LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
37z1l.jpg

37z1t.jpg

37z1z.jpg

Bende DAvetiye Alabilirmiyim hizlicocuk[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com Diğer Mesajımı Düzeltemediğim İçin Tekrar Mesaj Atıyorum

davetiye bende alabilirmiyim isteyene arena-tr bittürk ve türk torent davetiyesi verebilirim LeechTurk davetiyes karsılığında yiğit-efe-can@hotmail.com

Merhabalar, bende davetiye istiyorum. Elinde mevcut olan özelden atarsa sevinirim. Aslında buraya üyeliğim vardı; fakat bir vakit sunucuları çöktü ve bütün üyelik bilgileri silindi. Kullanıcı adımı falanda unutunca her şey gitti.

ya allah rızası için bu garibe bir davetiye gönderin ne olur uzun zamandır bu sitenin davetiyesini arıyorum bir türlü gönderen olmadı çok lazım bu sitenin davetiyesi çok indirme yaptığın için ve iyi bir torrent sitesi olduğu için istiyorum istediğim içeriği bulacağım bir site ne olur bu garibin sesine kulak verin :D :D :D :D :D şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler

beyler mümkünse bende davetiye alabilirmyim?
cogu populer turk torrent sitelerinde uyeligim var fakat bu sitedeki seeder sayısı az oldugundan üyelik almamıstım.
sanırım sitede ilerleme var bu yuzden bende katılmak isterim.
tskelr..

crea31[MENTION=8462]mai[/MENTION]l.com

beyler mümkünse bende davetiye alabilirmyim?
cogu populer turk torrent sitelerinde uyeligim var fakat bu sitedeki seeder sayısı az oldugundan üyelik almamıstım.
sanırım sitede ilerleme var bu yuzden bende katılmak isterim.
tskelr..

crea31@[B][URL="http://forum.shiftdelete.net/member.php?u=8462"]mai[/URL][/B]l.com
torrentten anlamayanlara davetiye yollamıyoruz :)

--- Mesaj Güncellendi ---

37z1l.jpg

37z1t.jpg

37z1z.jpg

Bende DAvetiye Alabilirmiyim hizlicocuk@Gmail.com Diğer Mesajımı Düzeltemediğim İçin Tekrar Mesaj Atıyorum

fotoğraflar açılmamakta malesef...

merhabalar
esatdemir[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com adresine de davetiye yollaman mümkün mü acaba?

çok teşekkür ederim

mrb. arkadaşlar eğer elinizde bulunuyorsa bir LeechTurk.com davetiyesi yollayabilir misiniz? Benim TTNET in 8Mbps e kadar hızlı Yalın internet paketim var ve limitsiz.Paylaşmayı ve bilgi almayı seven birisiyim ki bilgi paylaşınca bir degeri olur oyle düşünüyorum.Kendim 2 yıllık bilgisayar programlama mezunuyum şimdide 4 yılık istatistik okuyorum , bana bazen eğitim setleri ve programlama dilleri ile ilgili dökümanlar lazim oluyor bendede zaten 640 gb lık bir arşivim var.Arşivimin çogunu eğtim setleri oluşturuyor.şimdiden teşekkürler ve hayırlı paylaşımlar...

msn : niyo_31@hotmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...