LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nguc

Öğrenci
24 Ekim 2012
21
0
0
Davetiyeniz varsa bana da yollar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.
ramazan.ozyigit@gmail.com

merhabalar eğer mümkün ise bende bir davetiye alabilirmiyim? ruinedman@live.com

davetiye varsa rica etsem 1 adet de bana gönderebilir misiniz? omeragac75@hotmail.com

rica etsem bir adette bana yolarmısınız
zekaiakdemir@yandex.com

Mümkünse bır tanede bana lazım 100 mbps Internet hızım
beachboy_vily_07@hotmail.com

bende davetiye alabilirmiyim?

aliii35@mynet.com

şimdiden teşekkürler gönderen arkadaşa....

1gbps vps vardır bir tanede ben alabilirmiyim leventzmm@hotmail.com

Gençler bir davetiye de bana lütfen, şimdiden teşekkürler mertugrulyasa@yandex.com

Davetiye gönderebilecek bir arkadaşımız varsa şimdiden teşekkür ediorum mail adresim : resul@resulkeskin.com

Davetiye alabilirmiyim? Bir arkadaş yollamış gelmedi. engin.karacoban91@hotmail.com

ben de alabilirmiyim aliekici27@hotmail.com

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ekiciali adresim yanlış oldu aliekici27@gmail.com olacaktı

Eger daha varsa ben de alabilirmiyim? bytebuster@live.com

Değerli arkadaşlar rica etsem bana da yollayabilir misiniz?

m.alibiyomedikal@gmail.com

Davetiyeleriniz Gönderilmiştir 13-02-2013 17:37 Tarihine kadar kullanılmayan davetiyeler silinecektir.

Bu başlık altından başka trackerlara ait davetiyelerin talebinde bulunmayınız lütfen
Daveti ye gelmedi diyen arkadaşlar Spam kutusunu kontrol etmeleri gerekmektedir.

arsenik

Rektör
8 Ağustos 2009
11,355
242
243
Arena-tr,turktorrent,torrentcell,turknova ve torrent-ultra sitelerinden herhangi ikisinde üyeliği olup leechturk'e üye olmak isteyen 2 kişi varsa bu bahsettiğim sitelerdeki profil linklerini bana özelden yollasın.
Eğer ratio ve upload miktarını beğenirsem davetiye göndermek için mailinizi isterim.

Nguc

Öğrenci
24 Ekim 2012
21
0
0
rica etsem bana da davetiye gönderirmisiniz? Şimdiden teşekkür ederim
mail : aldibero@hotmail.com

Değerli arkadaşlar rica etsem bana da yollayabilir misiniz?

m.alibiyomedikal@gmail.com

bende davetiye alabilirmiyim?

tatariko26@gmail.com

şimdiden teşekkürler gönderen arkadaşa....

merhaba elinizde leechturk davetiyesi varsa gönderirseniz çok mennun olurum.
bugra-eraslan@hotmail.com

sinyor54@msn.com lütfen bekliyorum emeğinize sağlık şimdiden..

Merhaba,
elinizde leechturk davetiyesi varsa gönderirseniz çok mennun olurum.

f-dt-aydin@hotmail.com

rica etsem bana da davetiye gönderebilir misiniz seydan_451@hotmail.com
şimdiden teşekkürler

rica etsem bana da davetiye gönderebilir misiniz atfdgn@hotmail.com, çok sağolun...

Mümkünse bende davetiye alabilirmiyim?şimdiden teşekkürler numantoprak@hotmail.com

Bende bir davetiye alabilir miyim?
utku.akgungor.196@gmail.com

oknyildirim34@gmail.com

mümkünse davetiye alabilirmiyim lütfen

cestino@yandex.com.tr

mümkünse davetiye alabilirmiyim lütfen

arkadaşlar leecturk davetiyesi olan varsa atabilirmi lütfen şimdiden çok teşekkür edrim arkadaşlar hepinize kargaci-ozgur@hotmail.com

arkadaşlar yokmu leechturk davetiyesi olan lütfen bir tanede bana yollarsanız çok sevinirim kargaci-ozgur@hotmail.com şimdiden teşekkür ederim

Kaldıysa bende bir tane alabilir miyim ? by_nemesis@hotmail.com teşekkürler...

aylardır hesabımı geri alamıyorum ben de davetiye alabilir miyim ? aykuterdemcomert@aol.com

arkadaşlar elinde olan varsa, hayrına mastertramp@windowslive.com a 1 tane yollayabilir mi?

davetiye yollarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
musti1903@hotmail.com

Kaldıysa bende bir tane alabilir miyim ?

hakanergi90@hotmail.com

denizkent@hotmail.com bende davetiye kodu alabilirmiyim arkadaşlar. saygılar.

