Kingston Sınırları Zorluyor

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Yakın zamanda yanınızda harici sabit disk taşımanıza gerek kalmayacak. Zira Kingston tarafından tanıtılan yeni USB bellek, kapasite olayını biraz abartıyor.

USB Flash sürücülerin bir avuç gigabaytı geçmediği günler çok da geride değil. Şimdi ise Kingston, DataTraveler 150 modeliyle tam 64 GB depolama alanı sunuyor. Birkaç yıl öncesinin ortalama bir sabit diskine denk gelen bu kapasiteye neler sığdırabileceğinizi varın siz düşünün. Kingston DT150'nin 64 GB'lık modeli 177 dolar iken, biraz daha normale yakın(!) olan 32 GB'lık model ise 116 dolar yurtdışı fiyatına sahip.
kingston-dt1501227158608.jpg
:: Sizin USB belleğiniz kaç GB?

Bilgi İçin : Kingston
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla bir belleğim bile yok.:(2,5 inç maxtor kullanıyorum 120 gb)flaş ların kapasitesinden dolayı ama sanırım yakında yanımda arşiv taşıyacağım

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Data traveler 4 gb kullanıyorum ve çok memnunum.

qontak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sandisk cruzer 8 gb kampanyadan 15 ytl'ye almıştım :)

whois

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
64 gb olması iyi ama hızı nasıl. Ben 2 gb lık Kingstonda kullandığım notebook usb 1.1 olduğu için sorun yaşıyorum.

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ram'den kingstonu tanıdık ama flaşlarda çürük çıktı. Çok fazla bozulanı çıkıyor. Her zaman birileri Flaş belleğinin yandıığını (aslında söndüğünü) söylüyor ve markası hep kingston..

Neyse soruya gelince cevap 1 gb Twinmos'um vardı iyi de ama artık o da yok. şimdi yok...

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende bozdum 1 gb olanı.. bimeksten almştm iade ettm yenisini werdiler..

artık gerek de kalmadı harici disk aldm..

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
ben ortaokuldayken aldığımız "bilgisayarın" 2 gb harddiski vardı ve seviniyorduk ne kadar çok diye.şimdi insanlar 2 gb'ı tenezzül edip cebinde bile taşımıyor :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yüksek kapasiteli düşük aktarım hızlı bellek alacağıma yüksek hızlı düşük kapasiteli bellek almayı yeğlerim
nitekim flash bellekleri sürekli depolama yerine sık sık dosya ekleme silme değiştirme gibi işlemlerde kullanıyoruz yani aktarım hızı çok önemli
bu konuda tavsiye edebileceğim tek bir ürün var ki onu da deneme şansı bulduğum için tavsiye ediyorum sandisk cruzer contour aktarım değeri 15/21 mb (yazma/okuma) eğer yanlış hatırlamıyorsam
eğer çok fazla küçük ama çok sayıda dosya ile işiniz var ise ocz nin bazı belleklerinde bu konuda iddalı ürünleri var

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2
2005'in sonunda 1gb lık kingston bellleğe 50 lira verdiydim
hala o belleği kullanıyorum:D

hasanmustafa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
seninki 1 gb iyi imiş ben de halen kıngstonun
gri kapaklı 128 mb ı var ve 4 yıldır hiç bozulmadı