Kol saatlerimizi paylaşıyoruz

Bu konuyu okuyanlar

mtanhu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Arada sporcu saatleri, bilekler kullandım hepsini sattım yine sadece otomatik bir saat olan Seiko takmaya başladım:)

Ekli dosyalar

• 9ed705cdad14ad82df8d968866abc403.jpg
    9ed705cdad14ad82df8d968866abc403.jpg
    80.5 KB · Görüntüleme: 60
Reaksiyon puanı
968
Bu konunun duvar saati versiyonu da açılabilir aslında. ?
Ama konuya katılım şeklini beğenmedim ben bu konuyu açarken amacım resim ile poz atılmasıydı o şekilde güzel oluyor.Yani resim ile poz derken kendi kolundaki pozu netteki resmi değil.
Gelip buraya ben işte huawei watch fit kullanıyorum diye yazınca pek de manası olmuyor ?

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,515
Rolex Oyster Perpetual babam sağolsun. Kim uğraşır çekmeceyi açmaya çekmeye atmaya.
20230412_233900.jpg
temizlememekten antikaya dönmüş

Son düzenleme:

Gmze Y.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung Gear S2 (5 senesi dolacak)
(Bu foruma fot

Samsung Gear S2 (5 senesi dolacak)
(Bu foruma foto atma boyutu kaç?)
Ekli dosyayı görüntüle 89637
Son zamanlarda çevremde birçok insan akıllı saat aldı. Akıllı saatleri çok gereksiz buluyorum neden tercih ediyorsunuz? Öyle aman aman çığır açıcı bir özelliği mi var bilmediğim telefondan halledilebiliyor diye biliyorum akıllı saatte yapılabilen neredeyse her şeyin.

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Son zamanlarda çevremde birçok insan akıllı saat aldı. Akıllı saatleri çok gereksiz buluyorum neden tercih ediyorsunuz? Öyle aman aman çığır açıcı bir özelliği mi var bilmediğim telefondan halledilebiliyor diye biliyorum akıllı saatte yapılabilen neredeyse her şeyin.
Benim tercih sebeplerim: Koşuya çıkıyorum, AirPods ile hem podcast dinliyorum, hem spor kaydımı yapıp paylaşıyorum hem de Iphone’um yanımda oluyor, aramalara cevap verip mesaj yazabiliyorum. Apple Watch diğer saatlerden biraz farklı, küçük iPhone gibi. Neredeyse her işi saatten yapabiliyorsun. Herhangi bir yerde YouTube, podcast ya da müzik dinlerken telefonu çıkartmadan ileri, geri ya da diğer video yada ses’e geçiş yapabilirsin, birini arayabilirsin. Notlarını kontrol edebilirsin. Ayrıca son zamanlarda çok sık kullandığım bir özellik: Arabayı farklı yerlere park ettiğimde, aradan çok zaman geçtiğinde yerini karıştırabiliyorum. Apple Watch ile işaret koyuyorum ve işim gittiğinde bulmam kolaylaşıyor. Hepsi telefondan olur mu olur ama ben teknoloji seviyorum ve param var. Konu tamamen bununla alakalı.

Reaksiyon puanı
968
Ya çok güzel özellikleri var da şarj etme olayı insanı sıkıyor yani bu sonuçta kolda duran bişi insanlar bırak bir haftada şarj etmeyi artık pili 2 sene giden normal saat bile kullanmak istemiyor onun yerine güneş enerjili veya tam otomatik veya benim saat gibi enerjisini ışıktan alan modellere yönelir oldu.
Yani bir de akıllı telefonlar gibi şarjları da standart değil her birinin girişi kablosu kendine özel bu da ayrı bir sıkıntı.

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Ya çok güzel özellikleri var da şarj etme olayı insanı sıkıyor yani bu sonuçta kolda duran bişi insanlar bırak bir haftada şarj etmeyi artık pili 2 sene giden normal saat bile kullanmak istemiyor onun yerine güneş enerjili veya tam otomatik veya benim saat gibi enerjisini ışıktan alan modellere yönelir oldu.
Yani bir de akıllı telefonlar gibi şarjları da standart değil her birinin girişi kablosu kendine özel bu da ayrı bir sıkıntı.
Şarj konusunda katılıyorum. Spor için Garmin saat kullanıyorum, şarjı 1-2 hafta gidiyor ama görüntü kalitesi tatmin etmiyor. Apple Watch gibi görüntüsü tatmin eden bir saat kullanınca 2-3 gün anca gidiyor. Geçenlerde 3in1 şarj standı aldım rahat ettim. Kulaklık, saat ve telefonu 2 günde 1 gece koyuyorum, sabah hazır. Attık şarj konusu da sorun olmaktan çıktı benim için. Çünkü farklı farklı kablo olunca biraz zahmetli.

Reaksiyon puanı
968
Yere düşse yer kırılır, maşallah. ?
Aynen ya bileklerim acayip incedir bir de kaba durur mu rahatsız eder mi diyordum cuk diye oturdu resmen daha önce gg 1000 vardı çok rahatsız etmişti mecburen satmıştım.
Bu modelin de ülkemizde içi komple siyah olan rengi vardı daha önce negative ekranlı casio deneyimim olduğu için uzak durdum hem de ülkemizde olan model daha ucuzdu.
Amazon amerika da 50 dolar indirimle almama rağmen daha pahalıya gelmesi resmen vergi ve kur yani.
Amazon bunun için vergi ödedi mi acaba bunu öğremenin yolu var sanırım biraz araştıracam ?