Kulaklık çok ağır

Bu konuyu okuyanlar

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Merhaba bi kac sene önce birikim yaparak james donkey 711 aldım ama kulaklık biraz büyük benim kafa da büyük onda sıkıntı yok da saçlarım ince telli olduğu için kulaklık yuzunden çok belirgin iz kalıyor ve o bölge çok yıpranıyor. Bunun için önerisi tavsiyesi olan var mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Ürün alamadan once, incelen videolari izle kanki artık.
Umarim yardımcı olan birileri çıkar.

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
JD Kulaklıkta asla önermem hem almadan önce neden araştırmadınız ?
İlk defa böyle bi kulaklığım oldu yani normalde çok sıkıntı olmaz ama ben uzun süre kullanıyorum o yüzden saçlarımın üstleri artık çok seyrek durmaya başladı. Araştırdım ama kimse “saçlarınız seyrek ve ince teliyse almayin” gibi bir uyarı görmedim maalesef. Acaba bantla üste doğru biraz çekip yapıştırsam biraz daha iyi olur mu? Kulaklığın yapısı bozulur mu deforme olur mu?

JD Kulaklıkta asla önermem hem almadan önce neden araştırmadınız ?
Kulaklığın kotu bi yanı yok aslında neden öyle dediniz?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
İlk defa böyle bi kulaklığım oldu yani normalde çok sıkıntı olmaz ama ben uzun süre kullanıyorum o yüzden saçlarımın üstleri artık çok seyrek durmaya başladı. Araştırdım ama kimse “saçlarınız seyrek ve ince teliyse almayin” gibi bir uyarı görmedim maalesef. Acaba bantla üste doğru biraz çekip yapıştırsam biraz daha iyi olur mu? Kulaklığın yapısı bozulur mu deforme olur mu?

Kulaklığın kotu bi yanı yok aslında neden öyle dediniz?
JD Çabuk bozulur sesleri düzgün vermez malzeme kalitesi dandiktir bence 2.elden sat yeni kulaklık al

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
JD Çabuk bozulur sesleri düzgün vermez malzeme kalitesi dandiktir bence 2.elden sat yeni kulaklık al
170 liraya aldım şimdi yok parasına satamam daha garantisi bile bitmedi. Öneriniz yoksa jd markayı kötülemeyin paramız olsa iyi markalara yöneliriz zaten. Teşekkür ederim yine de (jd markayı savunmuyorum o zamanda bu kulaklık bana uygun geldiği için aldım bi sorun yaşamadım bu fiyata daha iyi olanlar da olabilir ama zamanında bunu almış bulunduk)

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
170 liraya aldım şimdi yok parasına satamam daha garantisi bile bitmedi. Öneriniz yoksa jd markayı kötülemeyin paramız olsa iyi markalara yöneliriz zaten. Teşekkür ederim yine de (jd markayı savunmuyorum o zamanda bu kulaklık bana uygun geldiği için aldım bi sorun yaşamadım bu fiyata daha iyi olanlar da olabilir ama zamanında bunu almış bulunduk)
Emin olun 170tl ye daha kalitelisi alınır bunun para ile alakası yok.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Yazdığımın tamamını okuyunuz lütfen
Okudum o zaman ucuzmuş alınmış bende diyorum ki
Öneriniz yoksa jd markayı kötülemeyin paramız olsa iyi markalara yöneliriz zaten.
Bu söze istinaden o zamanda daha iyisi alınırdı şimdide 170 200tl ye daha iyisi alınır. Bunun bütçe ile alakası yok.

Hem onuda geçtim kulaklık ağırlık değişimi yapılabilincek bişey değil ağırsa ağır hafifletemeyiz.

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Okudum o zaman ucuzmuş alınmış bende diyorum ki

Bu söze istinaden o zamanda daha iyisi alınırdı şimdide 170 200tl ye daha iyisi alınır. Bunun bütçe ile alakası yok.

Hem onuda geçtim kulaklık ağırlık değişimi yapılabilincek bişey değil ağırsa ağır hafifletemeyiz.
Dediğim gibi acaba bantla üst tarafa doğru biraz çekerek bantlasam baskıyı azaltır ama deforme olur mu zamanla. (Daha iyi markalar var ama o zaman da pek düşünemedik.İlk defa böyle düzgün kulaklığım oldu telefon kulaklığı kullanıyordum pcde 5-10 liralık.Yani pek araştırıp bakamadım)