Korsan Oyun Oynamak

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Abi kim karta para vurucak bide ordan oyun alıcak. Uzun iş ya. Hemde 0,3 dolara göre değmez.

Korsanda tek Dowload tıkına bakıyo iş.

Birazda fiyat yüksek olunca zaten alınmaz ki. En iyisi korsan yine.
>>Download for Free. It's van handrıt persent free.

%50 ihtimalle evet, temizler.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,152
Evet para veririm ben. Ama Allah'ta biliyor saçma sapan oyunlara harcayacağımı bana para vermiyor.
Aslında artık pek oyunlar sarmıyo yahu.

Ne oynuyom biliyon mu. Bedava online oyunlardan oynarım.

War Thunder favorim. Tanklar efsane zaten paralı oyunları unutturuyo.
Damarıma düşerse Point Blank gibi gibi.

Belki Steam ve Epic ileride bedava oyun dağıtırsa. indirip oynarım.

Daha Ssd almak istiyom ondan pc den uzağım bu aralar.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Aslında artık pek oyunlar sarmıyo yahu.

Ne oynuyom biliyon mu. Bedava online oyunlardan oynarım.

War Thunder favorim. Tanklar efsane zaten paralı oyunları unutturuyo.
Damarıma düşerse Point Blank gibi gibi.

Belki Steam ve Epic ileride bedava oyun dağıtırsa. indirip oynarım.

Daha Ssd almak istiyom ondan pc den uzağım bu aralar.
Ben bir sürü oyun oynarım. Sırf keyfi bugün Dark Souls Remastered'ı bitirecem. Yarıladım oyunu. Gece 1'e doğru biter.
O yüzden bana para dayanmaz. Korsan oynama sebeplerimde var. Bağımlıyım ve para yok.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,152
Ben bir sürü oyun oynarım. Sırf keyfi bugün Dark Souls Remastered'ı bitirecem. Yarıladım oyunu. Gece 1'e doğru biter.
Satın aldın mı peki? Almasanda keyfine bak adamım.
Kimse senin işine karışamaz.
Bakıyolar bedava oynuyon, kendisi para veriyo.
İçi burkuluyo ben enayi miyim? diye en acı sözleri söylüyorlar sonra bedava oynayanlara.

Pis, kaka, virüs bulaşır, pc patlar, ev alev alar felan herşey söylerler ?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Satın aldın mı peki? Almasanda keyfine bak adamım.
Kimse senin işine karışamaz.
Bakıyolar bedava oynuyon, kendisi para veriyo.
İçi burkuluyo ben enayi miyim? diye en acı sözleri söylüyorlar sonra bedava oynayanlara.

Pis, kaka, virüs bulaşır, pc patlar, ev alev alar felan herşey söylerler ?
Ben oyun alanlara salak gözüyle bakmıyorum.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,152
Ben oyun alanlara salak gözüyle bakmıyorum.
Ama onlar bizi dışlıyor?
Ne olacak şimdi? Bizim kimseyle işimiz yok ki.

Öyle oyun yapsınlar ki Korsanlar kıramasınlar. Bizde bilelim işimizi.
Yok ben para verdim sen vermedin çaldın ettin onlarla anlaşamayacağız sanırım.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Ama onlar bizi dışlıyor?
Ne olacak şimdi? Bizim kimseyle işimiz yok ki.

Öyle oyun yapsınlar ki Korsanlar kıramasınlar. Bizde bilelim işimizi.
Yok ben para verdim sen vermedin çaldın ettin onlarla anlaşamayacağız sanırım.
Ama

Ama para ver

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Forumda ve bu konu başlığında yazılanları görünce Reza Zarraf olsun Egemen Bağış olsun. Çok net anlaşılıyor memleketin hali...

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Sizin ahlakınızı ben sorgulamıyorum zaten. Kanunlar önünde hırsızlığın suç olduğu sabit.
Çok para göreceli bir kavram. Elimden geldiğince orijinal kullanırım. Elimden gelmediği nokta da alternatif başka programlara yönelirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel kardeşim. Sen eğer bir program üretmiş olsaydın ve bunu da para ile satıyor olsa idin. Başları da senin bu programını torrentten indiriyor olsa idi herhalde bunun adı hırsızlık olurdu değil mi ?

Sizin bu yaptığınız savunmaların hepsi kendinizi rahatlatmak için söylediğiniz savunma mekanizmaları sadece.

Ben orijinal kullanıyorum ve buna para ödüyorum diye ve siz de kopya kullanıyorsunuz diye kendimi kötü hissetmem. Bu vicdan meselesi, emeğe saygı meselesi sadece..
Ya yazdığımı okumadın ya da okuduğunu anlamıyorsun. Kimsenin kendini rahatlatmaya çalıştığı yok. Ayrıca git 155'i ara o zaman, tatava yapma. Birazdan Doom Eternal'ı indireceğim hatta torrent üzerinden bunu da eklersin ihbarına. Millet ülkeyi soyup soğana çeviriyor sorun yok, ben oyun indiriyorum auuvvv ne auvvvvv?

