kızlarla nasıl arkadaşlık kurulur

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
268
Yetmez kardwşim
Ne demişler
Yiğidin malı mülkü meydandadır !
(Ciddiye almayın blöf)

Miraç71

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Erkeklere nasıl yaklaşıyorsan kızlara da 1 tık kibarlıkla yaklaşman lazım.

Reaksiyon puanı
5,172
Vallahi gayet de kuruluyor. Kendiliğinden oluyor bu. Özel çabaya gerek yok. Ama şöyle bir durum var.
Benim çok yakın kız arkadaşlarımdan hiçbiri bugün yok. Ama dostum dediğim, yıllar önce yollarımızın ayrıldığı hemcinslerimle hala buluşup eğleniyorum. O yüzden kendini kız arkadaş edinmek gibi bir zorunluluk içinde hissetme. İleride iş ortamında vs. yabancılık çekmemek için onların da seninle aynı türden olduğunu, arkadaşlık, dostluk kurmanın normal olduğunu bil yeter.
Genelde tam tersi olmaz mı?

567914

Asistan
Reaksiyon puanı
178
Kız Arkadaş'ın, Erkek Arkadaş'dan farkı yok. Ona Arkadaş gözüyle bak. Cinsiyetçi olarak bakma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık şu kızlarla nasıl konuşulur, nasıl arkadaş olunur gibi şeyleri bırakın. Yav kardeşim uzaylı ile konuşmayacaksın insan ile konuşacaksın. Ha erkekmiş ha kızmış farketmez. Bir inssnls konuşmak istiyorsan ona önce insan gibi yaklaşmalısın.

Arjik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Kız Arkadaş'ın, Erkek Arkadaş'dan farkı yok. Ona Arkadaş gözüyle bak. Cinsiyetçi olarak bakma.

Artık şu kızlarla nasıl konuşulur, nasıl arkadaş olunur gibi şeyleri bırakın. Yav kardeşim uzaylı ile konuşmayacaksın insan ile konuşacaksın. Ha erkekmiş ha kızmış farketmez. Bir inssnls konuşmak istiyorsan ona önce insan gibi yaklaşmalısın.
yanlış bişi yapıp rezil olma korkusu var bende

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Şu "ya niye konuşamıyorsunuz; onlar da insan, erkekler de insan" diyenlere ayar oluyorum. Yahu mesele zaten o ayrımı psikolojik olarak yapamamak.

Ayrıca kızlarla erkeklerin insan olması ikisini tam anlamıyla aynı yapmaz.

"Onlar da insan" diyenlere şunu sorayım: Bir kızla öpüştüğünü hayal etmek çok güzel değil mi? Hadi bir de erkekle öpüştüğünü hayal et , "onlar da insan" deyip geçiştirebiliyor musun bakalım.

Arjik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Şu "ya niye konuşamıyorsunuz; onlar da insan, erkekler de insan" diyenlere ayar oluyorum. Yahu mesele zaten o ayrımı psikolojik olarak yapamamak.

Ayrıca kızlarla erkeklerin insan olması ikisini tam anlamıyla aynı yapmaz.

"Onlar da insan" diyenlere şunu sorayım: Bir kızla öpüştüğünü hayal etmek çok güzel değil mi? Hadi bir de erkekle öpüştüğünü hayal et , "onlar da insan" deyip geçiştirebiliyor musun bakalım.
Lan olm nie erkeklerle öpüşmek dedin aklıma iğrenç şeyler geldi

Reaksiyon puanı
3,027
(ironi)

Hikayene yoldan bulduğun içki şişesini koy, saçını Şehinşah gibi yap, hikayene Trap müzik koy, maske takma dikkat çek, ateist olmasan bile ateist olduğunu söyle ya da agnostik falan da olur, Türkiye'de yaşanabilecek HER ama HER gelişmeyi kötüle, derslere falan ayakkabını bağlamadan gir, Küba'da puro getirip sattığını ve bu sayede gizli bir kaçakçı olduğunu söyle. Eğer bunlar işe yaramazsa o kız heteroseksüel değildir.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
(ironi)

Hikayene yoldan bulduğun içki şişesini koy, saçını Şehinşah gibi yap, hikayene Trap müzik koy, maske takma dikkat çek, ateist olmasan bile ateist olduğunu söyle ya da agnostik falan da olur, Türkiye'de yaşanabilecek HER ama HER gelişmeyi kötüle, derslere falan ayakkabını bağlamadan gir, Küba'da puro getirip sattığını ve bu sayede gizli bir kaçakçı olduğunu söyle. Eğer bunlar işe yaramazsa o kız heteroseksüel değildir.
?

Arjik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
İşte erkeklerle öpüşmek baya heyecanlı.
Bu durumda erkeklede arkadaş olamazsın bence ?
ewwww

Bana bi erkekle öpüş seni zengin etcez deseler yinede öpüşmem

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
ewwww

Bana bi erkekle öpüş seni zengin etcez deseler yinede öpüşmem
İşte, nasıl ki bir kızla öpüşmekle bir erkekle öpüşme durumu aynı etkiyi yaratmıyorsa; bir erkekle konuşmakla bir kızla konuşmak durumunda kalmak da aynı etkiyi yaratmıyor. O yüzden gelip de "kızlarda insan, erkeklerle nasıl konuşuyosan öyle konuş" demek saçma.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
İşte, nasıl ki bir kızla öpüşmekle bir erkekle öpüşme durumu aynı etkiyi yaratmıyorsa; bir erkekle konuşmakla bir kızla konuşmak durumunda kalmak da aynı etkiyi yaratmıyor. O yüzden gelip de "kızlarda insan, erkeklerle nasıl konuşuyosan öyle konuş" demek saçma.
konunun en doğru yorumu