Kızdan hoşlandım, nasıl tanışabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar yeni üye oldum, yardımınızı bekliyorum. Gittiğimiz bir kafe de çalışan bir kızdan hoşlandım. Kızda ara ara bana bakıyordu, ilk başta tesadüfen bakmıştır dedim, ama sonra uzun uzun baktı, göz göze geldik. Akşam saatlerinde arkadaşlarla gittiğimizde ise yanına küçük bir çocuk gelmişti, tahmini olarak 6,7 yaşındaydı. Onunla ilgilenirken bana baktı ve güldü. Kız 2,3 gündür kafeye gelmiyor, ama illa ki gelecek. Kızı görsem tanışıcam ama nasıl tanışabilirim yardımcı olabilirmisiniz önceden de oldu, hiç sorun olmadan tanıştım ama bu kızda içimde garip bir şey var garip bir şekilde heyecan basıyor..
Güncel..
Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı?
Arkadaşlar yeni üye oldum, yardımınızı bekliyorum. Gittiğimiz bir kafe de çalışan bir kızdan hoşlandım. Kızda ara ara bana bakıyordu, ilk başta tesadüfen bakmıştır dedim, ama sonra uzun uzun baktı, göz göze geldik. Akşam saatlerinde arkadaşlarla gittiğimizde ise yanına küçük bir çocuk gelmişti, tahmini olarak 6,7 yaşındaydı. Onunla ilgilenirken bana baktı ve güldü. Kız 2,3 gündür kafeye gelmiyor, ama illa ki gelecek. Kızı görsem tanışıcam ama nasıl tanışabilirim yardımcı olabilirmisiniz önceden de oldu, hiç sorun olmadan tanıştım ama bu kızda içimde garip bir şey var garip bir şekilde heyecan basıyor..
Güncel..
Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı?
Bi fikir önerebilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam yaşınız 15 değil mi profilinizde yazdığı üzere? Bir insanın café'de sigortalı olarak çalışması için 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Kız ort. 20 yaşında olsun. Sizce yaşınızı öğrendiğinde tanışmanın mantığı olur mu?

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Hocam yaşınız 15 değil mi profilinizde yazdığı üzere? Bir insanın café'de sigortalı olarak çalışması için 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Kız ort. 20 yaşında olsun. Sizce yaşınızı öğrendiğinde tanışmanın mantığı olur mu?
15 yaşında kafeye mi gidilirmiş yav. 21 yaşındayım bikere çalışmak için girmiştim o kadar. Onda da 4 saatte kovdular.

Reaksiyon puanı
8
Yaşım 18 ve de bizim buralarda 16 yaşındaki çocuğu bile alabiliyorlar.

spigen

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Yaşım 18 ve de bizim buralarda 16 yaşındaki çocuğu bile alabiliyorlar.
Kanka Bir şey soracağım de sonra Lisanslı boksörllerin elleri silah sayılıyormuş gözlerin içinde aynı şey içinde geçerlimi de yürü ordan sürekli bakışıyon ordan yürürsün diye böle yazdım

Reaksiyon puanı
10,560
1. dakikadan sonrasını izle. Aynı buradaki gibi bayağı samimi, biraz kıskanç, biraz korumacı ve birazda tutkulu olduğunu belli et. İri yarı olan beyaz ceketli adam gibi olacaksın bu hayatta. Sen böyle olduktan sonra konuşmak veya tanışmak için bulacağın herhangi bir bahane yeterli olacaktır.

Konuşma sahnesi için Spoiler bölümündeki videoda belirtilen dakika aralığına göz atabilirsiniz.
Dakika 15:57 ile 16:15 aralığı

Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İlla sigortalı mı çalıştırılması gerekiyor? 15-16 yaşlarında sigortasız garson vs işleri yapan çok var.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Ben burdan 1 haftalık dedikodumu çıkartırım artık ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Kanka sende bi zahmet elinde vesikalık nikah salonuna mı koşsun.
İn misin cin misin ne bilsin kız gece gece güldürdün :D:D
Yok yok tanışmak için ilk canlı canlı olaya müdahele etmeli.
Eee sonrasında kızın gönlü varsa kaçırsın temiz çözüm. Evlilik garanti

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Ben bu soruyu bi kız olarak yanıtlamak isterim. Ben olsam direk gelip konuşulmasını isterdim. Hem o özgüveni, hemde cesareti etkilerdi. Üstelik benle konuşurken seçtiği cümlelerde çok önemli.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Ben bu soruyu bi kız olarak yanıtlamak isterim. Ben olsam direk gelip konuşulmasını isterdim. Hem o özgüveni, hemde cesareti etkilerdi. Üstelik benle konuşurken seçtiği cümlelerde çok önemli.
Bi kız olarak katılıyorum

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Bi kız olarak katılıyorum
Aha iyi yakaladım ikinizi aynı düşüncedeyim bende.

Bu arada mesela çok etkilendiğiniz sevgiliniz olsaydı onunla kaçar mıydınız?
Kaçma olayı önemli tabi.

heathrow

Doçent
Reaksiyon puanı
55
bana baktı gülümseyerek önümdeki tabağı aldı acaba benden hoşlanıyor olabilir mi :D