Korona virüs testim pozitif.

Bu konuyu okuyanlar

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Hep öyle olanlar kapıyor ya yukarda dükkan vardı içeri adam katmadiği halde kapmış benim ise girip çıkmadığım yer yok hala bulaşmadı Herhalde.
Insaaatta calısıorum kımsede maske yok -2 kat bodrum bendede yok halbuukı takmam gerek nefes bıle zor alıoruz =(

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
aga neler yaptın bana da söylesene bi temizinden siliniriz belki dünyadan.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
bende kaptım diye konu açacağım buraya merak ediyorum atlatacak mıyım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Öncelikle hepinize merhaba, bugün çok mutsuzum. Korona virüs testim pozitif çıktı. 2 hafta boyunca dışarı çıkamayacağım. Grip diye gitmiştim test yapmamı önerdiler ve yaptırdım. 3 saat önce sağlık bakanlığı arayıp pozitif olduğunu söyledi. Tek bir isteğim var kendinize iyi bakın, bu virüs bana bulaşmaz demeyin, şuanda bacaklarımda ağrılar var. Benim gibi pozitif olanlar varsa umarım iyileşir.
Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Öncelikle hepinize merhaba, bugün çok mutsuzum. Korona virüs testim pozitif çıktı. 2 hafta boyunca dışarı çıkamayacağım. Grip diye gitmiştim test yapmamı önerdiler ve yaptırdım. 3 saat önce sağlık bakanlığı arayıp pozitif olduğunu söyledi. Tek bir isteğim var kendinize iyi bakın, bu virüs bana bulaşmaz demeyin, şuanda bacaklarımda ağrılar var. Benim gibi pozitif olanlar varsa umarım iyileşir.
Olamazzz bebeğim. Ermenileri ısır dedim ya o yüzden oldu.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İyi haberleri paylaşman dileğiyle, tekrardan geçmiş olsun.