Koronavirüs testi pozitif çıkan terörist tedavi altına alındı

Semih10

Doçent
16 Ağustos 2018
963
840
293
Bıraksınlar gebersin böyle vatan hainlerini niye tedavi ediyorlar anlamış değilim benim Askerime kurşun atan soysuzun ölümünü izlemelilerdi.

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
17 Kasım 2017
14,179
5
23,307
4,958
Siyaset böyledir.
Resimde ince ayrıntıyı yakalayabilene.

Screenshot_2020-04-06-15-06-42.jpg

KamtariR

Müdavim
Müdavim
2 Nisan 2019
2,593
1
2,762
358
bence tedavi etmeden, ama ileride de kesin ölecek şekilde bir hale getirip, rojova dedikleri çukura göndermek lazım, belki orada yayılır da geberir ypg teröristleri.

DKN NZY

Müdavim
Müdavim
18 Mart 2018
14,013
10,190
4,958
25
Kolayı vardı 2 2mt kuyu at içine birazda kireç tamamdır

PropHeTe

Müdavim
Müdavim
21 Mart 2009
4,153
1
2,398
293
Ödüllü bir yarışmacı olduğuna göre önce istihbarat geçer sağ kalırsa bir kaç ameliyat ve doğaya salmak kalır.

OzkanK.

Müdavim
Müdavim
3 Eylül 2019
10,693
13,062
4,958
Suriyeli Pkklılara zaten bedava vatandaşlık veriliyor...bunlardan milyonlarca var...
Miyardır o Milyon olsa duramazdın :)
Suriyeli PKK'lı oda iyimiş. ( Ona biz PYD / YPG diyoruz hani CHP'nin terör örgütü diyemediği bizim askerimize saldıran gruplar ) PKK'lı olunca zaten yüzde 95 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve Türkiyede doğmuş insan oluyor onlar.
PKK'yı ve mensuplarını ne kadar sevmesem ve nefrette etsem 40 yıldır öldür öldür bitmiyor bu bela. Devlet büyüklüğünü göstersin tedavisini etsin bakalım... Belki diğer dağdakilerede bir ışık olur teslim olma yolunu seçerler. Yaşı ufak olan kandırılmış veya dağa kaçırılmış olanlar devlet koronalı olan çatışmada yaralı ele geçirileni bile öldürmüyor derler kendi içinde.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Müdavim
12 Mart 2011
35,206
10,327
293
Hukuk bizlerin duygu ve düşüncelerine göre dizayn edilmiş bir kurum olsaydı ben de sizin gibi "Ne tedavisi, asın taksim meydanında, aleme ibret olsun" derdim. De; Öyle olmuyor işte...

Devletler hukuku var, Uluslararası hukuk var... Ve devlet bütün bunları gözetmek zorundadır. Rahmetli Adnan Menderes hastalığı tedavi edildikten sonra idam edilmişti. Keza hasta olan hiçbir mahküm tedavi edilmeden yargılanamaz, infaz edilemez.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Pkk içinde hastalık yayılmış demek ki. İyi haber. Bu sayede pkkdan teslim olan terörist çok olur. Kopuşları inanılmaz hızlandırır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
O kadar umutlanma bence!
Onların ağababaları vardır, illa ki bir yolunu bulurlar. Maşalarını öyle kolay harcamazlar.
Ama dediklerini dua niyetine alıyorum ve canı gönülden amin diyorum.
Hastalık ağa paşa seçmiyor delip geçiyor. :D

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
24 Şubat 2020
6,091
12
16,093
3,258
18
O kadar umutlanma bence!
Onların ağababaları vardır, illa ki bir yolunu bulurlar. Maşalarını öyle kolay harcamazlar.
Ama dediklerini dua niyetine alıyorum ve canı gönülden amin diyorum.
bence onlardan biri koranalı falan çıksa direk Türkiye ye gönderirlerdi

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Müdavim
12 Mart 2011
35,206
10,327
293
bence onlardan biri koranalı falan çıksa direk Türkiye ye gönderirlerdi
Amerikaya gitmeleri daha mantıklı, belki ya da İsrail.
Köpek başı sıkışınca hizmet ettiği kapıya gider. Belki kabul etmeyebilirler, o zaman Türkiyeye gelmek isteyebilirler, teslim olma şartıyla tabii.

Ya var ya bu virüs belkide çok şeyi değiştirebilir aslında. Belki PKK/PYD'nin sonunu bile getirebilir. Çünkü can korkusu başka şeye benzemez. Allah büyüktür, ben inanıyorum ki bu şerrin arkasından illa ki bir hayır da var olacaktır.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
24 Şubat 2020
6,091
12
16,093
3,258
18
Amerikaya gitmeleri daha mantıklı, belki ya da İsrail.
Köpek başı sıkışınca hizmet ettiği kapıya gider. Belki kabul etmeyebilirler, o zaman Türkiyeye gelmek isteyebilirler, teslim olma şartıyla tabii.

Ya var ya bu virüs belkide çok şeyi değiştirebilir aslında. Belki PKK/PYD'nin sonunu bile getirebilir. Çünkü can korkusu başka şeye benzemez. Allah büyüktür, ben inanıyorum ki bu şerrin arkasından illa ki bir hayır da var olacaktır.
İnşallah