Son düzenleme:

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
Ben eskiden 5 ay önce falan korsan oynuyordum daha 13 yaşındayım para ile satın alamıyordum yeni başladım orijinal oyunlara ininal ile kaçak kullanıyom annemlerden :D artık korsan yok pc de

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Beni ihbar edin. Satın aldığım oyunu korsan indirip oynuyorum Allah çarpsın.
Dark Souls'u satın aldım vallaha. Ama korsan indirip oynuyorum. Daha zevkli korsan.
Kul hakkı yemeye bayılıyorum. XD.

Ya yazdığımı okumadın ya da okuduğunu anlamıyorsun. Kimsenin kendini rahatlatmaya çalıştığı yok. Ayrıca git 155'i ara o zaman, tatava yapma. Birazdan Doom Eternal'ı indireceğim hatta torrent üzerinden bunu da eklersin ihbarına. Millet ülkeyi soyup soğana çeviriyor sorun yok, ben oyun indiriyorum auuvvv ne auvvvvv?
Kanka, polis şöyle der:
- Benim oğlana da indir XD.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
ya zaten 30 40 tl lik oyunlaı almam steam indirimlerini beklerin ama hep 400 500 tl olan indirimlerde 300 tl ye düşen oyunları neden alayım onun yerine ps2 alırım çok paha
reis o zaman 500 tl lik oynamak istiyorsan ondada 500 tl lik emek var istersen indir ama adamın emeğini yemiş oluyorsun

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Καλά Καλά. Aynen devam et. Sen hayatında tatava görmemişsin. Yazdığım rahatsız ediyorsa ister engellersin istersen de okumazsın geçersin. Ne istersen onu indir. Bak demek ki okuduğunu tek anlamayan sen değilmişsin. Ben mesajlarımın herhangi bir yerinde kimseyi ihbar edeceğimi yazdım mı ? Demek ki ya dinlemiyorsun ya da anlamıyorsun. Ben yapılanın suç olduğunu yazdım.

Millet ülkeyi soyup soğana çeviriyor ise eğer muhakkak ki onların da kendilerine göre makul açıklamaları vardır. Aynen sizin torrentten doom indirmede kendinizi aklayıp içinizi de rahatlattığınız gibi.

Belki de ileride milleti soyup soğana çevirecekler bugünün torrenten yasa dışı download yapanlarıdır.. Kim bilir.

ChaosBoost

Profesör
Reaksiyon puanı
696
Καλά Καλά. Aynen devam et. Sen hayatında tatava görmemişsin. Yazdığım rahatsız ediyorsa ister engellersin istersen de okumazsın geçersin. Ne istersen onu indir. Bak demek ki okuduğunu tek anlamayan sen değilmişsin. Ben mesajlarımın herhangi bir yerinde kimseyi ihbar edeceğimi yazdım mı ? Demek ki ya dinlemiyorsun ya da anlamıyorsun. Ben yapılanın suç olduğunu yazdım.

Millet ülkeyi soyup soğana çeviriyor ise eğer muhakkak ki onların da kendilerine göre makul açıklamaları vardır. Aynen sizin torrentten doom indirmede kendinizi aklayıp içinizi de rahatlattığınız gibi.

Belki de ileride milleti soyup soğana çevirecekler bugünün torrenten yasa dışı download yapanlarıdır.. Kim bilir.
Olan oluyor zaten bunun önüne gecemezsin herkes biliyor kötü olduğunu bı sen zeki değilsin yani. Adam oyun oynayacak PC aliyor oyun fiyatı ram veya HDD veya SSD veya PSU veya kasa kadar. Adam ne yapıyor crack indiriyor. Bazıları da parası var üşeniyor onlar hakkında ne deseniz doğru çünkü onlar ALABİLECEKLERİ HALDE ALMIYORLAR (burası çokomelli)

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Benim o kadar param bile yok vallaha. Son parama Pringlers aldım.
Pringlers yiyen kişi bana fakir olduğuna inandıramaz : D

Oyun devi olsam oyunlarımın cracklanması umrumda olmazdı oyunu oynamaları için yapıyorum sonuçta

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Konunun en baştan beri açık kalması başlı başına bir hata idi.
Korsan oyun hırsızlıktır. Bunun yumuşatılmış hali yoktur.
Birinin pişirdiği yemeği önünden almak ile birinin aylarca emek verdiği yazılımı kaçak indirmek aynı şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...