Soru Knox 0x1'i, nasıl 0x0 yapabilirim?

Reaksiyon puanı
198
Merhaba, ben Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G bir cihaz aldım. Cihaza room attı telefoncu ve Knox'un 0x1 olduğunu, bazı uygulamaların düzgün çalışmadığını fark ettim. Ve garantiden de çıkıyor. Ben, bu cihazı nasıl 0x0'a döndürebilirim? Bildiğiniz telefoncu falan var mı?

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

Super Moderator
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,074
Merhaba, ben Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G bir cihaz aldım. Cihaza room attı telefoncu ve Knox'un 0x1 olduğunu, bazı uygulamaların düzgün çalışmadığını fark ettim. Ve garantiden de çıkıyor. Ben, bu cihazı nasıl 0x0'a döndürebilirim? Bildiğiniz telefoncu falan var mı?
Root atıp, Magisk üzerinden Zygisk ile istediğiniz uygulamadan gizleyebilirsiniz rootu.

Son düzenleme:

Ademdmrrrr

Asistan
Reaksiyon puanı
247
Knox sayacını 0x0 yapamazsınız, garantisi artık bitmiştir ve uygulamalar böyle çalışamaz, ihtiyacınız varsa bazı samsung uygulamalarını 0x1 olarakta kullanmanın yolu vardı...

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,370
Knox sayacı bir efuse olduğu için üzerinde değişiklik yapamazsınız, yani sonsuza kadar 0x1 olarak kalacak ama @Ademdmrrrr'in dediği yolla bazı uygulamalar kullanılabiliyordu.