Kıvanç Tatlıtuğ'dan Eşine Çirkin Diyenlere Sert Yanıt!Son dönemlerin en popüler oyuncularından birisi olan Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer için yapılan bir sosyal medya yorumu sonrasında oldukça sinirlendi.

Cesur Ve Güzel dizisinde rol alan ve başrollerini paylaştığı Tuba Büyüküstün ile oldukça yakıştırılan Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’in de bu nedenle eleştirilmesine dayanamadı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan yorumlara açıklama yapma gereği duyan Kıvanç Tatlıtuğ, eşine karşı ağır hakaretlerde bulunan kişiye yönelik “Ne kadar saygısız, ne kadar sevimsiz ne kadar şuursuz, ne kadar boş islerle uğrasan bir insansın sen.” dedi.

Git Birilerini Sev!

Eşi için çirkin tanımlamalarını kullanan kişiye oldukça sert bir yanıt veren Kıvanç Tatlıtuğ, eşi için de böyle konuşulmasının doğru olmadığını ve yapılan yorumların kimsenin haddine olmadığını söyledi. Kimsenin kişileri seçimleri ve özel yaşantısıyla yargılayamayacağını söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, oldukça uzun bir açıklama yaparak sosyal medyada dikkat çekti.

Kıvanç Tatlıtuğ tarafından paylaşılan mesaj ise şöyle;


 

Çok Bilmiş

Doçent
Kime ne sevgi bu
Leyla ile Mecnun un hikayesi var
Mecnun bu kadar övdüğünüz Leyla bu mu deyince Mecnun onu sen birde benim gözümden gör dediği gibi.
 

Aedon

Profesör
Bu adam evlimiymiş dünyadan haberim yok benim de ya neyse çokta önemli değil abla da gayet hoş nesi çirkin
 

aynurazra

Öğrenci
adam sevmiş evlenmiş daha neyin lafını yapıyorlar anlamıyorum. hem kadın zaten güzel... güzel olmasaydı da adam onu seçmiş yani üzerine laf söylemek kimin ne haddine kızlar :)
 
Kıvanç'ı yıllardır TRnin en yakışıklığı erkeği erkeği diye dillerde gezdirdikten sonra yanında göz zevkimize göre yakışmayan birisini gördüğümüzde böyle tepkiler vermek normal. Kıvanç bana göre Adriana Lima-Merve Boluğur tarzlarındaki kadınlarla yakıştırıyorum ben. Kadın yine güzel çirkin değil tabi...
 
Üst