Sağlık Korona virüs testim pozitif.

ARCANDY

Profesör
Öncelikle hepinize merhaba, bugün çok mutsuzum. Korona virüs testim pozitif çıktı. 2 hafta boyunca dışarı çıkamayacağım. Grip diye gitmiştim test yapmamı önerdiler ve yaptırdım. 3 saat önce sağlık bakanlığı arayıp pozitif olduğunu söyledi. Tek bir isteğim var kendinize iyi bakın, bu virüs bana bulaşmaz demeyin, şuanda bacaklarımda ağrılar var. Benim gibi pozitif olanlar varsa umarım iyileşir.

Allah'ın Kulu

Profesör
Öncelikle hepinize merhaba, bugün çok mutsuzum. Korona virüs testim pozitif çıktı. 2 hafta boyunca dışarı çıkamayacağım. Grip diye gitmiştim test yapmamı önerdiler ve yaptırdım. 3 saat önce sağlık bakanlığı arayıp pozitif olduğunu söyledi. Tek bir isteğim var kendinize iyi bakın, bu virüs bana bulaşmaz demeyin, şuanda bacaklarımda ağrılar var. Benim gibi pozitif olanlar varsa umarım iyileşir.
Allah yardımcın olsun ve inşallah iyileşirsin.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Çok çok geçmiş olsun, Allah şifanızı versin. Dikkat edin kendinize.

clauss

Öğrenci
Niyeyse merak ediyorum ya bulaşırsa ölür müyüm yoksa kalır mıyım diye bulaşşa çokta işime gelir aslında.

Geçmiş olsun bu arada.
hocam öyle demeyin hafif atlatanlar var hastanelik olanlar var bunu isteyeni de ilk kez görüyorum hastanede yatmak işinize gelmez diye düşünüyorum ama neyse iyi akşamlar:blush: