İsveç'te tedavi edilmeyen Türk hasta Türkiye'ye getirildi

Bu konuyu okuyanlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Olanlar üzücü, ülkelerin bu kadar hayasız davranmasına mi yanayım yine kendi kendimize yetecek olmamıza mi?
Sağlık sistemi olarakta geri olduğumuzu düşünemiyorum bile, en azından o sektörde ülke kaynakları yeterli, ülke kendini her alanda geliştirmeli, en azından kendine yetebilmeli.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
İsveç'te koronavirüs testi pozitif çıkmasına rağmen tedavi edilmeyerek evine gönderilen Emrullah Gülüşken, Sağlık Bakanlığı'nın ambulans uçağıyla Türkiye'ye getirilerek Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Bu nasıl bir mantık pozitif çıkan birini tedavi etmemek nedir ? İnsanlık dışı bir olay ama sözde Avrupalılar bizlere barbar diyorlardı kendileri asıl barbar biz her zaman hasta ve muhtaç insana el uzatan bir milletiz.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Devletimiz var olsun. Helal olsun.

Hastamızın da inşaallah kısa sürede hastalığı geçer ve şifasına kavuşur.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Bu haber için Show diyorlar bazı yerlerde. AKP Hükümeti Avrupa'yı kötü gösterip kendini iyi göstermek için SHOW yapıyormuş sözde :D
O adam hasta değilmiş hatta oyuncu flan deniyor. ( Yalanın iftiranın bini bir para )

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bu haber için Show diyorlar bazı yerlerde. AKP Hükümeti Avrupa'yı kötü gösterip kendini iyi göstermek için SHOW yapıyormuş sözde :D
O adam hasta değilmiş hatta oyuncu flan deniyor. ( Yalanın iftiranın bini bir para )
Bunda da siyaseti bir köşeye bırakın artık. Adam hasta ve devleti destek çıkmakta, bunda bence kusur bulunamaz, darısı diğer dallara devletin gelişmesi ve en azından kendi kendine yetebilmesine.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
İsveç gerçekten ırkçı demekki

M

Murat Burç

SDN Okuru
Devlet Türkiye'de yaşayan halk dışında herkese yardım ediyor. Türk vatandaşlığından çıkan. İsveçte ölmek daha iyidir diyenlere bile. Maşallah Maşallah.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir enayi biziz. Dünya lideriyiz falan filan. Halkımız hakkını savunmaktan aciz.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinirden hepsini izleyemedim bile.

Son düzenleyen moderatör:

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Avrupa medeni değildir, sadece zengindir. zengin oldukları için medeni görünür. halbuki içi çürük bir elmadır.

Anadolu ise fakir bile olsa gönlü zengindir. Aramızdaki temel fark bu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam bu lafınla ne demek ne anlatmak istiyorsun ? Covid-19 oldunda hastaneye mi almadılar ? Veya çok kötü oldundatedavi etmeyip eve mi gönderdiler senide bu adam ile bir tutuyon kendini ?

Bence bu ülkenin büyüklüğünü gösterir bu hareket. Lütfen bize yardım edin diye bir TÜRK vatandaşını nerde olursa olsun gidip bulup alıp gelen bir DEVLET.
Türk batandaşı değil. İsveç vatandaşı. Kızı isveçte ölmek daha iyidir diyen bir türk asıllı İSVEÇ VATANDAŞI. (Bu konuda atıp tutuyor olabilirim emin değlim bu cümleleri fazla dikkate almayın)

Fiyatı bilmeden sallamak istemiyorum yüksek fiyatlı olduğu kesin.
İki defa başvurduğum e devlet maskeleri veya kodları hala bana ulaşmadı bir çokları gibi.

Devlet halkına bakmıyorda başka ülkenin vatandaşına çok yüksek paralara uçak kaldırıyor. Zerre acımam yok o uçak kaldırılan kişiye de bu aklını kullanmayan halkada.

İngiltereye maske gönder, italyay gönder, ispanyaya gönder. Gönder, gönderme diyen yok. Ama bu halk ne zaman gözetilecek nerde bizim maskeler? Sen ekonomiyi batır. Ekonmi daha ada batmasaın diye halkın sağlığını hiçe say sokağa çıkma yasağı ilan etme.
Ayranı çok içmeye tahtırvalli ile gider gerisini siz anladınız.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bana maske kodu gayet telefonuma geldi. Sen armut piş ağızıma düş diye bekliyon sanki. Git bakayım herhangi bir eczaneye maske alamıyacan mı.
Abartmadan en az 10 eczane gezdim ve birisinden temin edebildim, var fakat ya ellerinde tutuyorlar ya gerçekten piyasada maske yokluğu var ve göndereceğiz diyorlarsa göndermeliler (fakat böyle olsun ücretsiz olsun kafasındayım, biraz daha hızlı olsa).