Laptop'um açılmıyor ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

Ludinops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şimdi arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce aldığım bi monster laptopum vardı, bugün birden kapandı sonra da bir daha açılmadı, servisin dediklerini yaptım yine olmadı, sorun ne olabilir yardım eder misiniz?

Blackwater54300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
şimdi arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce aldığım bi monster laptopum vardı, bugün birden kapandı sonra da bir daha açılmadı, servisin dediklerini yaptım yine olmadı, sorun ne olabilir yardım eder misiniz?
Servise gönder yenisiyle değiştirirler

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,747
Geçmiş olsun öncelikle, Monster servisine rağmen açılmıyorsa gidip kendi elinden onlara ver derim ben.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Bilgisayarı servise göndermeye çalışın. Onun dışında garanti kapsamından çıkan bir şey yaptınız mı? Mesela su dökmek, düşürmek gibi.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,747
Bilgisayarı servise göndermeye çalışın. Onun dışında garanti kapsamından çıkan bir şey yaptınız mı? Mesela su dökmek, düşürmek gibi.
Evet, servise gönderin ama garanti dışına taşıyacak bir durum söz konusu ise, bunu belirtin.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
hiç uğraşma servise ücretsiz gönder, monster gerekeni yapacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, servise gönderin ama garanti dışına taşıyacak bir durum söz konusu ise, bunu belirtin.
Öncelikle garanti dışı bir kaza filan olduysa buraya yaz ama arıza formuna yazarsan ürün garanti dışı kalır garanti dışı tamir olur, bu biraz "helaL, HARAM" olaylarına girer ama durum buysa yaz tartışalım olayı...

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,747
hiç uğraşma servise ücretsiz gönder, monster gerekeni yapacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle garanti dışı bir kaza filan olduysa buraya yaz ama arıza formuna yazarsan ürün garanti dışı kalır garanti dışı tamir olur, bu biraz "helaL, HARAM" olaylarına girer ama durum buysa yaz tartışalım olayı...
Monster'ın zaten en büyük avantajı servisinin iyi olmasıdır.

Son mesajlar