Soru Kıza yazdığım yazı sizce ezik mi oldu?

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,611
Arkadaşlar kız beni 3 seneye yakındır tanıyor yaşım 36 onunda yaşı 34 yani olgun insanlarız, aceleyle evlendi neden evlendi bilmiyorum, çok detaya girmeyim beni tanıyor kız arkadaşımdan ayrıldığımıda biliyor bugün konuştuk daha doğrusu yazıştık şunu yazdım.

Yazışma öncesinde bana alkolü hiç içme ve spor yap iyi olacaksın inşallah dedi

İnşallah, bundan sonra kendimle ilgilenecem hiç ilgilenmedim sonrasında Allah ilgileneceğim biri çıkarırsa eğer onunla ilgilenecem

Nasip bakalım

Diye yazdım içeriğini çok detaylandıramam ama ilk defa kız arkadaşım olduğunu dahi biliyor.

Konuyu lütfen saptırmayın düşündüğünüz gibi değil evli en nihayetinde ona karşı yanlışım yok sadece konuşuyoruz, onunla olan geçmişimi anlatmak isterdim ama uzun mesele evlenebilirdik ama olmadı bir takım sebeplerden dolayı ona anlatmak istedim yüz yüze ama oda olmadı aceleyle evlendi sonra, dediğim gibi Allah’ta biliyorya zerre kötü düşüncem yok kendisine karşı ama sadece hakim olamıyorum kendime buda beni kötü hissettiriyor zira eşi konusunda bana yapılmasını istemem, herşeyin farkındayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@SPECİAL FORCES @irsuya @Yahya Furkan

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,813
Ezik olmamış, gayet makul.

Biz bazen bizim için neyin hayırlı olduğunu bilemiyoruz. Orada teslimiyet gerekiyor. Karşına biri çıkar, seni dünyanın en mutlu insanı yapar, ileride bir gün bu travma için "iyi ki böyle olmuş" dersin.

Bununla birlikte, belirtmişsin ama yine de söylemek istiyorum. Artık evlenmiş, konu kapanmış, bu dakikadan sonra amasız fakatsız bir şekilde ne olursa olsun yazışmak doğru olmaz, sana yakışmaz.

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,611
Ezik olmamış, gayet makul.

Biz bazen bizim için neyin hayırlı olduğunu bilemiyoruz. Orada teslimiyet gerekiyor. Karşına biri çıkar, seni dünyanın en mutlu insanı yapar, ileride bir gün bu travma için "iyi ki böyle olmuş" dersin.

Bununla birlikte, belirtmişsin ama yine de söylemek istiyorum. Artık evlenmiş, konu kapanmış, bu dakikadan sonra amasız fakatsız bir şekilde ne olursa olsun yazışmak doğru olmaz, sana yakışmaz.
Haklısın kendi içimden bile onu seviyorum diyemiyorum çünkü yakışık kalmaz.

Çok aceleyle evlendi ama

Bazen o yazıyor bazen ben ama dün yazdığım son artık daha yazmam.

st1rner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abim, temelde hızlı evlenmesinin ve sizin ona bu şekilde hissetmenizin temel bi' motivesi vardır fakat buradan çok da çıkarım yapamıyoruz ama sizin ona ilginiz olduğu kesin gibi. Onun da hızlı bir evlilik yapması bazı şeyleri bastırma, uyuşturma isteği olabilir. Belki de bazı şeyleri unutma, yama da olabilir.
İnsan ilişkileri çok komplike olduğu için ne nasıldır bilemiyoruz :DDD