Koronavirüs Tablosu Açıklandı. Vaka ve Ölü Sayımız Artıyor

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bordex4221

Öğrenci
Katılım
2 Haziran 2020
Mesajlar
22
Reaksiyon puanı
7
Puanları
3
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 8 Nisan Korona Tablosunu açıkladı. Maalesef vaka sayımız ve ölü sayımız giderek artıyor. Dün 55 bin sınırına geldik demiştik. Bugün 55 bin barajını da aştık.

8 Nisan Corona Virüs vaka sayımız açıklandı. Fahrettin Koca Twitter hesabından bugün için yeni tabloyu açıkladı. Ne yazık ki vaka sayımız artışını sürdürüyor. Ve en kötüsü ölüm oranları da giderek artmaya devam ediyor. Yeni önlemlerin gelmesi tartışılırken. Günlük vaka sayımız artık hız kesmeden artmaya devam ediyor.

Saglik-Bakani-8-Nisan-Korona-Tablosunu-Acikladi.jpg


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 8 Nisan Corona Tablosunu Açıkladı Son 24 saat içinde 304 bin 492 Korona testi yapılan vatandaşlardan pozitif çıkan kişi sayısı 55 bin 941 oldu. 258 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayımız 2 bin 615 kişi oldu. 37 bin 914 kişinin karantina süreci sona ermesiyle birlikte toplam iyileşen sayısı 3 Milyon 232 bin 892 kişiye ulaştı.

Türkiye Tam Kapanma Tartışmaları​

Günlük vaka ve ölüm oranlarının giderek artmasından sonra daha önce ki Haberimizde verdiğimiz gibi Türkiye tam kapanmayı tartışıyor. Pazartesi günü hem Bilim Kurulu toplanacak hem Bakanlar kurulu toplanacak. Corona Vaka sayıları ve Corona Ölüm oranlarının giderek artmasından sonra Bilim Kurulu ve Bakanlar Kurulu toplantılarından çıkacak sonuç merak konusu olmaya başladı.

8-Nisan-Koronavirus-Tablosu-Aciklandi.jpg


8 Nisan Koronavirüs Tablosu Türkiye tam kapanmaya mı gidecek ? Yoksa kısıtlı önlemlerle mi yoluna devam edecek ? sorusu soruluyor. Bunun cevabını pazartesi günü alacağız. Ancak bir gerçek var ki Türkiye’de Koronavirüs salgını hız kesmeden yayılmaya devam ediyor. Okullar tekrar kapanacak mı uzaktan eğitime dönülecek mi ? Kafeler kapanacak mı ? Daha önce İstanbul‘da hamamlar, saunalar ve halı sahalar açılmıştı. Bu işletmeler tekrar kapanacak mı ? Tüm bu sorular bugünler de en çok merak edilen soruların başında geliyor. Bu soruların tümünün cevabını pazartesi günü öğreneceğiz.

Koronavirüs Tablosu
 

MrtAltg

Dekan
Emektar
Katılım
22 Şubat 2007
Mesajlar
9,796
Reaksiyon puanı
11,995
Puanları
113
Çok geç konu daha önce açıldı
 

BJKolik

Dekan
Katılım
31 Aralık 2016
Mesajlar
6,425
Reaksiyon puanı
6,765
Puanları
113
Ana konumuzu mevcut, lütfen buradan devam edelim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Üst