Konu yanlış yere açıldıysa düzeltme hakkı olması...

Sizce olmalı mı?

• Evet olmalı

Kullanılan: 14 87.5%
  • Hayır gerek yok

Kullanılan: 2 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Kendi kendime diyom sana demiyorum ki ?
Gereksiz konu. Söylemeyeyim dedim ama çok boş bi' konu. Yanlışlıkla açtıysan özür dileyip geçersin. Uyarı alırsan da özelden Creative ile konuşursun.

Yalaka ne alaka ya? Sanki ceza/eleştiri konusundasın, sanki biz yönetimi savunmuşuz da. Kusura bakma "yalaka" dediğin üyenin forum'u eleştirdiği tonla yazı var. Açıp bak.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Birbirimizi rencide edebilecek sözler kullanmayalım lütfen. Bizim burada önerilerinize karşı kendi fikirlerimizi sunuyor olmamız, bu önerilerinizi üstlerimize iletmediğimiz anlamına gelmiyor. Önerilere tamamen açık bir ekibiz.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Kendı kendine cahil demekte suç?

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Hem haddimi bilim diye arada yapıyorum aynı senden büyük allah var padişahım gibi..
Üzgünüm ancak şahsen ben şu kuralı üyelerin kendisine de uygulaması taraftarıyım.

9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
a-) Üyelerimizi rencide edici sözler ve kelimeler kullanmak yasaktır. Uyarı alabilir ve sonrasında uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.

Gördüğümde gereken işlemi yapıyorum. Sonuçta siz de bizim bir üyemizsiniz ve teknik olarak bir üyemize rencide edebilecek sözler söylemiş oluyorsunuz :)

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hem haddimi bilim diye arada yapıyorum aynı senden büyük allah var padişahım gibi..
Önerilere kapalıysan ve olayı dine bağlayacaksan konu açmaman daha sağlıklı olur. Olaya Allah'ı katma.

Sana aynı yazıları robot gibi tekrarlamak istemiyorum ama bunun suistimal edileceği çok açık. Nasıl suistimal edileceğini de söyledik zaten. Hangi moderatör "Tamam, ben açılan her konunun kategorisini denetleyeceğim." der? Demezler çünkü vakit kaybı. Ha, konu onayı gelirse bu durum ortadan kalkar ama onun da geleceğini sanmıyorum.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Üzgünüm ancak şahsen ben şu kuralı üyelerin kendisine de uygulaması taraftarıyım.

9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

Gördüğümde gereken işlemi yapıyorum. Sonuçta siz de bizim bir üyemizsiniz ve teknik olarak bir üyemize rencide edebilecek sözler söylemiş oluyorsunuz :)
Sagol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen iyice saçmalamaya başladın. Önerilere kapalıysan ve olayı dine bağlayacaksan konu açmaman daha sağlıklı olur. Olaya Allah'ı katma.

Sana aynı yazıları robot gibi tekrarlamak istemiyorum ama bunun suistimal edileceği çok açık. Nasıl suistimal edileceğini de söyledik zaten. Hangi moderatör "Tamam, ben açılan her konunun kategorisini denetleyeceğim." der? Demezler çünkü vakit kaybı. Ha, konu onayı gelirse bu durum ortadan kalkar ama onun da geleceğini sanmıyorum.
Niye kızıyorsun ki allah demek suçmu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah demek dini alet etmekse neyse boşverin konu kilit talep ediyorum.. @atkaksoy501,

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Kullanıcının talebine istinaden değil, konu dışına çıkılmasından dolayı konuyu kilitliyorum. Öneri değerlendirmesi yönetim ekibimiz tarafından yapılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...