Kaldıysa bende bir tane alabilir miyim ?
mehmetturann@hotmail.com

mümkünse leechtürk davetiyesi alabilir miyim?

messert@outlook.com

arkadaşlar banada yollarsanız sevınırım şimdiden teşekkurler

abdullahozcalisan@hotmail.com

davetiye yollarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
hakancol73@hotmail.com

eğer kaldıysa bende leechturk davetiye kodu alabilirmiyim mail adresim mustafa_seckin@mynet.com şimdiden teşekkür ederim

Merhaba,

Torrent manyağı olarak bana da bir tane gönderir misiniz? :thumbup:

aybars111@gmail.com

Şimdiden teşekkürler.

etalmete@hotmail.com

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hayırsever bi vatandaş bana da davetiye yollayabilirmi acaba etalmete@hotmail.com

Selam kaldıysa bende alabilirmiyim
turkayerk@hotmail.com

Davetiye alabilir miyim? Teşekkürler...
www.ufuk@gmail.com

bi davetiye gönderebilirmisiniz şimdiden teşekkürler musty_avcu@hotmail.com

Merhaba Acaba LechTurk davetiyesinden bende alabilir miyim mümkünse şimdiden teşekkürler..!!!
iyk3453@hotmail.com

banad LechTurk.com davetiye gönderebilirisniz simes1_2000@hotmail.com

Bana da davetiye gönderir misiniz?
buodam@hotmail.com Şimdiden teşekkürler..

Mümkünse bana da bir leechturk davetiyesi gönderebilir misiniz? şimdiden teşekkürler: ibrahimhalildogan@gmail.com

Elinde fazla olan arkadaşım bana bir tane gönderirsen çok sevineceğim.
yvz@outlook.com

merhaba bende alabilirmiyim lütfen.

tosun7@hotmail.com

Bir davetiyede ben alabilrmiyim.

cuneyt1978@yandex.com

Bana da bir davetiye gönderebilir misiniz?
muratferda@hotmail.com

arkadaşlar banada yollarsanız sevınırım şimdiden teşekkurler
bylord@hotmail.it

oktaycaran@gmail.com bir davetiyede ben alabilirmiyim. teşekkürler.

Davetiyeleriniz Gönderilmiştir 27-02-2013 23:53 Tarihine kadar kullanılmayan davetiyeler silinecektir.

*LeechTurk Sitesine Üye Olan arkadaşlar lütfen yeniden davetiye talebinde bulunmayınız.
*Bu başlık altından başka trackerlara ait davetiyelerin talebinde bulunmayınız lütfen
*Daveti ye gelmedi diyen arkadaşlar Spam kutusunu kontrol etmeleri gerekmektedir.

messert

Öğrenci
7 Şubat 2013
8
0
1
Davetiyeleriniz Gönderilmiştir 27-02-2013 23:53 Tarihine kadar kullanılmayan davetiyeler silinecektir.

*LeechTurk Sitesine Üye Olan arkadaşlar lütfen yeniden davetiye talebinde bulunmayınız.
*Bu başlık altından başka trackerlara ait davetiyelerin talebinde bulunmayınız lütfen
*Daveti ye gelmedi diyen arkadaşlar Spam kutusunu kontrol etmeleri gerekmektedir.

messert@outlook.com adresime baktım leechturk davetiyesi gelmemiş tekrar veya simplymessert@gmail.com adresine atabilirmisiniz

Prince Musti-19

Öğrenci
29 Ocak 2013
61
1
6

Gelen kutusu ve gerksizlerede baktım davetiye gelmedi tekrardan gönderme şansınız varmı?
axzy_joker@hotmail.com / musty_avcu@hotmail.com

Nemesis1

Öğrenci
17 Şubat 2013
2
0
0

Gelen kutusu ve gereksizlere baktım fakat yok bir daha gönderme şansınız olur mu acaba by_nemesis@hotmail.com teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...