Yardım Laptopum hakkında

Bu konuyu okuyanlar

fbeee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhaba bende bir laptop var. i3 işlemci 1.70ghz 4gb ram 2 gb amd ekran kartlı bir laptop. Ancak çok fazla oyun oynayamıyorum. Geçen eşimin kullanmadığı laptopu aldım oyun oynamak için özellikleri benimkisinden daha iyi gibi duruyor ekran kartını çözemedim bir tek. Eşimin laptopunun özelliklerini resim olarak aşağıya atacağım. The witcher 3 gibi far cry-3 gibi oyunları sorunsuz oynatır mı acaba size sormak istedim çok anlamıyorum bu işlerden. Birde format attırsam mı komple tekrardan sistem yükleseler yavaş gibi geliyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    84.3 KB · Görüntüleme: 30
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    63.8 KB · Görüntüleme: 29
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    56.6 KB · Görüntüleme: 30

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Arkadaşlar merhaba bende bir laptop var. i3 işlemci 1.70ghz 4gb ram 2 gb amd ekran kartlı bir laptop. Ancak çok fazla oyun oynayamıyorum. Geçen eşimin kullanmadığı laptopu aldım oyun oynamak için özellikleri benimkisinden daha iyi gibi duruyor ekran kartını çözemedim bir tek. Eşimin laptopunun özelliklerini resim olarak aşağıya atacağım. The witcher 3 gibi far cry-3 gibi oyunları sorunsuz oynatır mı acaba size sormak istedim çok anlamıyorum bu işlerden. Birde format attırsam mı komple tekrardan sistem yükleseler yavaş gibi geliyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
The Witcher 3'ü bilemem ama Far Cry 3'ü oynayabilirsiniz. AMD optimizasyonu olan bir oyun Far Cry 3. Windows 10 kurabilirsiniz. Ve evet, kendi bilgisayarınızdan daha güçlü.

fbeee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu windows 10 kurma işini bilgisayarcıya götürmeyi düşünüyorum. 200 tl ye format driver ne varsa hallediyoruz demişti. Aslında bannerlord oynayacak bir pc lazımda malum ekonomik durumlar kiralar alcak durum çok yok. Peki windows 10 pcyi daha mı hızlandırıyor. 8 e göre yoksa hataları mı azalıyor.