Korona virüs testim pozitif.

Bu konuyu okuyanlar

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Öncelikle hepinize merhaba, bugün çok mutsuzum. Korona virüs testim pozitif çıktı. 2 hafta boyunca dışarı çıkamayacağım. Grip diye gitmiştim test yapmamı önerdiler ve yaptırdım. 3 saat önce sağlık bakanlığı arayıp pozitif olduğunu söyledi. Tek bir isteğim var kendinize iyi bakın, bu virüs bana bulaşmaz demeyin, şuanda bacaklarımda ağrılar var. Benim gibi pozitif olanlar varsa umarım iyileşir.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Öncelikle hepinize merhaba, bugün çok mutsuzum. Korona virüs testim pozitif çıktı. 2 hafta boyunca dışarı çıkamayacağım. Grip diye gitmiştim test yapmamı önerdiler ve yaptırdım. 3 saat önce sağlık bakanlığı arayıp pozitif olduğunu söyledi. Tek bir isteğim var kendinize iyi bakın, bu virüs bana bulaşmaz demeyin, şuanda bacaklarımda ağrılar var. Benim gibi pozitif olanlar varsa umarım iyileşir.
Allah yardımcın olsun ve inşallah iyileşirsin.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Çok çok geçmiş olsun, Allah şifanızı versin. Dikkat edin kendinize.

clauss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Niyeyse merak ediyorum ya bulaşırsa ölür müyüm yoksa kalır mıyım diye bulaşşa çokta işime gelir aslında.

Geçmiş olsun bu arada.
hocam öyle demeyin hafif atlatanlar var hastanelik olanlar var bunu isteyeni de ilk kez görüyorum hastanede yatmak işinize gelmez diye düşünüyorum ama neyse iyi akşamlar:blush:

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
migros sanal marketten al. ve not kısmına da kapıyı çaldırın, aldıklarımı bırakın ve hızlıca uzaklaşın yaz :)
Gerçekte çok titizdim ellerimi bir yere dokundurduğum zaman direk dezenfektanlardım, nasıl olduğumu bilmiyorum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Geçmiş olsun. Uykuna, yemene-içmene dikkat et. Moralini yüksek tut ki bu hastalığı çabucak atlatabilesin.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Gerçekte çok titizdim ellerimi bir yere dokundurduğum zaman direk dezenfektanlardım, nasıl olduğumu bilmiyorum.
Hep öyle olanlar kapıyor ya yukarda dükkan vardı içeri adam katmadiği halde kapmış benim ise girip çıkmadığım yer yok hala bulaşmadı Herhalde.