Konu sonlandırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Webkont

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir takip ettiqim kaLiteLi forumLar arasındaydı. Fakat son zamanLarda yöneticiLerin davranışLarı ve iLetişim şekLi qerçekten sinirimi bozmaya başLamıştı. Sonucunda banLandım =)

YöneticiLer kendiLerini çok büyük görüyorLar ve üyeLere deqer vermiyorLar. Zaten son zamanLarda da üye sayısı bir hayLi azaLdı.

Eskiden her qirdiqimde en az 70-80 onLine üye oLurdu ve mesaj yazdıktan 5 dk sonra kesinLikLe cevap aLırdım. Şimdi ise 20-25 arası değişiyor ve kaLiteLi üyeLer siteyi bıraktı.

Sizlere tavsiyem ............'a girmeyin.!

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
20-25 dk olmasının sebebi insanların tatilde olmasından kaynaklanabilir mi? bir de her sorduğun soruya cevap alabileceksin diye bir olay da yok. Banlandıysan bir sebebi vardır diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
2,146
eski havasında değil site ama bi çok şeyi ordan öğrendim emeği var sitenin hala yer imlerim arasında bulunur

Webkont

Asistan
Reaksiyon puanı
0
20-25 dk olmasının sebebi insanların tatilde olmasından kaynaklanabilir mi? bir de her sorduğun soruya cevap alabileceksin diye bir olay da yok. Banlandıysan bir sebebi vardır diye düşünüyorum.

Banlandıqıma bir itirazım yok. Üye sayısının azLıqıda tatiLden kabuL edeLim. Her yazdıqıma cevap versinLerde demiyorum ;)

Sadece eski popuLaritesi kaLmadı ve yöneticiLer üyeLerLe düzqün konuşmuyorLar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...