Lanet Olsun sana TTNET!

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Sadece uyguladığın fahiş fiyatlar yüzünden internetimi kapatmak zorunda kaldım! ev telefonunu da zorla kullandırıyosun zaten. o bir tekel lanet olsun ona. olabildiğince uzak durun...:thumbdown:

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
TTNet'sizde olmuyor valla. Rakibinin olmaması onun suçu mu eyvallah TTNet.

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bende Sikayetçi Deilim Valla 8mbps Netim Her Daim Geliyor Biraz Daha Sakin Bakmak Gerekiyor :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
8mbit 6 ay 30 liradan kullanıyorum zehir gibi gelecek 3 ay sonra 49 tl 49 tl :)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
8mbps'yi 15 gb'a kadar değil de net limitsiz kullanın arkdaşlar. Ne kadar rezil bir hizmet aldığınızı göreceksiniz. Her akşam istisnasız bağlantım kopar benim, hızım yoğunluk saatlerinde biraz düştüğü anda bağlantım kopuyor. 6 ayda 30 tane arıza kaydım var, anlaşmam gereği 8'den alta da çekemiyorlar. Her akşam arayıp sesim müşteri memnuniyeti zırvasından kaydoluyor değil mi? Dinliyorlarsa Allah belalarını versin, alternatifsizlikten beni bu hale getirdiler diyorum. Sizin durumunuzu bilemem ama başkalarının halini bilmeden mükemmel bir hizmet veriliyormuş gibi lanse etmeyin, bu şekilde yaparak aldığınız üç kuruşluk hizmeti de alamaycaksınız bir süre sonra...

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Bağlantı kopması genellikle kullanıcıdan kaynaklanan sorun (modem, tel hattı vb) TTNET'in yapabileceği pekde bişey yok.

lewiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende Sikayetçi Deilim Valla 8mbps Netim Her Daim Geliyor Biraz Daha Sakin Bakmak Gerekiyor :)

Ben gün boyu işte internet kullanıyorum Bana akşam evde sadece postalara bakmak için internet lazım neden böyle bir secenek yok insanları önlerine almışlar sürekli dayatıyorlar bakalım sonu ne olacak.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Bağlantı kopması genellikle kullanıcıdan kaynaklanan sorun (modem, tel hattı vb) TTNET'in yapabileceği pekde bişey yok.

Merak etme, sıfır hata.:wink:
Hatta sorun varsa telekom'a yönlendirip çözmek zorundalar. Benden yana olabilecek tüm sorunları kontrol ettim, yetmedi geldiklerinde izah ettim. Oradan yardıma gelen arkadaşlara da ben anlatıyorum zaten sorunun nerede olabileceğini... Daha santralin ne demek olduğunu anlamıyor adam, nasıl çözecek benim sıkıntımı.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Ben gün boyu işte internet kullanıyorum Bana akşam evde sadece postalara bakmak için internet lazım neden böyle bir secenek yok insanları önlerine almışlar sürekli dayatıyorlar bakalım sonu ne olacak.

Dünya'da hangi ülke telekomunun öyle bir servisi varmış ki..

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140

Kullandıkları hatlar fiber ve yüksek kapasite olsa gelen sinyallerde zayıflama olmaz. Bu direk TTNET' in hatasıdır, kullanıcıların değil.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Aynen öyle.Lanet olsun ttnete.5 ay sonra kapatıcam netide telefonuda.Kazıkçıların önde gideni...

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
yıllardır ttnet kullanıyorum ne bi kesinti ne bi bağlantı sorunu fazla kurcalamazsan çok iyi

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
sanırım siz ttnet çalışanısınız ya da ona benzer bişey lütfen koyu saptırmayın:wink:
Ne alaka arkadaşım? ttnet lanet olsun diye başlık açmışsın karşıt görüşümü belirtmişim.
illa bende mi başlık açayım ttnet eyvallah diye saçma saçma mesaj yazma bence benimki konuyla alakalı ama seninkinin karşıt görüşü. ttnet de de çalışmıyorum merak etme.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ben telekomda çalışıyorum ttnet den şikayetciyim :)

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ozaman ya hiç dünya görmediniz ya da bırakın denizde kum bende para diyorsunuz.

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ben 1 ay fatura ödemesem 2.aya 120 TL para veriyorum ev kirası gibi maşallah yani anadoluda yaşayan bir insan bu paraya ev bile kiralıyor

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Ne sebeble olursa olsun bizde TTnet kullanıyoruz bazen yavaş bazen de normalin üstünde bir hızlılık var.

İlk önce bulunduğunuz konuma veya kurduğunuz sisteminize göz atın.
Ondan sonra değerlendirin.

Ek olarak burası şikayet yeri değil istediğiniz kadar isyan edin TTnet'ten hiç bir yetkili burdan cevap vermez bir şikayetiniz varsa http://www.sikayetvar.com/'da ilgili yere yapın şikâyetinizi oradan cevabınızı alabilirsiniz.

Unutmadan ben TTnet'te veya ona bağlı bir yerde çalışmıyorum.

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
TTNet candır yahu. Benim hızımda düşüklük vardı, kablolar eziliyormuş düzelttim. Bağlantı gidiyordu parazit varmış halledildi. 3 faturan birikse bile kesmiyorlar. Sadece hızlarına göre fiyatlar çok yüksek e Türkiyede et fiyatları vergiler falan göz önüne alınınca internet tabiki pahalı olacak ama kotaları ve hızları arttırmalılar.

Not: TT'da çalışmıyorum ama işe alırlarsa çalışırım bu devirde ekmek aslanın ağzında :D :D

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
mümkün olduğu kadar paylaşalım interneti, az abonelik tercihimiz olmalı.