Korku Filmi Yönetmenine Ölüm Tehdidi

Reaksiyon puanı
0
The Human Centipede filminin yönetmeni Tom Six ölüm tehditleri aldığını açıkladı...

tom-six-600x373.jpg

The Human Centipede (First Sequence) serisinin yönetmeni Tom Six imza attığı tartışmalı korku filmleri nedeniyle ölüm tehditleri aldığını açıkladı. Hustler dergisine konuşan Hollandalı yönetmen, yapım şirketine çok sayıda ölüm tehdidi içeren mektup gönderildiğini, kendisinin de facebook üzerinden taciz edildiğini söyledi.

Yönetmen yaptığı açıklamada; "İnsanlar bana 'The Human Centipede I ve II gibi filmler çektiğine göre deli olman gerekiyor. İnsanlık için bir tehditsin' şeklinde mektuplar gönderiyorlar. Bazıları benim Hitler'den bile kötü olduğumu ve öldürülmem gerektiğini söylüyor." dedi ve ekledi "Beni tehdit ediyorlar çünkü bu filmlerle başa çıkamıyorlar."

Yönetmen, kaçırılan ve birbirlerine eklemlenen insanların yer aldığı korku filmlerinin kişiliğini yansıtmadığını, onların sadece film olduğunu ve kendisinin aslında filmlerinin tam tersi biri olduğunu söyledi ve "Kandan korkarım. Oldukça temiz bir insanım. Bir fareyi bile incitemem" şeklinde konuştu.

Serinin ikinci filmi olan The Human Centipede II (Full Sequence) İngiltere'de içeriğindeki görüntüler nedeniyle yasaklanmış, 2 dakika 37 saniyesi kesilmiş ve 18 yaş sınırlandırması almıştı.

[video=youtube;0piFZXT8Zxo]http://www.youtube.com/watch?v=0piFZXT8Zxo[/video]

[video=youtube;lpmPJzLmGdI]http://www.youtube.com/watch?v=lpmPJzLmGdI[/video]

Kaynak

Reaksiyon puanı
0
İzleyelim bakalım...

Özellikle The Human Centipede 2 (Full Sequence)'i her bünye kaldıramaz...Slasher filmlerine aşina olmama rağmen izlerken zorlandım.Sonrasında yönetmenden böyle bir açıklama gelmesi beni şaşırttı.3.filmde ne yapacağını da açıkcası merak ediyorum...

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Şinigami (死神);2448245 dedi ki:
Özellikle The Human Centipede 2 (Full Sequence)'i her bünye kaldıramaz...Slasher filmlerine aşina olmama rağmen izlerken zorlandım.Sonrasında yönetmenden böyle bir açıklama gelmesi beni şaşırttı.3.filmde ne yapacağını da açıkcası merak ediyorum...

Bana pek dokunmaz.Tam tersi çok eğlenirim bu tür filmleri izlerken :)

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Şinigami (死神);2448293 dedi ki:
Bende buna benzer düşüncelerle filmi izlemeye başladım.Ama Yönetmenin kulağı bir hayli çınladı :)

Çok meraklandırdın beni şimdi dostum.Şuanda iniyor.Akşam ailecek izleyelim bakalım.Nasıl tepkiler gelicek :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Kan vahşet severim :D

Zamanında nette çok kafa kesme videosu izledim :p

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu adamın filmleri nasıl korku oluyor anlamıyorum. Daha çok gerilim ve iğrençlik konusunda yaratıcılık sınırlarını zorlamak olabilir.

Reaksiyon puanı
0
Çok meraklandırdın beni şimdi dostum.Şuanda iniyor.Akşam ailecek izleyelim bakalım.Nasıl tepkiler gelicek :)

Aman dostum ailecek izleme.Çok iyi tepkiler geleceğini düşünmüyorum :)

Kan vahşet severim :D

Zamanında nette çok kafa kesme videosu izledim :p

Dediğim gibi bende severim.Ama özellikle serinin 2.filmi sınırları bir haylı zorlamış.Film demeye dilim varmıyor :)

Şimdi herkes filmi izlemek isteyecek.

İzlemek isteyenler ilkini izlesin.2.sine hiç bulaşmasınlar...

Bu adamın filmleri nasıl korku oluyor anlamıyorum. Daha çok gerilim ve iğrençlik konusunda yaratıcılık sınırlarını zorlamak olabilir.

Katılıyorum dostum korkuyla alakası yok.Özellikle 2.filmin herhangi bir türe ait olduğunu da düşünmüyorum...

Kenpachi

Profesör
Reaksiyon puanı
25
2 trilyon dolar verseler anca seyrederim resimlerine bakarken bile ödüm karışıp gidiyodu.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
2 trilyon dolar verseler anca seyrederim resimlerine bakarken bile ödüm karışıp gidiyodu.

O öd değildir ya,mide kaldırmıyordur.

Çünkü bu tarz filmler gerer insanı.
Korku diye nitelendirmemek gerek.

Bence korku filmleri yaratık,hayalet vs.Lerden oluşur.

nadia

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şinigami (死神);2448363 dedi ki:
ilk film renkli, 2.si siyah-beyaz.

özellikle 2.filmin herhangi bir bölümünü biraz izlersen anlayacağını düşünüyorum.
ok izlemeye calisicam

Reaksiyon puanı
0

Bazıları gerçekten slasherlardan da korkuyorlar :D Ama katılıyorum bu filmleri kesinlikle korku diye nitelendirmememiz gerekiyor.Sonra slasher izleyip hiç korkmadım ki diye dolaşanlar türüyor :D

Kenpachi

Profesör
Reaksiyon puanı
25

Haklısın ama filmde adam insanları parçalıyo deşiyo , bu beni germekten çok korkutur.

Kenpachi

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Şinigami (死神);2448409 dedi ki:
[video=youtube;okZZca4EfAQ]http://www.youtube.com/watch?v=okZZca4EfAQ&feature=related[/video]

korkmıyım die sesi kapattım.:D

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
fragmanını izledimde kan felan görmedim.. 3 kişinin bir birinin k.çını öptürtmeye meraklı bi psikopat cerrah var ama o pozisyona neden sokmaya çalışıyor anlamadım :D