Soru 18 yaş için banka önerisi.

dmcrtkml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Bir hesaba ihtiyacım var. Özellikle gençler için fırsatları olan, borsa işlemlerinde komisyon konusunda pek sıkıntı yaratmayacak bir şey istiyorum. Akbank ve İş Bankası düşünmüştüm. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.

Son düzenleyen moderatör:
Çözüm
Merhabalar. Bir hesaba ihtiyacım var. Özellikle gençler için fırsatları olan, borsa işlemlerinde komisyon konusunda pek sıkıntı yaratmayacak bir şey istiyorum. Akbank ve İş düşünmüştüm. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.
Akbank daha iyi olacaktır senin için. Öğrenci kartını alırsan daha iyi olur. Komisyon konusuna gelirsek eğer komisyon almayan banka yok, bazı zamanlarda akbank almıyor o yüzden de Akbank daha iyi olacaktır.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,623
Merhabalar. Bir hesaba ihtiyacım var. Özellikle gençler için fırsatları olan, borsa işlemlerinde komisyon konusunda pek sıkıntı yaratmayacak bir şey istiyorum. Akbank ve İş düşünmüştüm. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.
Akbank daha iyi olacaktır senin için. Öğrenci kartını alırsan daha iyi olur. Komisyon konusuna gelirsek eğer komisyon almayan banka yok, bazı zamanlarda akbank almıyor o yüzden de Akbank daha iyi olacaktır.

Çözüm

batuhangns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Enpara'yı araştır derim. Uzun zamandır çeşitli bankalar kullandım, çeşitli kredi ve banka kartları kullandım memnun kaldığım, süpriz ücret çıkarmayan tek banka Enpara oldu. Kart aidatı yok, para transferlerinde para kesmiyor, birikim hesabı açmak para biriktirmek için güzel teşfikleri bulunmakta. Enpara'yı düşün derim. Fakat borsa konusunda sıkıntı çekebilirsin.

Son düzenleme: