Kötü ebeveyni nereye bildirmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Öncelikle hepinize merhaba,ben kaç yıldır düzgün bir ebeveyne sahip olamamış biriyim.Öncelikle bana hep istediğimi aldıklarını söylerler sonra başka konularda biz sana onu aldıysak sende bize bunu yapacaksın gibi şeyler derler.Arkadaşimla şu ödevi beraber yapalım diye anlaşırız,2 saat sonra evde harp çıkar.
Neymiş ödevlerini hemen yapmak zorundasın,istediğin zaman değil verildiği zaman yapmak zorundasın vesaire.ki ben ne zaman arkadaşımla ödev yapsak hem verimli,hemde yetiştirerek bitiriyoruz.böyle saçma nedenler yüzünden her hafta dayak yiyorum...geçen gün arkadaşımla yapacağım dediğim ödevi kontrol etmek istedi ki bitmemişti çünkü ödevi yarın yapacaktık.bunu ona açıkladım,bana şöyle dedi annem,
"Cabuk gel canım seni dövmek istiyor"
Ve evet tahmin ettiğiniz şey oldu.ve şuan telefonum vesaire herseyimi elimden aldılar.işin anlamadığım tarafı,kulaklığı dedem almıştı ama sırf dedemin parasıyla alındı diye el koymamıştı ama bilgisayarimda dedem tarafından alındı ama ona el koydu.zaten bugün telefonumu ararken dolaplarında 3 paket durex kondom buldum ve umudum kesildi.bunları nereye şikayet edebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...