukla tam puan alabilmiş.

images (25).jpeg

Peki sizler bu seri ve oyun hakkında neler düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen moderatör:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Nintendo'yu Nintendo yapan seri. :)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,639
Nintendo'yu Nintendo yapan seri. :)
Özellikle The Legend of Zelda: Ocarina of Time ile beraber modern oyunları oyun yapan seri diyebilirim, düşmana kilitlenme özelliği günümüzde hâlâ pek çok oyunda kullanılıyor mesela. ?

Ancak ne olursa olsun ülkemiz maalesef bu seriyi çocuk oyunu gibi görüp yanına yaklaşmıyor.

neptün yüksel

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
100
Bu sene ben de Zelda'nın kazanması beklerim. Türkiye'de gereken değeri görmese bile yurt dışında sevilen bir oyun.
Türkiye'de de beğenildi. Çok da oynanılıyor korsan olarak hem de rahat oynanıyor. Ben de korsan oynuyorum. Çok güzel oyun vallahi.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,639
Türkiye'de de beğenildi. Çok da oynanılıyor korsan olarak hem de rahat oynanıyor. Ben de korsan oynuyorum. Çok güzel oyun vallahi.
Belli bir kesim gözünde sırf grafikleri yüzünden "çocuk oyunu" olarak adlandırılıyor maalesef.

neptün yüksel

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
100
Belli bir kesim gözünde sırf grafikleri yüzünden "çocuk oyunu" olarak adlandırılıyor maalesef.
Ön yargı o zaman. Mesela RDR 2 oyun var. Grafikleri güzel ve gerçekçi ama asıl o çocuk oyunu. Çok kolay. Çünkü ne yapılacağını bir salağa anlatır gibi anlatıyorlar. Her bir şeyin detayını tek tek veriyorlar. Oynamayak o zaman IQ. Rockstar oyunları böyle işte.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Emülatör ile keyifle oynuyorum bende. İlk başta ulan bu botw 'nin dlc si gibi olmuş diyordum ki yeni mekanikler ile yeni mekanları görünce adamlar gene yapmış dedim.

neptün yüksel

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
100
Emülatör ile keyifle oynuyorum bende. İlk başta ulan bu botw 'nin dlc si gibi olmuş diyordum ki yeni mekanikler ile yeni mekanları görünce adamlar gene yapmış dedim.
Gökyüzü var sanıyordu insanlar, yeraltıda varmış. Oyun çıldırmalık.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,659
Ön yargı o zaman. Mesela RDR 2 oyun var. Grafikleri güzel ve gerçekçi ama asıl o çocuk oyunu. Çok kolay. Çünkü ne yapılacağını bir salağa anlatır gibi anlatıyorlar. Her bir şeyin detayını tek tek veriyorlar. Oynamayak o zaman IQ. Rockstar oyunları böyle işte.
Hocam çizgisel oyun tipi ile çocuk oyunu farklı şeyler. Bu oyun yarı çizgisel diyebileceğimiz bir yapıya sahip ama emin olun çocuklara uygun olan en son oyunlardan biri. :)