Yardım Laptop bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
43
HP Pavilion g6 laptobuma movie maker programı yüklendikten sonra bilgisayarın yeniden başlatılması lazımdı ben de bilgisayarı yeniden başlattım ve yeniden başlattıkan sonra bilgisayar çalışmasına rağmen görüntü gelmedi

Ben movie makeri daha öncede aynı şekilde bilgisayarıma yüklemiştim hiçbir sorun olmamıştı ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Yüklediğiniz programın adı ne?

ArdaBey0YT

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
29
Bütün windows sürümlerine yeni bir program kurulduğunda veya kaldırıldığında otomatik olarak sistem geri yükleme noktası oluşur. Bilgisayarı recovery modunda başlatıp sistem geri yüklemeyi açıp programın adının yazdığı geri yükleme noktasına yükleyin. Belki düzelebilir.

• Beğen
Reactions: Mly
Reaksiyon puanı
66
HP Pavilion g6 laptobuma movie maker programı yüklendikten sonra bilgisayarın yeniden başlatılması lazımdı ben de bilgisayarı yeniden başlattım ve yeniden başlattıkan sonra bilgisayar çalışmasına rağmen görüntü gelmedi

Ben movie makeri daha öncede aynı şekilde bilgisayarıma yüklemiştim hiçbir sorun olmamıştı ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum

Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
Büyük ihtamele anakartı yanmıştır hocam veya ekran kartı veya işlemcinizde yanmışta olabilir