kızlarla nasıl arkadaşlık kurulur

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Erkek veya kız değil gibi davran. Cinsiyetçi yaklaşma. Üniversitede bir arkadaşım kızlarla nasıl bu kadar yakın olabiliyorsun demişti. Cevap çok basit onlarda erkekler gibi insan. Normal davran. Ne salya sümük yaklaş ne yabancı gibi yaklaş.

AMC

Profesör
Yok artık böyle boş bi konu görmedim.

şu sözü söyle

ayaklarım kokuyo ne yapmalıyım ?? direk konuşur.

utkuversus

Rektör
Emektar
Vallahi gayet de kuruluyor. Kendiliğinden oluyor bu. Özel çabaya gerek yok. Ama şöyle bir durum var.
Benim çok yakın kız arkadaşlarımdan hiçbiri bugün yok. Ama dostum dediğim, yıllar önce yollarımızın ayrıldığı hemcinslerimle hala buluşup eğleniyorum. O yüzden kendini kız arkadaş edinmek gibi bir zorunluluk içinde hissetme. İleride iş ortamında vs. yabancılık çekmemek için onların da seninle aynı türden olduğunu, arkadaşlık, dostluk kurmanın normal olduğunu bil yeter.

Servous

Profesör
Öncelikle onları "üstün" varlık olarak görmeyi bırakaraktan bu işe başlayabilirsin. Ankara üniv ing dili ve edebiyatı mezunuyum. Bölümün 80%'i kızdı. Hepsiyle arkadaştım sana diyebileceğim şey şu orta noktayı bul. Ne ilerisine git ne de aşağısına düş. Onlar da seninle arkadaşlık kurmak isteyecektir.

_Zaur_

Dekan
Kamışımı gördünüz mü diyin:D
Böyle daha güncellenmiş versiyonunu söyleyeyim.

Kamış dolu Kamyonumu gördünüz mü? 😂

333.jpg